دیترویت — دموکرات ها را شروع کرده اند سست بحث در مورد چگونه می توانید برنی ساندرز از نژاد اگر او می شود steamrolled در سه شنبه شب مقدماتی.

بیش از دو دوجین از فعالان سیاسی و نماینده کارشناسان توافق کردند که در مصاحبه هایی که یک walloping در میشیگان و می سی سی پی و تنگ پایان در واشنگتن بود اما نزدیک ساندرز’ مسیر به نامزدی.

اما وجود اختلاف نظر در درون حزب بر سر اینکه چگونه — و یا حتی اینکه آیا — به سعی کنید به prod ساندرز به روشن راه را برای جو بایدن. دموکرات ها معتقدند که آنها می خواهند برای جلوگیری از تکرار 2016 را طولانی مدت اولیه و خطر تبدیل بیش از یک خون آلود و کبود نامزد به صورت خاموش در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. امضاء توسط ویرانگر انتخابات از دست دادن چهار سال پیش برخی از دموکرات ها می گویند که آنها حاضر به رفتن به پایین این جاده دوباره.

اما دیگران می گویند ساندرز است نشان داد که این بار متفاوت خواهد بود — که او را به مراتب بیشتر احتمال دارد به پرش از صبر به تحت فشار قرار دادند. یک سناریو که در آن ساندرز به طور داوطلبانه واریز شده — بدون در نظر گرفتن چه مدت آن طول می کشد — بهترین راه دموکرات ها می تواند هم محور حامیان او به یکی شدن پشت بایدن برخی از دموکرات ها استدلال می کنند.

اوهایو در کنگره مارسیا سخن بی معنی وبیهوده گفت: اگر انتخابات درست و بایدن برنده بزرگ در میشیگان و در جای دیگر امشب ساندرز باید در نظر انداختن.

“من فکر می کنم پس از آن سناتور. ساندرز عملی به اندازه کافی به درک که هیچ راه وجود دارد” فاج گفت. “اگر در واقع او می خواهد به مردم اجازه صحبت با مردم سخن گفته اند. من قطعا امیدواریم که او را پس از آن انجام آنچه که بهترین است برای حزب و آنچه که بهترین است برای کشور. من فقط می خواهم بر این باورند که او به اندازه کافی قوی سیاستمدار به می دانم که زمانی که آن زمان برای ریختن (فولد) دست خود را.”

“مشکل این است که ریاضی,” او اضافه شده و سپس صحبت از تعداد نمایندگان مورد نیاز به پرچ نامزدی, او گفت:, “او می تواند خود را از سال 1991 شما نمی توانید برنده شوید. آن را واقعی ساده است.”

از دست دادن در میشیگان خواهد بود به خصوص آسیب رساندن به Sanders. گذشته از 125 نمایندگان برای grabs دولت طولانی برگزار اهمیت نمادین به ساندرز به دلیل پیروزی خود را بیش از کلینتون در اینجا چهار سال پیش و اهمیت آن به عنوان یک انتخابات عمومی میدان نبرد. علاوه بر این یک کج دست در می سی سی پی و حتی باریک پیروزی در ایالت واشنگتن می تواند به تضعیف ساندرز’ استدلال که او را بهترین موقعیت برای مقابله با مغلوب ساختن پیشی جستن به دلیل نامزدی خود را جذب رای دهندگان جدید.

یک نماینده متخصص گفت: اگر در این مسابقه باقی می ماند در آن زمان دوره ساندرز را پیدا خواهد کرد آن را به طور فزاینده ای دشوار را تا نماینده شکاف.

“بایدن خواهد بود presumptive نامزد پس از فلوریدا. این نوع در حال حاضر وجود دارد اما هیچ کس با استفاده از آن صریح و روشن عبارت” مت Seyfang یک نماینده متخصص که کار را برای پیت Buttigieg انتخاباتی. “شما شروع به اجرا از حالات که در آن برنی می توانید تا فاصله. این واقعا سخت است برای دیدن یک سناریو که در آن او می تواند خالص کردن بسیاری از نمایندگان.”

عمده اخطار با محاسبه این است که رای گیری شده است بسیار اشتباه در گذشته است. در سال 2016 نظرسنجی پیش بینی هیلاری کلینتون خواهد پیروزی بزرگ در میشیگان. به جای ساندرز eked یک برنده در دولت تنفس زندگی جدید را به مبارزات انتخاباتی خود و کشیدن از مبارزه برای یک ماه دیگر. اگر ساندرز می کند بهتر از حد انتظار در میشیگان در روز سه شنبه و سپس حرکت به یک آخر هفته مناظره بایدن در برابر آن می تواند او را تمدید شتاب.

ترس در میان برخی از دموکرات ها این است که ساندرز و هواداران خود را می تواند صدمه به راه انداختن یک جنگ بی ثمر در برابر بایدن در همان زمان تهمت و جمهوری خواهان در حال حمله به او را. در حالی که کمیته ملی حزب دموکرات است و نه دخالت در اولیه در گذشته حزب گل سرسبد فوق العاده PAC, اولویت های ایالات متحده آمریکا است که در حال حاضر در حال آماده شدن برای ارائه پوشش هوایی برای بایدن علیه جمهوری یورش.

“هیچ کس می خواهد به تکرار سیاسی گناهان 2016 از آنجا که همه ما می دانیم وجود دارد کمی به هیچ آموزش و پرورش در دومین ضربه به قاطر گفت:” دموکراتیک استراتژیست Antjuan Seawright. “ریسک بیش از حد بالا برای دموکرات ها به چیزی جز به یک گروه یک صدا برای رفتن به بیشتر های سیاسی متعاقب انتخابات از برخی از طول عمر ما.”

ساندرز در روزهای اخیر مقصر “استقرار” برای اعمال فشار ctq و پیت Buttigieg به رها کردن و تایید بایدن در آستانه سه شنبه. هر دو نامزد دچار ضرر و زیان عمده در کارولینای جنوبی شدند و در حال حاضر در تلاش برای جمع آوری پول است.

دموکرات ها گفت: آنها باید برای جلوگیری از تغذیه هر روایت که دموکراتیک استقرار تحت فشار قرار دادند ساندرز ،

“در طول این اولیه آن را دموکراتیک رای دهندگان که دیکته خطوط از این مسابقه و واقعا وجود دارد هیچ نقش رهبران دموکرات برای شرکت در هر گونه فشار عمومی کمپین گفت:” Neera Tanden, رئیس مرکز آمریکایی پیشرفت است. “به مقدماتی خواهد بازی خود را امشب و در آینده است.”

Sanders, کمپین نه پاسخ برای نظر.

حتی اگر ساندرز از دست می دهد بزرگ در روز سه شنبه و آینده خود را تیره و تار به نظر می رسد یک ساندرز ارشد مشاور صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود گفت: این امر می تواند دشوار به پیش بینی سناتور ورمونت گذشت تا روز یکشنبه بحث در آریزونا.

“من نمی توانم تصور کنید که او را رها کند و بدون گرفتن شانس خود را برای دریافت این مرد را یکی یکی در یک بحث” Sanders مشاور گفت.

و ساندرز خود اشاره کرده است که او را به آماده شدن برای کشیده کردن مبارزه.

“من یک مازوخیست که می خواهد به ماندن در یک مسابقه است که نمی تواند برنده. اما در حال حاضر که کمی پیش از موعد,” ساندرز گفت: ABC News’ جورج Stephanopoulos در روز یکشنبه. “بیایید مشخص نیست چه اتفاقی می افتد در روز سه شنبه و آنچه در آینده اتفاق خواهد افتاد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de