لذا ترس خسته کننده اولیه می تواند افزایش تهمت

Category: پلیتیکو Comments: No comments

دموکرات ها در حال حل و فصل برای یک مدت طولانی و وحشیانه ریاست جمهوری ابتدایی فصل است که می تواند نتیجه در کنوانسیون ملی دموکرات ها در ماه جولای افزایش ترس که پنج ماه بیشتر از اختلافات می تواند افزایش چشم انداز جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

آن است که دموکرات ها نمی مانند گزینه های خود را. اما هیچ یک از نامزدها در حال نشان دادن هر گونه نشانه ای از budging و “تعداد نامزدهای این است که” کار به تهمت مزیت در حال حاضر گفت: سناتور. دایان فاینستاین (D-کالیفرنیا.) که پشتیبانی از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

“ما در نهایت باید یک presumptive نامزد نسبتا دیر است. من فکر می کنم آن می تواند [کمک تهمت]. این واقعا باعث می شود آن را مشکل تر به دلیل آن را فقط سخت تر به سازماندهی” گفت: تشکر. دن Kildee (D-Mich.), که خنثی است در این مسابقه است. “فقط به معنای واقعی کلمه سازماندهی یک عملیات بر روی زمین سخت است برای انجام به سرعت.”

سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.) ایجاد کرده است خود را به عنوان اوایل frontrunner اما باعث می شود حزب خودی عصبی به خصوص آمریکا که در حال فرسایش در مورد چگونه بالای بلیط خود را تحت تاثیر قرار دهند. روشن جایگزین برای ساندرز نشده پدید آمده است و ممکن است برای هفته ها با توجه به دیر ورود به مبارزات انتخاباتی از مایکل بلومبرگ.

و در این زمینه باقی می ماند شلوغ: ساندرز و بهداشت ، الیزابت وارن (D-جرم.) در حال رقابت برای left; بایدن سناتور. ctq (D-Minn.) و بلومبرگ در حال رقابت برای مرکز و سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg است که در تلاش برای پر کردن شکاف.

“اگر دموکرات ها هستند نه ایران و سپس یک استراتژی برنده شدن در کالج انتخاباتی می تواند کار را برای رئیس جمهور” گفت: سناتور. بن کاردین (D-Md.), که نه تایید و یک نامزد. “تقویم است: ما می تواند انجام این کار در ماه جولای. و می تواند وجود داشته باشد احساسات سخت پس از آن. شما را دیدم که در سال 2016. ما به عنوان ایران به عنوان ما نیاز به. بنابراین من در مورد آن نگران باشید.”

این درهم و برهم کردن اتحاد چپ دموکرات کنگره در تلاش برای پیروزی در سنا و نگه داشتن خانه به طور فزاینده ای مضطرب است. اکثریت هر دو مجلس نمایندگان و سنا دموکرات ها هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده اضافه کردن به سردرگمی و فراخوانی فلج جمهوری خواهان در سال 2016 به عنوان تهمت رسید جلوتر از شلوغ میشه.

برخی از دموکرات ها فکر می کنم اضطراب ممکن است چیز بد است. با وجود تفرقه و بلاغت و به طور کلی پایین تصویب رتبه بندی مغلوب ساختن پیشی جستن یک وقت رئیس جمهور و ریاست بیش از یک اقتصاد خوب. و پس از این حزب به یقین که تهمت بود وحشتناک نامزد در سال 2016 و هیلاری کلینتون خواهد والس به پیروزی یک بیت از یک دمدمی مزاجی کردن ممکن است موجه باشد.

“مقدماتی مردم را عصبی. مقدماتی در حال دردناک ترین مسابقه در سیاست” گفت: سناتور. برایان Schatz (D-هاوایی) که کارش و گفت: هر یک از frontrunners می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. “بهتر است دولت از ذهن برای همه ما به پارانویا و با انگیزه به جای خود رای و فقط با چک کردن 538 هر 45 دقیقه.”

اما آن می تواند طولانی حالت پارانویا به خصوص با فوتبال بتواند برای یک ساندرز جایگزین. بایدن را حامیان مشتاق دیدن او در انجام متنوع تر متحده پس از اجرای ضعیف در آیووا و نیوهمشایر. بلومبرگ صرف صدها میلیون دلار برای رقابت در بعد متحده است. Buttigieg نشان داده است تعجب آور قدرت ماندن.

و هر دو Klobuchar و وارن گفت: در مصاحبه کوتاهی شنبه که آنها در حال گرفتن یک نظر. وقتی پرسیده شد که اگر در این مسابقه می تواند تمام راه را به این کنوانسیون در میلواکی وارن گفت: “این ممکن است که مدت طولانی است.”

“این به احتمال زیاد به یک اولیه روند. و خوشبختانه ما ساخته شده است مبارزه ما برای مسافت های طولانی” وارن گفت.

“این فقط آغاز این مسابقه است. وجود دارد تنها دو کشور!” Klobuchar گفت. او خندید وقتی پرسیده شد که اگر بایدن باید رها کرد: “من در حال اجرا خود من مبارزه است. به طوری که تمام من انجام می دهند. قوی است.”

کنگره جمهوری خواهان بهره گیری از هرج و مرج است. نه تنها می تواند از آن کمک کند شانس خود را در ماه نوامبر است اما برای یک بار تمرکز کردن از تنش ثابت با مغلوب ساختن پیشی جستن که اخیر مجادلات شامل مداخله در Roger سنگ از صدور برکناری استیضاح شهود و حمله به سناتورهای.

