سناتورها در نهایت شانس خود را برای صحبت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه چهار شنبه, ارائه یک باز رشته از پرسش ها به وکلا به نمایندگی از مجلس و رئیس جمهور.

و در میان نزدیک به هشت ساعت تا حد زیادی سیاسی تئاتر طراحی شده برای تقویت هر طرف استدلال چند لحظات حیاتی ایستاده بود.

برای یکی از مهم ترین سوال باقی می ماند که آیا به تماس شاهدان مانند جان بولتون — بیش از اتهامات ناروا شدید قدرت خود را به درخواست اوکراین دخالت در سال 2020 انتخابات. بعد یک وکیل برای مغلوب ساختن پیشی جستن گذاشته یک مفهوم از قدرت اجرایی پس startlingly گسترده آن پیشی گرفته و حتی رئیس جمهور شدیدترین مدافعان. و دو کلید سناتور جمهوریخواه اشاره کرد که آنها در حال شک و تردید در مورد یک شعار مرکزی از مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع در برابر استیضاح مقالات.

در همه جا حاضر جان بولتون

دموکرات ها به ندرت تلف فرصت تمام روز به نام قطره Bolton مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی که در مورد به انتشار یک کتاب که در آن او را متهم به تهمت ارتباط توقف کمک های نظامی به اوکراین با تقاضا است که این کشور بررسی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن یک سال 2020 رقیب.

بولتون ارائه کرده است خود را به عنوان یک مایل شاهد اما مجلس سنا جمهوری خواهان به نظر می رسد به طور فزاینده ای بی علاقه در تماس با او تصمیم گیری است که به احتمال زیاد نتیجه این دادگاه به عنوان به زودی به عنوان جمعه. بنابراین دموکرات صرف تمام روز بذر بولتون نام به خود پاسخ به سوالات اشاره به تمام جنبه های خود را در مورد که در آن او می تواند روشن یا اضافه کردن به شواهد آنها جمع آوری شده و ارائه نزدیک بینش که در آن دیگر شاهد ارائه مفروضات و یا حدس و گمان.

“هنگامی که شما یک شاهد به سادگی مربوطه به عنوان جان بولتون که به قلب از جدی ترین و فاحش از رئیس جمهور سوء که داوطلب می آیند و شهادت به نوبه خود او را دور و به دنبال راه های دیگر من فکر می کنم عمیقا در تضاد با بودن یک داور بی طرف” گفت: تشکر. آدام شیف (D-کالیفرنیا.) سرب مجلس اعلام جرم دادستان.

در طول یک سوال در مورد اینکه آیا این خانه جمع آوری مدارک و شواهد از تهمت بستن اوکراین کمک به تحقیقات شیف ذکر بولتون دوباره.

“اگر شما هر گونه طولانی سوال در مورد شواهد مستقیم هر گونه افکار در مورد هر چیزی که ما فقط در مورد هر چیزی من فقط رله و یا ما در مورد صحبت آخر هفته وجود دارد یک راه برای ریختن به نور اضافی بر روی آن. شما می توانید حکم سفیر بولتون و از او بخواهید که سوال مستقیم,” او گفت:.

و پس از آن رفت و ساعت ها در حالی که رئیس جمهور و تیم مقابله که یک حرکت به تماس بولتون را به تاخیر می اندازد دادگاه برای هفته ها یا ماه به دلیل تهمت خواهد تقاضای خود را حجیم مجموعه ای از شهود. دموکرات ها گفت: آنها بازدید این به عنوان یک ضمنی تهدید به کراوات سنا در گره اگر آنها جرأت گسترش آزمایشی جدید برای شهادت اما جمهوری خواهان تبدیل شده اند به طور فزاینده ای با احتیاط از یک روند طولانی.

در یکی دیگر از روشنایی لحظه سناتور فشرده کاخ سفید تیم حقوقی که آیا آنها تا به حال هر پنجره به اتهامات در بولتون کتاب است که تحت بررسی توسط شورای امنیت ملی از اواخر ماه دسامبر است. مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل پاتریک Philbin پاسخ با خواندن یک بیانیه شورای امنیت ملی نشان می دهد که هیچ کس در خارج از شورای امنیت ملی بررسی شده بود این مقاله. اما شیف سرعت در مقابله با آن موقعیت و اشاره کرد که آن را نمی نشان می دهد که آیا هر کسی که در مشورت با دفتر شده بود در جریان و یا هشدار در مورد شدت بولتون اتهامات.

Dershowitz اجرایی قدرت بازی

Alan Dershowitz سابق دانشگاه هاروارد استاد حقوق و برجسته دفاع جنایی وکیل خود را گرفت گسترده از نظر قدرت ریاست جمهوری را به یک سطح کاملا جدید.

Dershowitz عضو تهمت تیم حقوقی گفت: رئیس جمهور می تواند انجام تقریبا هر چیزی — از جمله درگیر شدن در عوض برای صرفا سیاسی — به عنوان طولانی به عنوان آن را در خدمت برنده گشتند.

“هر مقام دولتی که من می دانم معتقد است که در انتخابات خود را در راستای منافع عمومی” Dershowitz گفت: در طبقه سنا در پاسخ به یک سوال در مورد چگونه رئیس جمهور رفتار سیاست خارجی است. “و اگر یک رئیس جمهور چیزی که او معتقد است که کمک خواهد کرد که او را انتخاب کنید — در جهت منافع عمومی — که نمی توان نوع عوض که منجر به استیضاح.”

