DeSantis’ کاخ سفید پوشش کارائی به کروناویروس در فلوریدا

Category: پلیتیکو Comments: No comments

President Donald Trump speaks during a meeting with Gov. Ron DeSantis in the Oval Office of the White House. | Evan Vucci/AP Photo

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال سخنرانی در یک جلسه با رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در دفتر بیضی شکل کاخ سفید. | اوان Vucci/AP Photo

فلوریدا

خواه فرماندار تراز وسط قرار دارد با مغلوب ساختن پیشی جستن فلسفه مورد به طور کامل باز شدن مدارس و ماسک الزامی است اما در حال حاضر گرفتن flack.

تالاهاسی — رژیم صهیونیستی. ران DeSantis دنبال کرده است رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منجر ماه در حالی که او برپا محلی مبارزه با کروناویروس در فلوریدا. که وفاداری پاداش داده شد با تمسخر از کاخ سفید این هفته به عنوان نظارت بر دولت را از دست داده و Covid-19 تق تق در ماه های آخر ریاست جمهوری مبارزه است.

دو بار در دو روز تهمت و دستیاران خود را با قرار دادن فشار بر DeSantis همکار جمهوری خواه.

تبلیغات

“فلوریدا است که در کمی دشوار است یا به سختی موقعیت” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: این هفته است.

در حال حاضر DeSantis یک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد نقاشی شده است به گوشه ای: او نیاز به تحویل باید برنده میدان نبرد برای رئیس جمهور — چیزی است که دولت را افزایش موارد مرگ و میر هستند chipping دور در — در حالی که ماندن در مغلوب ساختن پیشی جستن را زینت های خوب به عنوان یک بار خود را به آسمان بالا تایید رتبه نزول است. بدون تهمت حمایت در سال 2018 توافق اولیه DeSantis تقریبا قطعا نمی خواهد که انتخاب شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور کلیان کانوی به دنبال رئیس جمهور بلانت ارزیابی خود انتقاد در چهارشنبه متحده تبدیل شده اند که نقاط و گفت: برخی از کسب و کار — به طور خاص برای تفریحات شبانه — افتتاح بیش از حد به زودی و با کمک به افزایش در عفونت.

“آنها با باز کردن برخی از صنایع به سرعت بیش از حد, مانند میله” او به خبرنگاران گفت. “فرمانداران می خواستم کامل طول و عرض بیش از زمانی که آنها خود را باز متحده آنها را به عقب رانده به شدت … جمهوری خواهان و دموکرات ها بود که آن را به دروغ شایعه شده است که رئیس جمهور بود و مسئول از افتتاح متحده است.”

کانوی نمی تماس فلوریدا مستقیم, اما نظرات خود را به وضوح شامل دولت که بازگشایی میله به بخشی از ظرفیت در اوایل ماه ژوئن و DeSantis به زودی به عنوان تمسخر پرورش “رقص در ایالات متحده آمریکا.” در روز سه شنبه فلوریدا گزارش 9,752 موارد جدید و 10.5 درصد رای مثبت.

DeSantis در حال حاضر و از همان آغاز کرده دولت پاسخ در نور مثبت حتی به عنوان موارد افزایش مثبت رای بازدید های دو رقمی و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی شروع به احساس فشار است. روزانه مرگ و میر نیز بالا رفته است. دولت او نیز به انتظارنشسته بودند تا با مغلوب ساختن پیشی جستن تماس به طور کامل باز کردن مدارس دولتی.

به عنوان برگ برنده استفاده می شود اتاق جلسه کاخ سفید به نوبه خود این کشور تمرکز در فلوریدا در دوشنبه DeSantis در تالاهاسی صحبت کردن در مورد بیمارستان. او برگزار شد خوش بین جلسه با مقامات پزشکی و در یک صدای جیر جیر برجسته است که دولت او تا به حال تحویل داده 50,000 ویال از remdesivir امیدوار کننده coronavirus درمان به بیمارستان های دولتی.

DeSantis سخنگوی مردیت بئاتریس منحرف انتقادات lobbed فرماندار در روز چهارشنبه گفت او شده است “اطلاعات محور و علم” و در زمان اقدام اولیه.

“فلوریدا آماده باقی می ماند را به بازیابی قوی ادامه خواهد داد و به همکاری با رهبران محلی در چگونه به دوباره باز کردن در یک هدف اندازه گیری, راه,” او گفت: در یک ایمیل. “فرماندار اقدامات برای حفاظت از آسیب پذیر ترین در دراز مدت امکانات مراقبت های قبل از تاریخ هر فدرال ارشاد به استانها و اعمال خود اذعان شده است به عنوان داشتن زندگی را نجات داد.”

