دموکرات ها بادقت با مغلوب ساختن پیشی جستن در میان ترس از اقدامات تلافی جویانه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

سناتور. Dick Durbin بود برای دوچرخه سواری در اخیر روز یکشنبه در یک پارک در شهر خود از Springfield, Ill., هنگامی که تلفن زنگ زد.

آن معاون رئیس جمهور مایک پنس.

“من کشیده دوچرخه من بیش از به محدود کردن و او را به صحبت در مورد همه چیز را تحت خورشید از کل سوال از تخت و تجهیزات پزشکی و سپس در پایین خط” سنا اقلیت شلاق به یاد می آورد. “من او را به سازنده و مثبت در ارتباطات ما.”

Durbin حساب ویژه نیست مرکز در سری جدی اشتباه است که بسیاری از دموکرات ها را ببینید در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و coronavirus بیماری همه گیر.

“دولت همراه اول” Durbin گفت. “و اگر یک پلیس سخت می شود آن را انجام می شود خوب است. اگر خوب پلیس آن انجام می شود خوب است. من به هر رویکرد من می توانید استفاده کنید به طور موثر برای کمک به دولت ما است.”

دموکرات کنگره چهار سال را صرف سرزنش کردن مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان unhinged و آمادگی برای بحران است. اما در حال حاضر آنها باید کار با کاخ سفید برای صرفه جویی در زندگی در کشورهای خود را — یک واقعیت است که می تواند یدکی مغلوب ساختن پیشی جستن از برخی از شدیدترین حملات.

برخی از دموکرات ها می گویند که ترس از هر گونه انتقاد lobbed مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می تواند با قصاص است که هزینه های واقعی. معضل رو به قانونگذاران نیز می آید به عنوان سال 2020 نزدیک شدن انتخابات که مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال سرنگونی دموکرات از کار و عملکرد شغلی خود در میان بحران در نظر گرفته خواهد شد.

وجود دارد شاید هیچ مثالی بهتر از کسی که رو این درگیری از سوی دیگر ، Doug Jones, آلاباما دموکرات است که تبدیل شدن به آشنایی با برترین هدف در سنا در ماه نوامبر.

جونز سوژه متحرک از روبرو کاخ سفید رویکرد به اجازه متحده تا حد زیادی امن خود را پزشکی دنده. ما “درد و رنج از آنچه که من اسمش ‘ارباب مگس’ یا ‘بازی گرسنگی’ — هر چه جهنم شما می خواهید به آن تماس بگیرید — که در آن ما در حال رقابت در برابر کشورهای دیگر است و ما در حال رقابت در برابر بیمارستان,” او گفت:.

اما جونز که مشتاق به کمک به او را تشکیل همچنین تاکید کرد که او در حال کار برای پیدا کردن زمینه های مشترک با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است و “باز به بحث با کسی.”

در ضمن آسیب پذیر ایران امتیازهای مانند سنسور. کوری گاردنر از کلرادو و مارتا McSally آریزونا دیده اند تهمت دخالت از طرف آنها برای دریافت منابع به کشورهای خود را.

آن را کمی سخت تر برای دیابت جان تستر (D-Mont.), آنها مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت تلاش برای سرنگونی در سال 2018 است.

طی تماس با سازمان مدیریت اضطراری فدرال مدیر پیتر Gaynor و دیگر مقامات تستر گفت: به او گفته شد مونتانا را دریافت 80,000 N95 ماسک از ملی ذخایر. او گفت: دولت با دریافت کمتر از 11,000 ماسک. بنابراین تستر آورده آن را با پنس در تماس با حزب دموکرات.

“حدس بزنید چه ؟ آنها نشان داد تا” تستر در مصاحبه ای گفت:. “[FEMA] پاسخ نیست اما معاون رئیس جمهور بود. … بزرگتر مسئله اینجا است که اگر این اتفاق در مونتانا احتمالا اتفاق می افتد در همه جا.”

تستر ارسال با تشکر از شما توجه داشته باشید به پنس.

یک سخنگوی FEMA گفت: برای اولین بار حمل و نقل برای تجهیزات حفاظت شخصی به مونتانا شامل 22,600 فولاد ماسک و تحویل داده شد مارس 20. این سخنگو گفت: دولت نیز به زودی دریافت خواهید کرد دو محموله یکی با 22,600 ماسک و دیگری با 143,000 ماسک.

حتی به عنوان بسیاری از دموکرات ها با احتیاط حرکت آنها panned کاخ سفید برای عدم تحویل بسیار مهم منابع در کشورها و مناطق. آنها با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای عدم به طور کامل استناد دفاع تولید عمل در میان کمبود تجهیزات پزشکی. و آنها به شدت انتقاد کرد زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن حذف ناظر مسئول نظارت بر تریلیون در coronavirus بودجه.

برخی از دموکرات ها حتی ادعا کرد که برگ برنده دولت شده است به تاخیر انداختن و یا خودداری از مقدار مورد نیاز تجهیزات پزشکی به کشورهای خود را — به اتهام کاخ سفید را رد می کند.