Dershowitz استدلال کاهش در قلب خانه مديران مورد در برابر رئیس جمهور: که مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال اهرم رسمی دولت ایالات متحده عمل می کند به منظور افزایش پیشنهاد انتخاب مجدد خود را و او نادرست تهدیدی دخالت خارجی در انتخابات آمریکا.

اما او مشاجره این است که به خوبی در خارج از جریان اصلی از دانشمندان حقوقی — و یکی که خانه استیضاح گفت: مدیران قرار خواهد رئیس جمهور بالاتر از قانون و قانون اساسی است.

شیف گفت: Dershowitz را نمایش می دهد رئیس جمهور “اختیار تام” به استفاده از خود و یا دفتر خود را بیشتر به خود منافع سیاسی و نه منافع ملت.

Dershowitz اظهارات تاکید حدی که تهمت احاطه شده است خود را با وکلا و حقوقدانان بر این باورند در اصطلاح واحد اجرایی تئوری این ایده که رئیس جمهور قدرت است اما مطلق و به ندرت به کنگره برای نظارت و یا بررسی است. اما Dershowitz را توجیه از همه ریاست جمهوری نشخوار pro quos می رود و حتی بیشتر از برخی از ترین آواز طرفداران گسترده ریاست جمهوری قدرت و سرعت ابرو مطرح شده و کاپیتول هیل.

مغلوب ساختن پیشی جستن تیم مبارزات در بایدن سوال

مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا dodged سوال مستقیم از دو تا از مهم ترین اوباما در اتاق — لیزا Murkowski از آلاسکا و سوزان کالینز از مین — بیش از اینکه رئیس جمهور تا به حال ذکر شد جو بایدن و یا پسر خود را شکارچی به اوکراین و یا خود را بالا کارکنان قبل از معاون سابق رئیس جمهور وارد 2020 مسابقه در ماه آوریل گذشته. و بعد آنها حاضر به پاسخ به یک سوال از بهداشت ، میت رامنی (R-یوتا) یکی دیگر از چرخش اوباما رای در این تاریخ دقیق است که تهمت دستور نگه دارید در کمک به اوکراین است.

با کسانی که پاسخ های کاخ سفید نشان داد که آن را نمی خواهد به سناتورها به دنبال اطلاعات است که در حال حاضر شناخته شده است — هر دو در خانه را ضبط و یا در مالکیت عمومی. کاخ سفید را نسبت به استقرار آن سناتورها به طور خاص در معرض یک آسیب پذیری برای رهبران جمهوری خواه مجلس سنا به عنوان آنها به دنبال اطمینان حاصل شود که بیش از سه نوروزی رای به نفع خواستار اضافی شاهدان که احتمالا می تواند درخشش نور را در خود سوال است.

در پاسخ به این سوال از Murkowski و کالینز معاون کاخ سفید مشاور پاتریک Philbin آغاز شده توسط شفاعت برای برخی از اتاق تکان دادن در جواب او چون او بود “محدود به آنچه که در ثبت” که در خانه ایجاد شده در طی آن استیضاح شد.

از وجود او چرخد و به دوستانه تر زمین با قرائت استدلال در مورد رئیس جمهور علاقه Burisma در شرق اوکراین شرکت ملی گاز متصل به هانتر بایدن که بسته به تمایل به سر و گوش آب با فساد در اوکراین.

کالینز و Murkowski شتاب با عصبانیت در خود notepads به عنوان Philbin در ادامه به استناد تعدادی از مقالات خبری زد که در پی رودی جولیانی را بدون توقف در رسانه ها — که تا به حال راه اندازی در اطراف پایان ماه مارس — که تنها کمک به جلب توجه به بایدن را آشکار تضاد منافع است. “این چیزی است که باعث می شود آن را به طور ناگهانی در زمان مربوطه احتمالا در ذهن کسی,” Philbin گفت.

آنچه که شاید قابل توجه ترین در Philbin را جواب خود اصرار که او محدود به یک رکورد است که مغلوب ساختن پیشی جستن وکلای خود را حفظ و اضافه کردن به. یکی از نمونه های اخیر: کاخ سفید کاردانی وکیل مایکل پورپورای حدود 15 دقیقه زودتر در جلسه اشاره شده روزانه وحش مصاحبه با یک سابق اوکراین رسمی که تا به حال تنها شنبه منتشر شده است.

دموکرات pounced در تضاد است. در طبقه سنا شیف منحرف در پایان سوال بعدی به واکسن در اولیه Collins-Murkowski سوال.

“ما به این باور است که همه شرکت ها در تمام زمین از همه gin مفاصل در تمام زمین در اوکراین است که آن را فقط هانتر بایدن راه رفتن به این یکی و به این دلیل است که او علاقه مند بود در Burisma بود فقط یک تصادف است که درگیر پسر حریف خود را؟”

در توییتر دیابت شلدون وایتهاوس (D-R. I.) همچنین با انتقاد Philbin پاسخ و بعد در شب خواسته کاخ سفید وکیل برای توضیح اختلاف آشکار و دوباره سعی کنید پاسخ اوباما’ سوال.

Philbin پاسخ داد که او در تلاش برای جلوگیری از دادن پاسخ مستقیم و سرزنش محاکمه قوانین برای هر کاستی.

“من نمی توانم گفتن در حال حاضر در مورد چیزهایی که رئیس جمهور ممکن است گفت: به اعضای کابینه. من در یک موقعیت به می گویند که” Philbin گفت. “من می توانم بگویم آنچه شما در من و من می توانم به شما بگویم آنچه در تاریخ ثبت است. و من در جواب این سوال به طور کامل به بهترین توانایی من بر اساس آنچه در حوزه عمومی و چه در ضبط.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de