این مسابقه به دو. و نقشه و ریاضی نگاه بد برای برنی ساندرز.

با نام مستعار مینی شنبه, سه شنبه دموکراتیک انتخابات مقدماتی در شش دور افتاده آمریکا — میشیگان, Washington, می سی سی پی, Missouri, آیداهو و داکوتای شمالی — انتظار می رود به آسیب ساندرز’ نور امید گرفتن نامزدی. یک نتیجه است که حتی رویکردهای هفته گذشته سه شنبه زمانی که جو بایدن برنده 10 از 14 متحده به احتمال زیاد عذاب ساندرز’ شانس.

“من فکر نمی کنم این انقلاب انجام شده است, اما من فکر می کنم برنی ساندرز’ شانس رئیس جمهور انجام می شود گفت:” کوین Cate مشاور سابق ریاست جمهوری, نامزد تام Steyer.

“بایدن برنده است تقریبا در همه جا” Cate افزود: “و اخبار تلویزیون تصمیم گرفته است او را نامزد. و وجود دارد بدون توقف که قطار پس از آن شروع به رفتن.”

در سهام در روز سه شنبه مقدماتی در حال 352 نمایندگان از 3,979 مورد نیاز برای برنده شدن نامزدی در حزب کنوانسیون. پس از شنبه, 47 درصد از نمایندگان را اعطا شده است. بایدن آگهی ساندرز 664-573.

از نمادین نظر Mini شنبه در مورد دو کشور: میشیگان و واشنگتن است. میشیگان است جایی که ساندرز به ثمر رساند ناراحتی بیش از هیلاری کلینتون در سال 2016 ساخت مسابقه رقابتی تر که خودی فکر کرده بود. میشیگان رفت و سپس برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمتر از یک چهارم نقطه.

هر نظرسنجی اخیر نشان می دهد ساندرز از دست دادن میشیگان به بایدن توسط دو رقمی.

“میشیگان در حال رفتن به یک فوران چاه نفت. هنگامی که این است که همه گفته و انجام داده بایدن برنده خواهد شد در هر شهرستان … از همه 83 گفت:” علامت گذاری Grebner یک میشیگان مشاور سیاسی. او گفت که او متوجه ساندرز را از دست بدهند به شدت در کشور در اواخر ماه گذشته پس از انجام یک نظرسنجی در لنسینگ منطقه نشان ساندرز تنها گرفتن 10 درصد از دموکرات رای دهندگان مسن تر از 50 به احتمال زیاد رای دهندگان.

“بایدن در حال رفتن به برنده شدن در دیترویت و در مناطق روستایی و حومه مناطق” Grebner گفت. “وجود دارد هیچ جایی به سمت چپ برای برنی برای پنهان کردن دارد.”

میشیگان از دست دادن خواهد شدت خواستار ساندرز به خارج از مسابقه. اما دموکرات ها به احتمال زیاد به آج به آرامی با احتیاط از تولید اثر مخالف از یک نامزد که بدست این دور با رفتن راه خود را.

استقرار دموکرات بسیج در سراسر بایدن پس از تار و مار در کارولینای جنوبی است. پیت Buttigieg و ctq ترک و تایید بایدن قبل از سه شنبه. مایک بلومبرگ به دنبال کت و شلوار که پس از اولیه. الیزابت وارن همچنین ترک اما کاهش یافته است را تایید, تصمیم گیری بیشتر احساس توسط ساندرز از بایدن.

اما با وارن از نژاد و همه مترقی گروه ایران پشت ساندرز خود را حامیان دیدن اشعه از امید. آنها فکر می کنم این روز یکشنبه در یک بحث با بایدن که تلاش کرده است در گذشته بازی یو پی اس, است, اصلی, باز, برای Sanders.

“وجود دارد مقدار زیادی از علاقه به دیدن این بحث و از آن جالب خواهد بود برای دیدن آنها را mano a manoگفت:” نیل Sroka با دموکراسی امریکا, یکی از مترقی گروه هایی که تایید شده ساندرز این ماه است.

“این مسابقه است whipsawed آن شده است یک غلتک coaster” Sroka گفت: پیش بینی تغییر در ساندرز ” به نفع پس از یک قوی بحث عملکرد. “میشیگان اولیه انتخابات شده اند اشتباه است قبل از. آنها در اشتباه بودند در سال 2016.”

با winnowed زمینه اساسا دو نامزد —Tulsi Gabbard باقی مانده در مسابقه است اما رای گیری در پایین تک رقمی — بایدن دیگر صالح دیگر کاندیدای میانه gobbling تا رای.

استیو Schale رئیس بایدن-حمایت از متحد کردن کشور فوق العاده PAC گفت: خود رای گیری نشان می دهد بایدن بیش از حد بزرگ سرب در میشیگان به ضربه. این نظرسنجی نشان می دهد که بایدن نیز مورد علاقه در میسوری داکوتای شمالی آیداهو و می سی سی پی در جنوب کشور با قابل توجهی سیاه, جمعیت مطلوب بایدن.

فلوریدا-بر اساس استراتژیست Schale با اعتماد به نفس است بایدن برنده خواهد شد فلوریدا در 17 مارس و می تواند برنده شدن سه تن دیگر آمده است که رای دادن در آن روز: Ohio, ایلینوی و آریزونا. در همه 577 نمایندگان در خطر هستند ، اگر که اتفاق می افتد, Schale گفت: بایدن را در یک موقعیت قوی تری در اواسط ماه مارس نسبت به کلینتون بود در همان نقطه در سال 2016.

“وجود دارد یک فرصت بسیار خوب است که بایدن باید بزرگتر حاشیه پس از بعدی پنج شنبه, Schale گفت. “امشب بایدن ممکن است برنده تمام شش متحده است.”

Schale گفت: واشنگتن بزرگترین علامت سوال برای بایدن. “چالش واقعی در واشنگتن این است که مردم ممکن است در خانه بمانند زیرا آنها ترس از بیمار شدن از coronavirus,” او گفت:. “برنی برنده وجود دارد با رای دهندگان که در حال حاضر بازیگران در اوایل آرا.”

به عنوان مترقی دولت واشنگتن به نفع Sanders. او برنده آن در سال 2016 زیادی در زمین حضور دارد و در حال اجرا در تلویزیون تبلیغات همه ماه است. یک بار-cash-strapped بایدن کمی حضور در دولت شده است و تاریکی در هوا.

در عین حال برای همه که بایدن است خزنده در Sanders.

اگر بایدن می کشد ناراحتی در واشنگتن و حمل میشیگان و داکوتای شمالی او باید جای کسی را گرفتن ساندرز در شش ایالت که سناتور برنده در سال 2016. (بایدن انجام مینه سوتا مین و اوکلاهما در سه شنبه).

“مشکل بزرگتر برای برنی است انجام شده است و بدتر از او قبل از اینکه گفت:” بیل برتون یک مشاور سابق باراک اوباما در مبارزات و بنیانگذار اولویت های ایالات متحده آمریکا فوق العاده PAC.

“اگر برنی نمی توانید نشان می دهد او می تواند به ایجاد حرکت فراتر از آنچه که مردم انتظار آن را می شود سخت به گرفتن بایدن در تثبیت مسابقه” برتون گفت. “با چند تا از مردم در این زمینه و با امی پیت و بلومبرگ coalescing حمایت خود را در اطراف بایدن برنی نیاز به نشان می دهد برخی از نشانه هایی از زندگی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im