به عنوان coronavirus شیوع و گسترش این بهار و تابستان تهمت حاضر به منظور متحده به اقدام است. DeSantis دارای آینه رئیس جمهور حرکت می کند و آشکارا گفت که برخی از تصمیم گیری شد و بر اساس روشن کاخ سفید سیگنال مانند رد ایده الزامی ماسک — ایده او گفته بود غیرقابل اجرا.

به عنوان رخصتی بهار گردشگران فرود در فلوریدا و ویروس گسترش DeSantis حاضر به صدور ایالت اقامت در خانه, منظور شکستن با ده ها تن از دیگر فرمانداران.

او کوتاه آمد و در مارس 1 پس از مغلوب ساختن پیشی جستن خود را ذوب شده به حالت shutdown سفارش دادن DeSantis سیاسی پوشش به جلو حرکت کند.

“این است که بسیار جدی در وضعیت” DeSantis گفت: در آن زمان. “هنگامی که شما ببینید رئیس جمهور وجود دارد و رفتار روز گذشته که لزوما چگونه او همیشه است.”

کانوی در روز چهارشنبه اشاره کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال با انتقاد گرجستان رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ یک جمهوری خواه در اواخر ماه آوریل برای باز کردن برخی از کسب و کار بیش از حد به سرعت. فقط هفته گذشته رئیس جمهور بود خواست متحده به “آزادی” مردم از مستندات. اما کانوی گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن نقد کمپ نشان داد او تا به حال به شدت تحت فشار قرار دادند به بازگشایی اقتصاد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن “تحت فشار قرار دادند پشت فرماندار گرجستان یک جمهوری خواه که او رک و پوست کنده, کمک انتخاب کنید. او تحت فشار قرار دادند او در اوایل کانوی گفت:. او گفت: “علنا …” من فکر می کنم آن را کمی بیش از حد زود است. چرا ما فقط صبر کنید کمی طولانی تر است؟'”

حکایت یک پرت رئیس جمهور تنها در اوایل nod نسبت به خویشتن در میان خود و در غیر این صورت مداوم پیام که اقتصاد نیاز به بازگشایی شده است.

زمانی که DeSantis تشکیل یک نیروی کار از رهبران کسب و کار در اواخر ماه آوریل به نگاه بازگشایی فروشگاه ها و پارک ها و ورزشگاه ها و رستوران ها آن را در خط با پیام از مغلوب ساختن پیشی جستن که تمرکز در آن زمان بود در محور اقتصاد کشور است.

“من احساس می کنم بیشتر و بیشتر اعتماد به نفس است که اقتصاد ما این است که در مراحل اولیه از آینده را بسیار قوی” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی ژوئن 3. “هر کس با من موافق اما من کمی شک و تردید. سازمان دیده بان برای سپتامبر, اکتبر, نوامبر. در سال آینده خواهد بود یکی از بهترین و نگاه در بازار سهام در حال حاضر!”

آن روز فلوریدا وارد فاز دو از بازگشایی که اجازه ورزشگاه به گسترش رستوران ظرفیت و اجازه دهید میله خدمت تعداد محدودی از مشتریان.

هفته بعد تهمت تمرکز باقی مانده در بازگشایی این کشور است. او در یک “بازگشایی امریکا کسب و کارهای کوچک” میزگرد در تاریخ 18 ژوئن و روشن ساخته که در آن تمرکز شد.

“تحت دولت استراتژی برای پیروز شدن به ویروس و راه اندازی مجدد اقتصاد ما کسب و کارهای کوچک در سراسر ملی در حال حاضر با خیال راحت بازگشایی — سراسر کشور آنها در حال بازگشایی در سطح مثل هیچ کس دیده می شود قبل از” مغلوب ساختن پیشی جستن در آن زمان گفت.

DeSantis’ دولت نیز به دنبال مغلوب ساختن پیشی جستن در بازگشایی مدارس.

در جولای 7, زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی “مدارس باید باز در سقوط” فلوریدا آموزش و پرورش کمیسر ریچارد کورکوران صادر سفارش نیاز به مدارس برای بازگشایی حداقل پنج روز در هفته شروع در ماه اوت است.

همان روز سفارش شده تهمت تحسین DeSantis.

“رژیم صهیونیستی. DeSantis فلوریدا در حال انجام یک کار فوق العاده است. او فقط اعلام کرد که مدارس باز خواهد شد در پاییز” رئیس جمهور در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی. “ما بسیار رفتن به تحت فشار قرار دادن فرمانداران و هر کس دیگری برای باز کردن مدارس است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>