پروتز-ساز کشته شدن 16 از جمله افسر در نوا اسکوشیا داد و بیداد

Category: دیلی بیست Comments: No comments

یک پروتز ساز لباس پوشیدن و رفت و در داد و بیداد در یک شهر کوچک در نوا اسکوشیا—کشته شدن حداقل 16 نفر از جمله یک افسر پلیس و جرقه 12 ساعت تعقیب جنایتکاران به پایان رسید که با مرگ او در یک بن بست در یک ایستگاه گاز.

Royal Canadian Mounted Police شناسایی مظنون به 51 ساله گابریل Wortman که صاحب پروتز درمانگاه در دارتموث و Halifax, و, که ظاهرا لباس پوشیدن و به عنوان یک افسر پلیس به او پاشیدند ترور در سراسر 55 مایل.

مقامات در ابتدا گفت که او تا به حال به کشته شدن 10 نفر اما تلفات ناشی از این افزایش را از طریق شب که بیشتر قربانیان پیدا شد و آن را مرگبارترین حمله در کانادا ،

“این یکی از بی معنی ترین اعمال خشونت در استان ما تاریخ” نوا اسکوشیا برتر استفان مک نیل گفت.

عیاشی از خشونت آغاز شد و در اواخر شنبه شب در روستایی Portapique که در آن Wortman است ملک هنگامی که افسران در پاسخ به 911 تماس در مورد تیراندازی.

“هنگامی که پلیس وارد صحنه عضو واقع چندین تلفات در داخل و خارج از خانه” رئیس سرپرست کریس چرم گفت: در یک کنفرانس خبری در روز یکشنبه. “آنها نیست اما قرار دادن شک دارم.”

پلیس swarmed منطقه و شروع به شکار برای Wortman که مجموعه ای از چند ساختمان را به آتش قبل از خروج آرام شهر ساحلی 1600 و به سمت شهرستان بندر هالیفاکس.

“این بسیار به سرعت در حال تحول وضعیت و پر هرج و مرج صحنه” چرم گفت.

Wortman ساخته شده راه خود را از طریق شهرهای مختلف بیش از این دوره از صبح روز یکشنبه با پلیس تویت کردن هشدار به ساکنان ساعت.

در یک نقطه در طول فرار خود را پیشنهاد پلیس گفت: ممکن بود Wortman شد در یک وسیله نقلیه ساخته شده به مانند یک ماشین پلیس و با پوشیدن لباس پلیس. بعد از یک ساعت آنها توییتی بود که در کوچک نقره SUV نشان می دهد او تا به حال روشن وسایل نقلیه.

کاترین Harrop مشغول به کار بود در یک سیب نوار در Elmsdale زمانی که پلیس از طریق دنبال Wortman.

“دو زرهی SWAT وسایل نقلیه کشیده جلو رفت و دسته ای از افسران مسلح در camo از” Harrop گفت کرونیکل هرالد. “دو نفر از آنها آمد به Sobeys [بازار مواد غذایی] و برخی از دیگران راه می رفت از طریق پارکینگ. آنهایی که آمد داخل گفت: هر کس برای رفتن به مستند قفل تمام درها خاموش کردن تمام چراغ ها و دور ماندن از ویندوز تا زمانی که آنها به ما متهور به باز دوباره.”

پلیس ظاهرا در گوشه ای مشکوک در ایروینگ ایستگاه گاز و توقف رستوران در انفیلد. یک راننده کامیون وجود دارد گفت: اخبار CTV او شنیده ام یک ایستگاه گاز کارمند فریاد.

“او می رود ‘Oh my God, قفل درب, او را در اینجا!’ و من زیرچشمی نگاه کردن از پنجره به بیرون و من تو را دیدم برخی از RCMP وسایل نقلیه و وجود چهار یا پنج لباس با اسلحه” راننده گفت:.

یکی دیگر شاهد گلن Hines, گفت:, “من می توانم شنیدن بود شلیک شد و به جهنم همسر من, من فکر کردم من که قرار بود به 911 تماس بگیرید چرا که او در حال رفتن به وحشت آن ترس او بسیار بد است.”

پائولا Hanrahan گفت کرونیکل هرالد او به خانه رانندگی هنگامی که او را دیدم اغتشاش.

“من می توانم ببینم به عقب پایان یک نقره SUV و اوه عزیز من بیشتر از مردان وجود دارد از من می تواند تعداد دفعات مشاهده کامل دنده با ‘پلیس’ در پشت و تفنگ را در دست خود” Hanrahan گفت.

“همه شما می تواند بشنود شد سگ growling, چنگ زدن در پیاده رو برای رسیدن به این وسیله نقلیه و مردان فریاد.”

دیگر از شاهدان گفت که پس از گلوله زد بیرون آنها را دیدم یک بدن روی زمین.

به زودی پس از, به گفته پلیس مظنون بود “در بازداشت هستند.” CTV News گزارش داد که Wortman کشته شد.

بسیاری از جزئیات این حادثه هنوز مشخص نیست و از جمله آنچه موجب اولیه تشنج خشونت و به همین دلیل پلیس بر این باورند Wortman شد در یک ساختگی ماشین پلیس.

دستیار کمیسر لی Bergerman شناسایی و کشته به عنوان هایدی استیونسون 23 سال پلیس کهنه و مادر دو هر چند او از ارائه جزئیات بیشتر در مورد هنگامی که و که در آن او به ضرب گلوله کشته شد.

“با من ملاقات کرد هایدی خانواده و وجود دارد هیچ کلمه ای برای توصیف درد خود را” Bergerman گفت.

“تعداد بی شماری از خانواده ها در عزاداری امروز.”

Wortman شده در اخبار قبل از. در سال 2014 او در پاسخ به CTV داستان در مورد یک سرطان بازمانده که از دست دندان های خود را و می تواند جایگزین. او ارائه شده به ایجاد امکانات جدید به صورت رایگان.

“قلب من بیرون رفت و به او” Wortman گفت: پس از آن. “وجود دارد راه های بسیاری برای مردم به دندان اما به نظر می رسد مانند افرادی که واقعا به آنها نیاز دارید کسانی هستند که در حال گرفتن پشت سر گذاشت.”

مجری برنامه تلویزیونی آب نبات Palmater گفت کرونیکل هرالد که او و Wortman شد و در کالج.

“من می دانستم که درست از همان ابتدا که این مرد نیاز به یک دوست و بنابراین من دوست او” او گفت:. “بسیاری از دوستان من او را دوست ندارم اما من اهمیتی نمی دهند. او با پدر و مادر من و اعضای خانواده من و ما جدایی ناپذیر بودند که برای کل سال است.

“من همیشه احساس می کردم که او کاملا راحت در پوست خود را, اما من فکر کردم او به عنوان پسر او را به رشد خود است.”

او افزود: “جبرئیل همواره غم و اندوه در مورد او, اما من خیلی شوکه به شنیدن این که او صدمه دیده است دیگر مردم است. من نمی دانم چه بعد از او زندگی بزرگسالی بود اما من می توانم به شما بگویم که در دانشگاه, مردم, نیست, خوب به او.

“او کمی متفاوت بود و من کمی متفاوت بود اما او و او واقعا در اعماق قلب او فشار از همه جوک.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>