دموکرات ها ‘پارو پول نقد در مشکل با کروناویروس کمک های کروز می گوید

Category: پلیتیکو Comments: No comments

سناتور. تد کروز روز یکشنبه تصریح کرد مخالفت خود را به یک فرمت از افزایش مزایای بیکاری در دور جدیدی از کروناویروس تسکین قانون در حالی که در نظر گرفتن هدف در دموکراتیک موقعیت های بیشتر کمک به کسانی که تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

در مصاحبه با CBS’ “چهره ملت” محافظه کار جمهوری خواه تگزاس اضافه شده است که او هنوز هم مخالف نوظهور ایران بسته مجموعه به معرفی توسط رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) روز دوشنبه که مقیاس 600 دلار سود برای جبران کردن-از-کار آمریکایی ها برای یک درصد از حقوق از دست رفته خود را.

اما کروز ذخیره بسیار از خود انتقاد یک از 3 تریلیون خانه دموکراتیک بسته در گذشت ممکن است که او گفت: “در واقع نه حل مشکل.”

“او اهداف پارو پول نقد در مشکل و بستن امریکا پایین” کروز گفت: از مجلس نانسی پلوسی.

“تنها هدف دموکرات را شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و آنها طلبانه تصمیم بهترین راه برای شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تعطیل است در هر کسب و کار در امریکا تعطیل هر مدرسه در امریکا” کروز اضافه شده است. “نانسی پلوسی, مذاکرات در مورد کار زنان و مردان است. آنچه او پیشنهاد نگه داشتن کار مردان و زنان از کار.”

کروز یکی از تعداد انگشت شماری از سناتور جمهوریخواه که ابراز مخالفت با قانون در حال مذاکره با مجلس سنا توافق رهبران و کاخ سفید است.

کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: دولت را در مخالفت با گسترش اضافی $600 بیکاری پرداخت. جمهوری خواهان که می گویند بهره مند شده است تا به عنوان سخاوتمندانه برای متقاعد کردن بسیاری از مردم آمریکا بیکار نیست برای پیدا کردن شغل به جای آن به دنبال تصویب یک اقدام جدید است که جایگزین 70 درصد از کارگران حقوق از دست رفته.

کروز نمی گویند که آیا او می خواهم به یک مقدار پایین تر از مزایای بیکاری در لایحه شاگردانش پرداخت برای ساخت آن را سخت تر برای کسب و کارهای کوچک به استخدام دوباره کارگران است.

“آنها نمی آیند. و البته آنها نمی آیند به دلیل این که دولت فدرال پرداخت آنها در برخی موارد دو برابر پول زیادی به ماندن صفحه اصلی” کروز گفت.

او استدلال کرد که همه گیر قانون باید شامل اقدامات مانند حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد که رئیس جمهور تهمت به حال تحت فشار قرار دادند ، پیشنهاد درگذشت در میان اپوزیسیون از اعضای هر دو طرف است.

“آنچه که ما باید به تمرکز بر روی به جای فقط پارو تریلیون کردن درب ما باید عبور بازیابی لایحه” کروز گفت. “بهبود لایحه خواهد بود لغو مالیات و مقررات است که در حال چکش کوچک کسب و کار به طوری که مردم می تواند به بازگشت به کار. بهبود لایحه تعلیق حقوق و دستمزد مالیات آن را پرداخت افزایش به هر کس در امریکا که کار می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>