در حال حاضر بزرگترین داستان به طور فزاینده ای زشت دموکراتیک اولیه چشم انداز رقابت کنوانسیون و کبود انتخابات نامزد شده است.

“سردرگمی آنها در حال تجربه را در کنار خود … درک هرج و مرج, من فکر می کنم که کاملا با این نسخهها کار به رئیس جمهور بهره مند شوند گفت: از سوی دیگر ، جان Thune از داکوتای جنوبی در شماره 2 جمهوری خواه مجلس سنا.

حتی جدا از اصلی دموکرات ها در حال آمدن به تحقق است که تهمت دشوار خواهد بود برای سرنگونی. پایگاه خود را نمی خواهد او را رها و به عنوان یک وقت او را frontrunner به طور پیش فرض.

“آره, راست, در حال حاضر او است. او مناظره” گفت: سناتور. جان تستر (D-Mont.).

و حزب تفرقه نامزدی مبارزه ممکن است تنها تقویت مغلوب ساختن پیشی جستن ،

ترین حزب دموکرات هستند ابراز اعتماد به نفس است که هر کسی از ساندرز به بلومبرگ می توانید ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن و چند تا از آنها را خرید به این ایده که ساندرز یک فاجعه خواهد بود. حزب دموکرات نیز به نظر نمی رسد نگران هر گونه پایین-رای عواقب; تنها یک زن و شوهر امتیازهای انتظار می رود که به صورت سخت نژادها در حال حاضر.

“دموکرات ها همیشه وحشت. و آن را خیلی زود به وحشت” گفت: سناتور. دبی neil thomas (D-Mich.).

اما زنگ در مورد ساندرز و تهدید بالقوه به خانه اکثریت قابل لمس است در طرف دیگر از کاپیتول.

“من یک لیبرال بنابراین من مانند برنی و من لازم نیست که هر چیزی در برابر او. من فقط یک رئالیست” گفت: Rep. خوان وارگاس (D-کالیفرنیا.) که حمایت بلومبرگ. “واقعیت این است که او برای رفتن به بازی خوب. و تهمت به راحتی قادر خواهد بود برای برچسب زدن به او را به عنوان یک سوسیالیست… و ما در حال رفتن به دریافت کاملا از بین برود.”

ساندرز به عقب رانده برابر رشد حس از خانه دموکرات که او هزینه خواهد شد سخنران نانسی پلوسی به gavel. او گفت: مبارزات انتخاباتی خود را افزایش مشارکت مردم و به دیگر نامزدها در بلیط را افزایش می دهد.

و او گفت: ناراضی تهمت رای دهندگان خواهد آمد راه خود را.

“ما در این کمپین که سرخورده بیگانه طبقه کارگر و مردم دوباره به روند سیاسی و یک بار دیگر حزب دموکرات یک حزب از کار مردم” ساندرز گفت: در این کنگره پنج شنبه. “اگر ما در حال رفتن به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن ما نیاز بسیار زیادی از رای دهندگان.”

دموکرات ها برنده بازگشت به خانه در سال 2018 توسط کوه در می رم بیش از سه ده جمهوریخواه صندلی — و بسیاری از همان کسانی که دموکرات ها نمی خرید ساندرز’ منطق. به عنوان بایدن است تصادفا — ابتدا انتخاب های مورد علاقه برای بسیاری از افراد معتدل و دموکرات — بلومبرگ پا به پر کردن خلاء racking تا چندین تاییدیه در هفته گذشته است.

بایدن هنوز جلبک دیگر نامزدهای دموکرات در نظر کنگره حمایت اما چند قانونگذاران مجلس باید بخش خصوصی مورد بحث و بیرون آمدن برای مهر هر چه زودتر به جای بعد از آن به عنوان یک استراتژی برای سعی کنید به بلانت ساندرز’ افزایش است.

ساندرز’ عملیاتی مانند Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز (D-n. y.) شده اند سریع به آتش شلاق بلومبرگ در بحث سیاست به عنوان شهردار شهر نیویورک از جمله توقف-و-frisk.

اما وقتی پرسیده شد که چه مترقی firebrand گفتن او میانه همکاران که عصبی هستند در مورد ساندرز نامزدی Ocasio-کورتز به سرعت چرخد و به یک پیام از حزب وحدت.

“وجود دارد هیچ یک نامزد که در جریان است به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” Ocasio-کورتز به خبرنگاران گفت:. “این نیاز به یک حرکت آمریکایی ها و همه با هم در رد این هرج و مرج و فقدان حاکمیت قانون است. و ما باید بزرگتر از آن است که همه ما باید بزرگتر از آن است.”

البته در نهایت وجود فقط یک نام در انتخابات در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن. و دموکرات ها امیدوارند که پس از خسته کننده زمستان و بهار اولیه فصل آن شخص آماده برای رفتن خواهد بود پا به پا با یکی از مبارز ترین سیاستمداران در طول تاریخ است.

“در حال اجرا در برابر تهمت است برای رفتن به یک چرخ گوشت و بنابراین شما باید ثابت کند که شما می توانید زنده ماندن چرخ گوشت” گفت: سناتور. کریس مورفی (D-Conn.). “این برای ما مهم است که واقعا کثیف, بسیار رقابت اصلی فرآیند به منظور مطمئن شوید که ما در حال نامزدی سختترین آماده نامزد به اجرا در برابر او.”

ماریان LeVine کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>