لذا تغییر coronavirus حملات در واکنش به ‘واقعی قبرستان’

Category: پلیتیکو Comments: No comments

دموکرات ها در حال تشدید خود coronavirus حملات میچ مک کانل.

یک سال به مبارزات انتخاباتی خود را که به تصویر می کشد مک کانل به عنوان مباشر “قانونی قبرستان” حزب دموکرات هستند لبه و نزدیک به پیشنهاد اکثریت جمهوریخواه ریاست واقعی یک در طول این بیماری همه گیر.

نا امید بیش مک کانل اظهارات که او هنوز رتبهدهی نشده است احساس “ضرورت” بلافاصله به مقابله با پنجمین کنگره پاسخ به coronavirus دموکرات هستند با توسل به این زمان افتخار اقلیت تاکتیک تلاش برای شرم رهبر اکثریت سنا به حرکت رو به جلو.

“ما در حال حرکت رو به جلو در حال حاضر در یک ابتکار عمل است که می رود از ما قانونی قبرستان تلاش برای … تمرکز بر وحشت از قبرستان ما در حال حاضر گفت:” از سوی دیگر ، دبی neil thomas میشیگان که ریاست حزب پیام بازوی رهبری است. “و هزینه جمهوریخواه انفعال در طول Covid بحران است که بسیار واقعی است.”

Neil thomas و رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.) انتظار می رود به طور رسمی راه اندازی پیام خود برنامه در روز سه شنبه. دموکراتیک حزبی را تکیه مک کانل را در مجلس سنا برای شروع مذاکره در آینده بسته امداد و یا پرداخت قیمت به عنوان آنها به دنبال دفاع از خود در مجلس سنا اکثریت این سقوط.

اما مجلس نمایندگان آمریکا و مجلس سنا جمهوری خواهان تا کنون بی حرکت توسط دموکراتها تاکتیک حتی به عنوان هر دو سناتور دموکرات و حزب جمهوری بازوی پایین آمدن آسیب پذیر ایران امتیازهای.

“سناتور دموکرات به رهبری راه را با عبور تاریخی مراقبت عمل می کنند که تحویل بی سابقه کمک به خانواده های کارگران ارائه دهندگان خدمات پزشکی و کسب و کارهای کوچک در سراسر کشور است. سناتور. neil thomas تر به نظر می رسد دغدغه با سی گروه تمرکز و تجهیز نشدن پیام خود گفت:” داگ آندرس سخنگوی مک کانل.

هنوز هم اگر neil thomas و شومرs بی امان “قانونی قبرستان” تلاش است هر راهنمای این بدان معناست که حزب دموکرات مساله را در مجلس سنا در کف هر روز بیش از هفته های آینده برای حمله به مک کانل برای حرکت بر روی بعدی ، در علاوه بر این به طبقه سخنرانی, neil thomas دموکراتیک سیاست و ارتباطات کمیته قرار دادن گزارش coronavirus’ اثرات آن بر سلامت روانی روستایی امریکا و نژادی و نابرابری.

اما جمهوریخواهان می گویند که آنها نمی دانم به اندازه کافی در مورد چگونگی $2 تریلیون مراقبت قانون تصویب شده در ماه مارس در حال کار به تصویب tranche بعدی کمک کند.

“ما باید یک نیم تریلیون دلار است که نه ساخته شده راه خود را به درب” گفت: سناتور. John Cornyn (R-Texas) یک مک کانل متحد است که کار بر روی مسئولیت های اصلاحات کلیدی ایران در اولویت بعدی بسته است. “این رفتن به یک کمی از زمان برای مذاکره. بنابراین من احساس می کنم هر حس اضطرار.”

“ما در حال حاضر به تصویب چهار لوایح در حال حاضر,” او اضافه شده است. تقریبا 80 درصد از پاسخ دهندگان تایید شده از آخرین big لایحه تصویب شده توسط کنگره در اخیر گالوپ نظرسنجی.

بیکاری است که در حال حاضر حدود 15 درصد و رئیس فدرال Jay Powell گفت: ممکن است سنبله به اندازه 10 امتیاز بالاتر است. دموکرات ها استدلال می کنند ارسال پول بیشتری به دولت های محلی کمک خواهد کرد که نگه داشتن مردم در payman اما جمهوری خواهان تا حد زیادی در حال فعالیت مدنی برای بازگشایی اقتصاد به کشورهای کمتر وابسته به فدرال کمک.

کنگره در حال حاضر متوقف شده بار دیگر بیش از آنچه به انجام بعدی. خانه دموکرات گذشت 3 تریلیون دلار کمک بیل در هفته گذشته بدون توافق و یا کاخ سفید ورودی است که مک کانل روز دوشنبه به نام “قانون گذاری معادل یک شوی اقتصاد است.”

شومر گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “لرزشی” ساخته بهداشت و بحران اقتصادی بدتر و مک کانل است “مشكل” با حرکت سریع تر.

“امریکا را متقاعد کند او را” شومر به خبرنگاران گفت: در روز دوشنبه.

سنا اوباما نیز تقسیم بیش چقدر برای ارسال به دولت و دولت های محلی. فرمانداران و شهرداران در هر دو طرف در حال رایزنی برای بسته های دیگری در اواخر ماه ژوئن و زمانی که بسیاری از ایالت کامل بودجه خود را برای سال. روز دوشنبه دیابت سیندی هاید-اسمیت از می سی سی پی شد سومین سناتور جمهوریخواه به پیوستن به یک بسته است که آیا تصویب 500 میلیارد دلار برای آمریکا و دولت های محلی.

هر پی در پی coronavirus لایحه شده است سخت تر برای عبور از گذشته است. در جدید ترین قسمت در مارس دموکرات ها خودداری کردند در یک کسب و کار کوچک بسته نوشته شده توسط مک کانل. آنها به پایان رسید تا پس از افت هفته به بن بست رسیده در $484 میلیارد لایحه ارائه پول به بیمارستان ها و برای تست و همچنین به عنوان کسب و کارهای کوچک.

اما بعد لایحه اثبات است بسیار مشکل تر — و دموکرات ها می گویند آن را به هزینه ایران اگر آنها را نگه دارید به تاخیر انداختن. Neil thomas گفت: به منظور ارائه پول بیشتر زمانی که مورد نیاز است این مذاکرات نیاز به شروع در حال حاضر و او گفت که دموکرات ها در حال آماده به کار از طریق یادبود روز زنگ تفریح به جای ترک واشنگتن برای شکستن اواخر این هفته.

جمهوری خواهان در حال “در یک وضعیت مخاطره آمیز در حال حاضر. هنگامی که شما به نوبه خود بر اکثریت مردم آمریکا و می گویند شما نمی احساس یک حس فوریت در مورد درد آنها تجربه من می خواهم بگویم که این مشکل برای آنها در سطوح مختلف” neil thomas گفت.

ماریان LeVine کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>