در نامه ای به پنس در این ماه سن. کریس مورفی (D-Conn.) نوشت که “وجود دارد باقی مانده است جدی و آسیب رساندن به درک” که لوازم پزشکی و تجهیزات حفاظت شخصی نیست در حال توزیع مبتنی بر تهدید “اما نه بر اساس سیاسی و یا انگیزه های شخصی.” او اشاره کرد که در کنتیکت — یک استوار آبی دولت دریافت کرده بود تنها 14 درصد از درخواست خود را به صورت محافظ دنده اشاره کرد و گزارش های خبری که فلوریدا که فرماندار صحبت می کند به تهمت به طور منظم دریافت منابع آن درخواست شده است.

مورفی نیز تلاش برای رسیدن به کاخ سفید مشاور پیتر ناوارو بود اما به جای کارگردانی به وزارت دفاع رسمی.

“تنها معنی است که دولت در حال انجام است برگزاری روزانه کنفرانس مطبوعاتی” مورفی در مصاحبه ای گفت:. “تنها فدرال پاسخ شده است از کنگره است. … من فکر می کنم آن را کاملا خیره کننده چقدر دولت انجام داده است و چگونه کمی از آنها حاضر به انجام.”

“مردم در حال, ترس که آنها در حال رفتن به انتقام در مقابل اگر آنها بپرسید سوال سخت در مورد آنچه اتفاق می افتد و آنچه را اتفاق می افتد و چگونه ما می توانیم پیشرفت است. که یک مشکل” اضافه شده بهداشت ، تینا اسمیت (D-Minn.).

پنس تماس با سنا و آمریکا هفته گذشته نیز در سمت چپ برخی از اعضای ناراضی و درخواست آمریکا برای ارسال یک پیگیری نامه دوشنبه.

کاخ سفید در نظر نیست برای این داستان اما جمهوری خواهان در دفاع از دولت و مدیریت بحران است.

“زمانی که شما در این واقعیت است که ما در ادامه به کاهش برآورد تعداد افرادی که جان خود را از دست, پاسخ بسیار موفق بوده است” گفت: سناتور. جان Barrasso وایومینگ عضو GOP رهبری است. “واقعیت این است که ما از بین رفته 1.5 میلیون تا 2 میلیون پیش بینی مرگ و میر به کمتر از 100,000 یک نتیجه مستقیم از واکنش دولت و مردم آمریکا است.”

برخی از دموکرات ها هشدار می دهند که حزب خود نیاز به آگاهی از تن هر پیام در حال حاضر.

“اگر ما مخالف با کسی ما رو به انجام آن در یک بسیار مراقب باشید در راه” Rep. هنری Cuellar تگزاس, یک محافظه کار دموکرات که به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مصاحبه ای گفت:. “شما رو به مراقب شما نیست حمله به رئیس جمهور در یک راه خاص به دلیل این است رفتن به می گویند, ‘سلام آنچه شما انجام, شما قرار بود با هم کار کنید.'”

دموکرات ها تبدیل شده اند در روزهای اخیر به خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin در میان نا امیدی با مغلوب ساختن پیشی جستن. مثلا Mnuchin صحبت با سن. جک رید (D-R. I.) در مورد پرداخت وجوه به خود دولت است. و Mnuchin است یک بار دیگر در خدمت به عنوان نقطه ای برای مذاکره با رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.) و سخنران نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) در شرایط بعدی تسکین بسته خواهد شد که حداقل یک چهارم تریلیون دلار است.

کسانی که مذاکرات بین Mnuchin و Pelosi باید تا حدودی جایگزین برای عدم ارتباط بین پلوسی و رئیس جمهور که صحبت نکرده به طور مستقیم از اکتبر. پلوسی در حال حاضر پاره مغلوب ساختن پیشی جستن “شکست به اندازه کافی برنامه ریزی برای شیوع در ایالات متحده سواحل.”

دیگر بالا دموکرات نیز متین در انتقاد خود را: خانه دموکراتیک پارلمانی رئیس Hakeem Jeffries (D-n. y.) به نام مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به بحران یک “فاجعه کامل.” خانه هوش رئیس کمیته آدام شیف (D-کالیفرنیا.) هشدار داد که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است سعی کنید به استفاده از امداد پول را به “پاداش خود و کسب و کار.”

و وجود دارد یک حس نگرانی در میان برخی از دموکرات ها در سخت ترین-آمار مناطق که اعتماد ندارند مغلوب ساختن پیشی جستن به بازی سیاست با پاسخ در کشورهای خود را.

“این قطعا چیزی است که همه ما در مورد فکر می کنم” گفت: تشکر. دن Kildee (D-Mich.), که تماشا تهمت مشاجره با دولت خانه فرماندار دموکرات گرچن Whitmer میان افزایش caseloads از coronavirus.

“غرایز او همواره در مورد چگونگی هر گونه تصمیم گیری منعکس در خود و این که آیا این تصمیم درست” Kildee گفت. “اما ما واقعا می خواهید او را به موفقیت دلیل موفقیت او است صرفه جویی در آمریکا زندگی می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>