این به طور گسترده ای پیش بینی شده Des Moines Register/سی ان ان/Mediacom نظرسنجی ها از احتمال آیووا دموکراتیک حزبی را برانگیخت منتشر شد شنبه شب به عنوان برنامه ریزی شده پس از شکایت یک مصاحبه شونده در مورد چگونه آن را انجام شده است.

خیره کننده اعلام توسط حامیان رسانه ای و, West Des Moines مبتنی بر ناظر انتخابات Selzer & Co. به این معنی که نتایج حاصل از این لحاظ تاریخی دقیق بررسی ممکن است شناخته شده قبل از دوشنبه قفقاز. تصمیم چپ مبارزات سیاسی و رسانه ای جهان است که فرود در Des Moines زبانم بند آمده.

“امروز یک جواب مطرح شده موضوع را با راه بررسی اجرا شد که می تواند به خطر بیافتد نتایج این نظرسنجی. به نظر می رسد یک نامزد نام حذف شد و در یکی از مصاحبه است که در آن پاسخ دهنده خواسته شد تا نام مورد نظر خود را نامزد” ثبت نام سردبیر اجرایی کارول شکارچی در بیانیه ای گفت. “در حالی که این به نظر می رسد جدا شده به یک نقشه بردار ما نمی تواند تایید کند که با یقین است. لذا همکاران تصمیم دشوار را به حرکت به جلو با انتشار نظرسنجی آیووا.”

ظاهر می شود در سی ان ان در 8 p. m., Central, برنامه ریزی شده از زمان انتشار این نظرسنجی سی ان ان مدیر سیاسی دیوید Chalian گفت: شبکه و شرکای آن نمی شد انتشار نظرسنجی “از فراوانی از احتیاط.”

“ما استاندارد است که اعمال ما به ما رای گیری بسیار جدی” Chalian گفت. “و برای حفظ بالاترین استانداردهای ممکن است ما می خواستیم برای ارائه این اطلاعات به عموم و توضیح دهد که چرا ما از ادامه انتشار این نظرسنجی در این شب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im