DeSantis سخنگوی منجر به فلوریدا از حزب جمهوریخواه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

Helen Aguirre Ferré | Getty

هلن آگور Ferré صحبت می کند به جمعیت قبل از جب بوش اعلام کرد نامزدی خود را برای انتخابات ریاست جمهوری 2016 در میامی در Jun. 15, 2015. | اندرو حامی/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

تالاهاسی — هلن آگور Ferré ارتباطات مدیر فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis شده است به نام مدیر اجرایی حزب جمهوری خواه از فلوریدا دفتر فرماندار روز پنجشنبه گفت.

Ferré که در خدمت به عنوان فرماندار برتر سخنگوی پس از خود در ژانویه 2019 افتتاح خواهد شد در نقش جدید او پیش از کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه که برگزار خواهد شد در جکسنویل آغاز Aug. 25 گفت: DeSantis رئیس ستاد شین مضراب زدن.

تبلیغات

این حرکت به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مجدد انتخابات دچار تزلزل تحت وخیم تر شدن بحران بهداشت عمومی و گسترده خشم بیش از خشونت پلیس علیه سیاه پوستان است که خیابان های پر از سراسر کشور با معترضان. به عنوان مدیر اجرایی, دولت, حزب, Ferré یک مدیر سابق امور رسانه ای در مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید به این شغل ارائه میدان نبرد از فلوریدا به مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

Ferré را جایگزین سابق وزارت امور خارجه ایران, مدیر اجرایی, پیتر o’rourke که در ماه مارس پس از هفت ماه ، او مسئول خواهد بود برای استخدام کارکنان به عنوان برگ برنده انتخاباتی میدارد تا در چند هفته آینده, Leon County اوباما رئیس اوان قدرت گفت.

“هلن بسیار واجد شرایط برای کمک به رهبری حزب ما و می افزاید: به رشد استعداد استخر کمک به دولت ما حزب را با موفقیت و حرکت رو به جلو قدرت” گفت: در یک پیام به صورت متن.

Ferré ترک دفتر فرماندار در میان resurging شیوع کروناویروس ساخته شده است که فلوریدا جهانی نقطه داغ برای عفونت. فلوریدا, وزارت بهداشت, گزارش شکستن رکورد 156 جدید و میر ناشی از Covid-19 روز چهارشنبه و 13,837 عفونت های جدید. حداقل 315,775 مردم در دولت باید آزمایش مثبت برای این ویروس از ماه مارس و 4,677 نفر کشته شده اند.

عظیم موجی از عفونت آغاز شد و در اوایل ماه ژوئن حدود یک ماه پس از DeSantis شروع به عقب محدودیت به معنای به سرعت گسترش ویروس. تصمیم خود را تولید طوفان نقد و پرسش در مورد اینکه آیا فرماندار دهکدهای از دست داد کنترل دولت پاسخ.

DeSantis تا به حال آشفته ارتباط با خبرنگاران و ساخته شده است به یاد ماندنی اشتباهات در اخبار جلسات. در جولای 7, DeSantis و میامی-Dade شهردار کارلوس Gimenez به نظر می رسد befuddled یک سوال در مورد وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت برنامه ای برای استخدام قرارداد ردیاب.

“این سخت است تصور کنید کسی که کمتر واجد شرایط برای اجرا به دولت حزب از بزرگترین چرخش دولت در این کشور در طول جمهور انتخابات از هلن” مشاور گفت. “رون روشن ساخت که او نمی مراقبت در مورد کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره انتخاب می شوند و فقط می خواهد کسی که وفادار به او را در حزب به وضع زمینه را برای انتخاب مجدد خود را در سال 2022.”

Ferre و DeSantis تلاش برای به دست گرفتن فرصت برای تعمیر فرماندار تصویر. دو حزب جمهوری خواه مشاوران که خواسته نمی شود شناسایی به دلیل روابط خود را با حزب گفت که آنها به حال کمی ایمان است که Ferré می تواند تحویل در نقش جدید او.

یکی از آنها دیرین DeSantis مشاور اشاره کرد Ferré را بدون زرق و برق تصدی.

Ferré است “شجره نامه با نگرش به بازی اما واقعا دقیقا زدم جلد کردن توپ” به DeSantis مشاور گفت.

فلوریدا وزارت آموزش و پرورش مدیر ارتباطات Taryn Fenske و دولت خانه مدیر ارتباطات فرد فلوت دارای صدای زیر هر دو نامزد به جای Ferré.

Fenske قبلا به عنوان سخنگوی کمیته ملی حزب جمهوری خواه در طول سال 2018 دورۀ انتخابات. فلوت دارای صدای زیر استخدام شد و به عنوان سخنگوی سابق مجلس ریچارد کورکوران در سال 2016. فلوت دارای صدای زیر باقی مانده است که در نقش فعلی سخنران خوزه الیوا که گام خواهد شد به عنوان سخنران بعد از این سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>