لذا دفاع از Ocasio-کورتز پس از تنش ارز با توافق مجلس

Category: پلیتیکو Comments: No comments

دموکرات ها در حال صف آرایی به دفاع از Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز پس از او بنا به گزارش شفاهی مورد آزار و اذیت توسط یک جمهوریخواه مجلس در خارج از کنگره در روز دوشنبه.

مترقی نیویورک از حزب دموکرات مواجه شد با تشکر. تد Yoho (R-Fla.) بیش از خود نمایش است که افزایش بیکاری و فقر باعث افزایش جرم و جنایت در شهر نیویورک در هفته های اخیر — یک رویارویی بود که شاهد و بازگو توسط یک خبرنگار از روزنامه هیل.

“من هرگز به صحبت کرد Rep. Yoho قبل از او تصمیم گرفت نزدیک شدن من در مراحل از ملت کاپیتول دیروز” Ocasio-کورتز توییتی روز سه شنبه در پاسخ به این داستان.

این دانشجوی سال اول دموکرات — یک ستاره از چپ که تبدیل به یکی از قابل تشخیص ترین آمار و ارقام در سیاست شده است تخطئه توسط جمهوری خواهان و کنگره پس از او انتخاب شد و در سال 2018 است. ایران با فعالان اغلب استفاده از Ocasio-کورتز که یک دموکرات سوسیالیستی در کمپین تبلیغات به آمار دیگر دموکرات ها.

Yoho به نام Ocasio-کورتز “نفرت انگیز” هنگامی که او راه می رفت گذشته او در مراحل کنگره آمریکا روز دوشنبه با اشاره به نظرات به جرم تپه گزارش شده است. “شما از خود گوشی, ذهن,” او گفت:.

در پاسخ Ocasio-کورتز گفت: Yoho او بود که “بی ادب” و سپس به قدم زدن. Yoho شد و پس از آن شنیده های خبرنگار گفت: “F—ing b—-.” دفتر خود را رد کرده است او این سخنان.

“کنگره Yoho تا به حال مختصری عضو به عضو مکالمه در مراحل کنگره” Yoho سخنگوی برایان Kaveney در بیانیه ای گفت.

“او تماس بگیرید تشکر. Ocasio-کورتز آنچه گزارش شده در تپه یا هر نام که برای ماده,” او گفت:. “او ساخته شده یک نظر خود را به عنوان او راه می رفت دور خلاصه آنچه که او معتقد است که او سیاست به: گاو—.”

رهبر اقلیت کوین مک کارتی (R-کالیفرنیا.) گفت: او را دیدار با Yoho به بحث و تبادل.

“ما فکر می کنیم همه باید احترام به یک دیگر” مک کارتی گفت: “وقتی پرسیده شد که در مورد Yoho نظرات.

رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer (D-Md.) گفت: Yoho باید عذر خواهی علنی و رفتار خود را “باید تحریم” اگر او نمی استادانه درست شده در مورد آنچه که می تواند به دنبال دارد.

“آقای Yoho مدیون نه تنها کنگره عذرخواهی بلکه عذرخواهی در کف مجلس نمایندگان” هویر به خبرنگاران گفت:. “ما باید به دنبال این نوع از رفتار و آن را بسیار روشن آن غیر قابل قبول است.”

چند خانه دیگر دموکرات ها شد و سریع به پشت ایستاده نیویورک دانشجوی سال اول پس از این گزارش که به سرعت رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی. قانونگذاران لعنتی Yoho نظرات به عنوان جنسیتی اشاره کرد که زنان از رنگ باید قرار داده تا با این نوع از درگیری ها بیش از خود را سفید همتایان مرد.

“هیچ کس نباید تجربه است که نوع نفرت” تشکر. Deb Haaland (D-N. M.) است. “برای برخی از — شدید زنان ترسناک هستند. قوی باقی بماند.”

هدر Caygle کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>