برای بسیاری از مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری, اقتصاد نگاه مانند یک چیز است که می تواند غلبه بر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سرسختانه پایین تصویب رتبه بندی و حمل او را به یک دوم. حتی بسیاری از دموکرات ها اذعان کرد که آنها تا به حال هیچ منسجم اقتصادی پیام خود را.

اما در حال حاضر که coronavirus گذاشته زباله به صعودی بازار سهام و نرخ بیکاری پایین دموکرات ها در حال کشف یکی دیگر از موانع — فریم منسجم اقتصادی استدلال که همه این گروه ها می تواند تجمع در اطراف.

آن را در حال حاضر تبدیل به یک منبع اصطکاک در درون حزب دموکرات حتی به عنوان برخی از عمده دموکراتیک در خارج از گروه شروع pummeling مغلوب ساختن پیشی جستن اقتصادی خرید اینترنتی از بیماری همه گیر. این یک پیام دموکرات ها طرح برای تقویت در ماه های آینده پس از فوری بهداشت و درمان اثرات بحران فروکش.

سمت چپ پهلو است که افزایش فشار در جو بایدن را به احتمال زیاد نامزد به اتخاذ پیشرفته تر سیاست های اقتصادی. فعالان متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از اولویت های شرکت های بزرگ امریکا بیش از دستمزد پایین کارگران در حالی که بسیاری از وزش دموکرات هستند leery از طراحی چنین تفاوت های آموزش خود را در انتقاد از تهمت تنها در اولیه خود را نادرست از این بیماری همه گیر.

“این فقط در مورد گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن است نه انجام یک کار خوب'” گفت: واشنگتن در کنگره Pramila Jayapal برجسته حامی برنی ساندرز که باقی مانده در انتخابات ریاست جمهوری. “که کاملا یک تکه از آن را نیز در مورد آنچه شما می خواهم به انجام? دیدگاه شما چیست ؟ … ما باید صحبت کردن در مورد حقوق و دستمزد تضمین مانند جسورانه پرداخت حقوق و دستمزد برنامه تضمین ما باید صحبت کردن در مورد لغو بدهی های دانشجویی. منظورم این است که اینها چیزهایی است که آنها نه تنها مترقی اولویت های دیگر آنها در حال رفتن به از جان گذشته نیاز برای بقا و بهبود مردم ما در اقتصاد ما.”

Jayapal اضافه کرد که بایدن باید او تبدیل شدن به نامزد خواهد شد “کاملا” تحت فشار از ترقی خواهان به تجدید نظر در این سیاست ها ایده ها در نور از بحران است.

در یک رشته از های اخیر در تلویزیون حضور بایدن به صراحت گره خورده است این بیماری همه گیر بهداشت و درمان اثرات اقتصادی آن ویرانی, ریخته گری آنها را به عنوان دو بحران و yoking هر دو از آنها را برای مغلوب ساختن پیشی جستن. که پیام به دست آوردن حجم از طریق یک صورت فلکی از خارج از گروه و فوق العاده PACs که در حال رانندگی پیام و دموکراتیک در انتخابات گفت: رای دهندگان می توانید انتظار برای دیدن بیشتر از این تکرار در طول تابستان و پاییز.

اولویت های ایالات متحده آمریکا یکی از اصلی دموکراتیک سوپر پکس مخالف مغلوب ساختن پیشی جستن را آغاز کرده است پخش آگهی های تلویزیونی در ویسکانسین پنسیلوانیا و فلوریدا و میشیگان حمله برگ برنده خود را برای پاسخ به Covid-19. پسر سیسیل گروه رئیس گفت: اولویت های خود ادامه خواهد داد “در کوتاه مدت” را به “استفاده از خود رئیس جمهور کلمات” تمرکز “که در آن اوایل تصمیم گیری [در coronavirus پاسخ] تا به حال تاثیر قابل توجهی بر آنچه امروز اتفاق می افتد.”

