Ron DeSantis and Donald Trump | AP Photo

ران DeSantis و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن | AP Photo/الکس برندن

تالاهاسی فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در روز شنبه گفت که حمایت از برنامه های رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به قرنطینه شهر نیویورک در تلاش برای متوقف کردن گسترش Covid-19 در فلوریدا گفت: این شهر هنوز هم عامل مترو را تبدیل به یک ظرف پتری برای این ویروس به گسترش است.

DeSantis گفت: در یک کنفرانس خبری livestreamed از دولت کاپیتول که او صحبت کرد و با مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل روز شنبه در مورد یک نوع جدید از ویروس تست فراهم می کند که نتایج در دقیقه. مغلوب ساختن پیشی جستن آورده و سپس موضوع quarantining شهر نیویورک است.

تبلیغات

“مسئله من این است که هر آنچه با این نسخهها کار” DeSantis گفت: قبل از اینکه به سرعت ابراز نا امیدی در مورد نیویورکی که گفته شد فرار پناهگاه در محل محدودیت با آمدن به فلوریدا.

“چگونه آن را عادلانه به آنها فقط هوا انداختن افراد از مناطق آوردن عفونت با آنها و بذر جوامع با عفونت های جدید است که آنها در حال تلاش برای مهر کردن؟” DeSantis گفت. “من فقط فکر می کنم آن را سیاست های بد به مردم پراکنده از وجود دارد و سپس بذر در دیگر نقاط کشور از جمله ایالت فلوریدا است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه به خبرنگاران گفت: در خارج از کاخ سفید او می تواند اعلام مقیاس بزرگ دو هفته قرنطینه نیویورک و مناطق اطراف آن در روز بعد.

“ما ممکن است باید آن را انجام دهد اما این امکان وجود دارد که مدتی امروز ما به شما یک قرنطینه — کوتاه مدت دو هفته برای نیویورک احتمالا نیوجرسی بخش های خاصی از کانکتیکات” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:.

DeSantis شده و گارد ملی را به نمایش نیویورک مسافران در هفت فرودگاه فلوریدا. این guardsmen مستقیم هر مسافری را به خود قرنطینه به مدت 14 روز و اطلاعات را که به دست مقامات محلی برای پیگیری. و فلوریدا گشت بزرگراه در حال حاضر راه اندازی غربالگری بازرسی در بزرگراه بین ایالتی 95.

“شما نمی توانید به رفتن به یک پارک ایالتی دلیل این که شما ممکن است انتقال COVID-19 اما شما می توانید یکی از این فوق العاده-پخش عطسه و سرفه به مدت دو ساعت و پس از آن فقط دریافت کردن و این خوب است” DeSantis گفت. “این کاملا مسخره است.”

غربالگری در فرودگاه به کاهش تعداد پرواز از نیویورک اما همه محدودیت کمک خواهد کرد DeSantis گفت. شهر نیویورک تشخیص داده 29,000 مردم با این ویروس. DeSantis تاسف است که این شهر است که هنوز هم اجازه می دهد آن سیستم مترو به کار گیرند. این شهر را کاهش داده و خدمات و در نتیجه گزارش های بسته بندی شده از قطار.

“آنها در حال بسته بندی شده مانند ساردین وجود دارد و نگاه که شهرستان خود را و آنها می تواند انجام آنچه آنها می خواهند” او گفت:. “اما واقعیت امر این است که برخی از افرادی که از مترو ممکن است در این پرواز و آمدن به تماس بسیار نزدیک با برخی از مردمی است.”

DeSantis بعد از اخراج در قانونگذاران دموکرات که خواستار سختگیرانه تر در سطح ایالت محدودیت. نور خود دست به روش ترک آن تصمیم گیری به استان ها و شهرداری ها در حال کار است. DeSantis نقد دریافت کرده است برای اینکه آهسته به سواحل و بارها برای شکستن بهار جمعیت در دولت خود را.

“آیا شما در مورد شنیدن همان کسانی که مردم شکایت در مورد مترو شهر نیویورک بودن سیستم باز ؟” او گفت:. “منظورم این است که من استراحت بدهد.”

همانطور که از شنبه صبح وجود دارد 3,763 افراد مبتلا به کروناویروس در فلوریدا و 54 نفر کشته شده اند, با توجه به وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, وب سایت است. با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری فلوریدا است که در میان کشورهای با بیشترین موارد تشخیص داده شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de