دموکرات ها بالا بردن پرچم قرمز در ایران طرح کسب و کار کوچک به عنوان بایدن وزن در

Category: پلیتیکو Comments: No comments

دموکرات ها در حال آماده سازی خود برای فشار برای تغییرات به یک کسب و کار کوچک کمک طرح تن به تن توسط جمهوری خواهان به عنوان بخشی از آخرین اقتصادی بسته امداد به عنوان معاون رئیس جمهور جو بایدن خواستار عمده سرمایه گذاری های جدید در شرکت های متعلق به مردم رنگ.

در حالی که کسب و کار کوچک طرح نجات منتشر شده توسط سنا جمهوری خواهان جمعه شامل دو حزبی اولویت — از جمله دور دوم بخشایش دولت وام — دموکرات ها در حال هدف قرار دادن آنچه که آنها می گویند در حال کلید حذفیات.

در میان آنها با توجه به منابع آشنا با این موضوع عدم وجود بودجه جدید برای مدیریت کسب و کار کوچک اقتصادی آسیب فاجعه برنامه وام ارائه می دهد که مستقیم کمک به کارفرمایان. دموکرات ها همچنین می گویند کافی وجود دارد برای حمایت از انجمن توسعه موسسات مالی و اقلیت موسسات سپرده گذاری که تمرکز اعطای وام جمعیت فاقد دسترسی به بانک های سنتی است.

دموکرات ها همچنین ممکن است سعی کنید به نوار مجریه مقامات و اعضای کنگره از به دست آوردن دولت حمایت وام کسب و کار. این لایحه به پیشنهاد جمهوری خواهان تنها نیاز به مقامات بتواند وضعیت خود را هنگامی که استفاده از.

کسب و کار کوچک پیشنهاد فقط یک جزء از گسترده تر از $1 تریلیون جمهوری خواه مجلس سنا اقتصادی بسته امداد — لقب “بهبود عمل” — که دموکرات ها نه ناکافی سه شنبه سیگنالینگ چه چیزی می تواند هفته از مذاکرات است.

“کسب و کارهای کوچک اقتصادی موتورهای جوامع ما و آنها نیاز به پشتیبانی ما در طول این بی سابقه تایمز” سناتور. Jacky روزن (D-Nev.) گفت: سیاسی. “متاسفانه در سنای آمریکا بهبود می یابد عمل می افتد کوتاه از انجام آن است.”

پرچم قرمز مطرح شده توسط دموکرات ها و همچنین گروه های کسب و کار نسبت به آمریکا پیشنهاد محدودیت در کسب و کار کوچک کمک آن احتمال دارد که قانون را به دیدن تغییرات قابل توجهی قبل از توافق نهایی رسیده است.

در عین حال وقتی که می آید به برخی از قسمت پهن آن در کسب و کار کوچک طرح جمهوری خواهان و دموکرات ها به نظر می رسد به توافق.

سنا کسب و کار کوچک صندلی مارکو روبیو (R-Fla.), که پیش نویس جمهوریخواه پیشنهاد و از سوی دیگر ، بن کاردین (D-Md.), پنل بالا دموکرات در تراز وسط قرار دارد در اعتقاد به این که کنگره باید اجازه می دهد کسب و کار به درخواست برای دور دوم بخشایش چک برنامه حفاظت از وام در ماه های آینده. آنها هر دو می خواهند به هدف بیشتر کمک در سخت ترین ضربه کوچک کارفرمایان از جمله اقلیت متعلق به کسب و کار.

کاردین و دیگر کمیته دموکرات برای اولین بار پیشنهاد اجازه دادن به کسب و کار اعمال می شود برای دوم وام در ماه گذشته. روبیو جدید لایحه شامل یک طرح مشابه. هر دو نیاز به کسب و کار نشان می دهد 50 درصد از دست دادن درآمد به واجد شرایط اما برخی از جزئیات متفاوت هستند. روبیو این لایحه محدود کردن شرایط لازم برای کسب و کار با 300 کارمند یا کمتر در حالی که Cardin لایحه خواهد تمرکز بر روی کسب و کار با بیش از 100 نفر از کارکنان.

“در بسیاری از شباهت ها” کاردین گفت: در امور مالی یاهو در مصاحبه روز سه شنبه. “ما همه می خواهم به انجام بیشتر برای کسانی که کسب و کار است که واقعا به آن نیاز دارید.”

یکی از بزرگترین حذفیات در چشم دموکرات کمبود بودجه جدید برای مدیریت کسب و کار کوچک اقتصادی آسیب فاجعه برنامه وام.

بر خلاف چک حفاظت از برنامه های که ارائه وام از طریق بانک های فاجعه کمک برنامه تجویز شده است به طور مستقیم توسط SBA. روزن و بهداشت ، John Cornyn (R-تگزاس) پیشنهاد یکی دیگر از $180 میلیارد دلار برای این فاجعه برنامه وام و کمک های مالی و همچنین محدودیت در SBA توانایی محدود کردن چقدر کمک به کسب و کار می تواند دریافت و پس از آژانس خشم هر دو صاحبان کسب و کار و قانونگذاران با تحمیل خود کلاه. خانه دموکرات ها شامل 10 میلیارد دلار بودجه اضافی برای EIDL کمک های مالی در 3 تریلیون اقتصادی امداد لایحه آنها را تصویب کرده است.

“ما نیاز به ادامه کمک های مالی به EIDL و EIDL پیشبرد برنامه ها در این چهارم Covid بسته امداد به طوری که ما در کسب و کارهای کوچک لازم امداد رسانی به شناور باقی می ماند و آب و هوا این اقتصادی طولانی مدت طوفان” روزن گفت. “املاک دو حزبی راه حل ممکن است و سناتور Cornyn و ارائه یک. به مذاکرات ادامه خواهد داد من ادامه خواهد داد به فشار برای این لایحه دو حزبی را شامل می شود در سنا Covid امداد بسته است.”

در حالی که اوباما پیشنهاد کرده است که هدف موج بعدی از کسب و کار کوچک حمایت اقلیت متعلق به کسب و کار و کنار گذاشتن بودجه برای جامعه متمرکز دهندگان دموکرات به احتمال زیاد فشار برای اطلاعات بیشتر — یک اولویت است که بایدن را در انتخابات ریاست جمهوری برجسته سهشنبه جدید در برنامه اقتصادی متمرکز نژادی و حقوق صاحبان سهام.

بایدن به کمپین گفت: جارو پیشنهاد خواهد “اهرم بیش از 150 میلیارد دلار در سرمایه جدید و فرصت ها برای کسب و کارهای کوچک شده اند که از لحاظ ساختاری حذف شدند برای نسل.” معاون سابق رئیس جمهور نامیده می شود برای تامین مالی برنامه های وام دهی در سیاه و سفید و قهوه ای و جوامع برای حمایت از انجمن توسعه موسسات مالی و اقلیت موسسات سپرده گذاری به عنوان به خوبی به عنوان برنامه ای برای جذب “عمومی-خصوصی سرمایه” به کارآفرینان از رنگ.

بایدن به کمپین گفت که ذخیره نیمی از آینده کسب و کار کوچک امداد, آیا زیر چک حفاظت از برنامه و یا دیگر تلاش برای کسب و کار با 50 نفر یا کمتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>