دموکرات ها پاره در مورد اینکه آیا به تقاضا است که جان بولتون شهادت

آمریکا در حال پاره در مورد اینکه آیا آنها باید تماس بگیرید در سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون به شهادت پس از تبرئه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سنا را استیضاح محاکمه.

چشم انداز تخلیه بولتون قبل از خانه می آیند جلو و مرکز پس از او dangled وسوسه انگیزی امکان احترام به مجلس سنا حکم فوتی و فوری از شهادت او. حزب دموکرات ساخته شده بود فشار برای بولتون شهادت و دیگر شواهد جدید محور از محاکمه. اما نه به اندازه کافی به جمهوری خواهان رای دادند از او بشنوم معنی که یکی از چهره های کلیدی—کسی که در وسط مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای حفاری تا خاک بر روی Bidens در اوکراین—هرگز به پایان رسید تا در گفتن داستان خود را.

با مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر تبرئه شد و خود را در اتاق امن خانه محققان هنوز هم می تواند موضوع خود به خود حکم. و بسیاری از دموکرات ها معتقدند آن باقی مانده است حیاتی که او شهادت در مورد آنچه که او شاهد در طول دولت را با فشار به خودداری آمریکا امنیت کمک تا زمانی که اوکراین به بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن رقبای سیاسی.

اما ترس در میان برخی از دموکرات ها که بولتون در درجه اول به دنبال سرمایه گذاری بر روی نور افکن به منظور ترویج آینده خود را بگویید-تمام کتاب. بیشتر چه, برخی از قانونگذاران کلیدی باور بولتون حساب است و دیگر ضروری است.

“جان بولتون میخوام آمده در مقابل ما و می گویند رئیس جمهور گفت: نمی دهد کمک تا زمانی که وجود دارد بررسی” Rep. جیم Himes (D-CT) و عضو کمیته اطلاعات گفت: روزانه وحش.”من واقعا معتقدم که ما در حال رفتن به یادگیری خیلی بیشتر از جان بولتون. من می خواهم به دانستن آنچه که جهنم رودی جولیانی انجام شد, من می خواهم بدانم چرا مایک Pompeo نمی ایستادگی کردن خیلی بیشتر… من نیستم گفت: من نمی خواهم به شنیدن از بولتون من فقط گفت: Bolton را به ما بگویید آنچه که ما در حال حاضر می دانیم. و او آن را در یک راه عمدتا طراحی شده برای فروش کتاب های خود.”

Himes’ شک و تردید نیست به اشتراک گذاشته شده در سراسر این حزب است. اما دموکراتیک رهبری به ویژه ساخته شده است هر گونه حرکت که نشان می دهد قریب الوقوع طرح به صدور احضاریه برای بولتون در 24 ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه. آنها نشانه های تمایل به تجدید قوا را پس از استیضاح استراحت و تمرکز بر موضوعات دیگر. همه از آن کمک کرده به کنجکاو نتیجه: که خانه ممکن است نگه داشتن در استفاده از قدرت خود را به دریافت پاسخ قابل توجهی طولانی سوال در مورد انجام در قلب این مقالات از اعلام جرم علیه رئیس جمهور.

در حالی که چهره های کلیدی در حزب نیست و حاکم کردن امکان بولتون احضاریه— قوه قضائیه رئیس کمیته جری Nadler (D-NY) جرأت روز چهارشنبه از آن خواهد بود “به احتمال زیاد”—بیشتر به نظر نمی رسد به ترشح بزاق در چشم انداز. سخنران نانسی پلوسی (D-CA) به خبرنگاران گفت: در روز پنج شنبه در حالی که نظارت رئیس جمهور ادامه خواهد داد وجود دارد در حال حاضر هیچ برنامه ای برای حکم بولتون.

تشکر. آدام شیف (D-CA) رهبر استیضاح تحقیق گفت: MSNBC را Rachel Maddow در شب چهارشنبه که کمیته اطلاعات رسیده به بولتون وکیل زمانی که سنا شاهد رای شکست خورد و پرسید که آیا او خواهد بود مایل به ارائه یک قسم استشهاد توصیف آنچه که او را دیدم. شیف گفت که بولتون خودداری کرد.

و شیف اضافه شده است که شده است وجود دارد مطلقا هیچ تصمیم گیری ساخته شده” در مورد یک حکم. نمایندگان برای بولتون انجام داد و عدم پاسخ به یک درخواست برای نظر.

