لذا به دنبال DHS اسناد در تظاهرات بازداشت

Category: پلیتیکو Comments: No comments

وزارت امنیت داخلی وزیر چاد گرگ نمی تواند پاسخ نمایندگان سوالات خود را در مورد بخش پاسخ به پورتلند تظاهرات با توجه به نامه ای از یک کلید کمیته بررسی و سیاسی.

در نامه رئیس مجلس کمیته امنیت داخلی و 17 سایر دموکراتیک اعضای نوشت که آنها “عمیقا مشکل” گزارش هایی منتشر شد که DHS مقامات نقض حقوق اساسی معترض در پورتلند سنگ., به طور غیر قانونی بازداشت آنها.

“نگرانی های ما هستند تنها در اوج ناتوانی خود را برای پاسخ به سوالات مطرح شده به شما در طول یک تماس در روز شنبه” رئیس Bennie تامپسون (D-Miss.) و نمایندگان مجلس نوشت.

در این نامه با اشاره به گزارش DHS افسران تصرف معترضان کردن خیابان ها در پورتلند بدون توضیح. این شهر تا به حال پنج هفته از اعتراضات خود شهردار گفت: NPR در جولای 19. تظاهرات شامل یک “انگشت شماری کوچک از افرادی که درگیر در فعالیت های جنایی,” او گفت: اما به نظر می رسد نشست تا زمانی که فدرال افسران مداخله کرد. شهردار Ted ویلر گفت: حضور خود را ساخته شده است وضعیت بدتر است.

این نامه می پرسد DHS برای یک میزبان از اسناد جدید از جمله تمام DHS پرسنل ارتباطات در مورد استقرار افسران به پورتلند. آنها همچنین خواسته برای اسناد در آموزش DHS پرسنل دریافت و در بازداشت. این کمیته مهلت DHS جولای 27.

اما مقامات به احتمال زیاد نیست برگزاری تنفس خود را; این نامه همچنین اشاره کرد که این بخش نادیده گرفته قبلی داند در مورد DHS’ پاسخ به سراسر کشور تظاهرات که پس از شکست یک افسر پلیس در مینیاپولیس به کشته شدن یک مرد سیاه و سفید, جورج فلوید با قرار دادن زانو خود را بر روی گردن خود را برای تقریبا نه ساعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>