دراز مدت سیسیل گفت: “اقتصاد و مراقبت های بهداشتی است که برای بسیاری از آمریکایی ها این است که به هم پیوسته هستند و مسائل مرکزی در سال 2020 است.”

Mathew Littman سابق بایدن speechwriter و مدیر اجرایی جدید pro-بایدن فوق العاده PAC پیروزی غرب گفت: گروه خود را مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها برای “نه در نظر گرفتن این موضوع جدی است.” PACRONYM یک مترقی فوق العاده PAC نیز حذف 2.5 میلیون دلار در یک دیجیتال مبارزات انتخاباتی آگهی حمله برگ برنده خود را برای پاسخ به کوروناویروس. آمریکایی پل یکی دیگر از مترقی گروه برجسته بیکاری آمار در کنار coronavirus مرگ و میر و اتحادیه های کارگری در حال آماده سازی برای ایجاد یک اقتصاد متمرکز فشار.

“ما فکر می کنیم اقتصاد مرکزی به چه کار مردم نیاز به شنیدن از نامزدها و مقامات منتخب بالا و پایین انتخابات گفت:” مری کی هنری رئیس جمهور از خدمات کارکنان اتحادیه بین المللی.

با استناد به آنچه که او به نام “دوقلو بحران از یک بیماری همه گیر بهداشت عمومی و اقتصادی cratering که اتفاق می افتد,” او گفت: “پررنگ تغییر ساختاری است برای رفتن به لازم به منظور پرداختن به بحران اقتصادی است. … در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری اقتصاد و چگونه نابرابر اقتصاد ما این است که به خطاب.”

یکی از چیزهایی که تقریبا همه موافق هستند در: برای یک حزب است که تا همین اواخر می ترسید جمهوری خواه رئیس جمهور — هر چند منفور — می تواند برنده انتخاب مجدد در اقتصاد مقاومتی به لحظه ارائه می دهد یک فرصت بی نظیر برای ایجاد یک مهر و موم شده پرونده مغلوب ساختن پیشی جستن.

“دموکرات ها همیشه از قبل از سال 2016 واقعا تا به حال اقتصادی مشخصات. مردم نمی تواند نام چه دموکراتیک اقتصاد بود و این یک دلیل عمده که چرا تهمت برنده در سال 2016 گفت:” Celinda دریاچه پیشرو دموکراتیک استراتژیست و ناظر انتخابات که با این نسخهها کار با بایدن را در انتخابات ریاست جمهوری بود اما نه برای صحبت کردن بایدن و یا مشاوران او.

در coronavirus پاسخ او گفت: “وجود دارد یک فرصت واقعی برای تعریف … چه مردم محور اقتصاد چیست, اقتصاد که برای همه کار می کند و ما باید با تکیه به این.”

رابرت رایش کلینتون-عصر کار, منشی, گفت: بحران ارائه بایدن با یک فرصت منحصر به فرد برای ایجاد تغییر در سیاست است که او ممکن است در غیر این صورت با مشکل رو توضیح دادم.

“حتی اگر او می خواهد به عنوان احتیاط و محتاط در مورد مسائل مانند درآمد حمایت و سلامت, مراقبت از این بیماری همه گیر را به او می دهد فضای بیشتری برای بودن پررنگ تر از او قبل از همه گیر” رایش گفت. “ملی تروما مانند ما در حال تجربه و قطعا تجربه بیش از ماه آینده و یا دو را قادر می سازد یک سیاستمدار … می گویند در اثر” من در حال حاضر دیده می شود که این کشور نیاز به در راه است که کشور را نیز تجربه کرده و بنابراین من تغییر موقعیت.'”

در حالی که انتخابات عمومی است که هنوز هفت ماه دور اثر بر روی رای دهندگان به احتمال زیاد پس از تحمل هفته از مرگ stay-at-home سفارشات از دست دادن شغل و کسب و کار تعطیل.

“هنگامی که ما آمده ایم از این میلیون ها نفر از آمریکایی ها را به یک تجربه بسیار متفاوت از آنچه اتفاق افتاده از آنها تا به حال در هر زمان در طول عمر خود قبل از” رایش گفت. “این تقریبا مانند رفتن را از طریق رکود بزرگ یا جنگ جهانی دوم به این معنا که تجربه مستقیم از یک رویداد آسیب زا تغییر نگرش نسبت به دولت و سیاست های عمومی و گاهی در راه عمیق.”

در پاسخ به انتقاد از دموکرات مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات برجسته امداد اقدامات او به قانون امضا شده در حالی که متهم بایدن از “تیراندازی از حاشیه.” رئیس جمهور پیشنهاد کرده است اقتصاد خواهد شد در حال حرکت دوباره قبل از انتخابات عمومی و مستقیم پرداخت به میلیون ها نفر از آمریکایی ها — حتی اگر دیر رسیدن — می تواند به نفع او در ماه نوامبر.

اما آسیب های اقتصادی از این بیماری همه گیر در حال حاضر ثابت شده شدید و آن را به طور گسترده ای انتظار می رود به بدتر این ماه است. مجلس نانسی پلوسی به نام جمعه برای گسترش از 2 تریلیون دلار بسته امداد تهمت امضا از جمله پول بیشتر برای کسب و کارهای کوچک و بیشتر پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها است.

بری سالار دموکراتیک ملی عضو کمیته و bundler برای بایدن گفت: دموکرات ها باید جامه برگ برنده برای خود hesitance به آغوش بهداشت عمومی اقدامات مخل به بازار سهام و گفت که “خود شیفتگی با بازار سهام و نگه داشتن اقتصاد در حال اجرا و زمزمه … او اعتقاد داشت که بیش از علم است.”

“او به پایان رسید تا تانک اقتصاد بدتر از آن تا کنون شده است می تواند چهار,” گودمن گفت.

بایدن انتخاباتی نیست سیگنالینگ یک عمده فروشی با تغییر سیاست به عنوان یک نتیجه از این بحران است. کیت Bedingfield بایدن ارتباطات گفت که معاون سابق رئیس جمهور پیشرفته است “بسیاری از واقعا مترقی سیاست هایی است که طراحی شده برای کمک به مردم کار و من فکر می کنم این بحران قرار دادن به استارک امداد نیاز به دو برابر کردن که در دستور کار است.”

هنوز بایدن به تصویب رسید برخی از پیشرفته تر سیاست در هفته های اخیر بایدن به تصویب یک پیشنهاد به کالج ها و دانشگاه های کمک درسی رایگان برای دانش آموزانی که درآمد خانواده ها سقوط به زیر $125,000 — یک عنصر ساندرز’ پلت فرم. اصرار سیاستگذاران اجازه نمی دهد coronavirus’ خرید اینترنتی به طور نامتناسبی تحت تاثیر افراد جوان به او پیشنهاد آمرزنده برخی از بدهی وام دانشجویی.

آنیتا دان ارشد مشاور بایدن کمپین یادآوری بحران مالی 2008 و گفت: “این بسیار بزرگتر است. و آن را بسیار متفاوت است به دلیل آن است که در سراسر بسیاری از بخش های مختلف است. و به عنوان پیشرفت بیماری بیشتر و بیشتر بخش خواهد شروع به احساس این.

“چیزهایی که مهم است هر چند در سال 2009 بود برای ایجاد یک حس کاذب از امید را به یک قطعه از اخبار خوب در مورد اقتصاد و در واقع می گویند, ‘OK, it’s all gonna be بزرگ, در حال حاضر ما به نوبه خود گوشه است.’ ما نزدیک به ساخت که اشتباه چند بار اما تصمیم گرفت به” دان گفت. “من فکر می کنم درس یک برای مردم در دولت خواهد بود: نمی غلو خبر خوب در این صورت از آنچه که در حال رفتن به یک جریان بحران اقتصادی برای مردم آمریکا است. از یک رقیب دیدگاه ما اغلب می گویند: نمی غلو خبر بد. مردم آمریکا علاقه مند در داشتن زندگی خود را به عنوان مهرههای سیاسی در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de