میان آمریکا وجود دارد اجماع گسترده است که این حزب نیاز به مراقب باشید در مراحل آن طول می کشد زیر مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه. بسیاری در این انجمن به خصوص کسانی که قانونگذاران در رقابتی مناطق که در زمان پرخطر رای به استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهید به حرکت می کند به مسائل مانند زیرساخت ها و مراقبت های بهداشتی و ترک استیضاح ، اما برخی از نمایندگان مجلس نمی تواند ببینید که چگونه دموکرات خواهد ادامه بدون ساخت یک تلاش صادقانه برای شنیدن از بولتون پس از ساخته شده است که مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شد و اساسا خلاف قانون اساسی و رد صلاحیت برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ،

“من فکر می کنم وجود دارد بسیار قوی احساسات است که کنگره و مردم آمریکا بدهکار هستند بولتون شهادت” گفت: تشکر. جیمی راسکین (D-MD) یک قضائیه عضو کمیته. “اگر او چیزی برای گفتن پس ما باید آن را بشنود.”

یک شرکت صندلی مترقی کمیته های پارلمانی Rep. علامت Pocan (D-WI) به خبرنگاران گفت: روز پنجشنبه “من امیدوارم که ما حکم او.”

دل و روده من به من می گوید فقط به عنوان یک وکیل برای آن صبر به طوری که اگر شما او را در, شما باید محتوای این کتاب به بررسی او ،

تشکر. دیوید Cicilline در انتشار بولتون کتاب

دیگران مانند Rep. دیوید Cicilline (D-R. I.) گفت که قانونگذاران باید صبر کنید تا ببینید چه چیزی در بولتون آینده کتاب—میله میله برای انتشار در ماه مارس و پس از آن ادامه دهید. “دل و روده من به من می گوید فقط به عنوان یک وکیل برای آن صبر به طوری که اگر شما او را در, شما باید محتوای این کتاب به بررسی او” گفت: Cicilline.

در مجلس استیضاح تحقیق دموکرات درخواست شهادت از بولتون که رد آن درخواست. وکیل او که همچنین نشان داده بولتون معاون چارلز Kupperman گفت: مشتریان خود را می خواستم به دادگاه برای حل و فصل که آیا آنها می خواهد در یک موقعیت برای شهادت در کنگره آمریکا بدون نقض محرمانه بودن امتیازات بدهکار به رئیس جمهور. دموکرات ها تصمیم به خروج یک احضاریه برای Kupperman و یخ یکی برای بولتون به جای مکث خود را استیضاح پرس و جو تا احتمالا طولانی جنگ در دادگاه حل و فصل شد.

در سنا محاکمه کاخ سفید دفاع تیم کنگره و جمهوری خواهان با اشاره به این که به عنوان یک دلیل کلیدی برای سناتورها علیه subpoenaing Bolton—با این استدلال که دموکرات ها تا به حال شانس خود را برای دریافت آنها را تحت سوگند و کاهش یافته است.

هنگامی که دادگاه به این نتیجه رسیدند و سوال بلافاصله به وجود آمد در مورد خانه برنامه ریزی برای Bolton همان کسانی که خواهان بود و ژولیده پاسخ به پچ پچ.

“بد گویی کردن از خودتان را” کنایه آمیز سناتور. John Cornyn (R-TX) در روز چهارشنبه. “آنها در حال رفتن به دادگاه شکایت که در دادگاه—چیزی که آنها نمی در استیضاح پرس و جو. اما این که خود را حق.”

در واقع کاخ سفید بود مسلما فایل طرح دعوی در دادگاه برای جلوگیری از بولتون از شهادت اگر در خانه و در نهایت آیا صدور حکم. که راه اندازی چه چیزی می تواند یک ماه طولانی دادگاه نبرد بر سر اینکه آیا او می تواند شهادت بدهد.

بدون سیاسی زمان بمب استیضاح اما دموکرات ها احساس می کنم هیچ عجله. اگر حزب جمهوری خواه خودداری طول استیضاح بود که اجازه رای دهندگان تصمیم می گیرید که آیا تهمت را انجام موجه حذف او از دفتر دموکرات مشاهده بخشی از نظارت خود را دستور به کشف اطلاعات بیشتر در مورد که قبل از انجام رای دهندگان به طوری که آنها می تواند در تصمیم گیری به طور کامل.

“اگر تخلف وجود دارد تخلف مهم نیست که هنگامی که شما آن را پیدا کنید,” گفت: Rep. مایک Quigley (D-IL) عضو کمیته اطلاعات. “حداقل شما باید مسئولیت برای به اشتراک گذاشتن آن با مردم آمریکا و سپس آنها می توانید استفاده کنید که به عامل خود در تصمیم گیری به چه کسی رای دهید. که به نظر من عادلانه سازش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر