با وجود تحریم 1980, بازی, Anne Merklinger هنوز rues از دست رفته شات به عنوان ‘المپیک’

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

چهل سال بعد از ناامیدی هنوز ثابت آن Merklinger.

با کانادا ورزشکاران تلاش برای حل کردن حالات مختلف ایجاد شده توسط یک سال تعویق افتادن توکیو بازی با توجه به کروناویروس همه گیر Merklinger هنوز هم با ابراز تاسف او از دست رفته فرصت برای انتخاب به کانادا در سال 1980 تیم.

“که احتمالا بزرگترین حسرت من در زندگی” گفت: Merklinger در حال حاضر مدیر ارشد اجرایی برای خود تریبون.

در سال 1980 Merklinger بود 21 ساله حضور در دانشگاه کارولینای جنوبی در یک کامل شنا بورس تحصیلی. حتی اگر دولت کانادا ساخته شده بود تصمیم به پیوستن به رهبری ایالات متحده تحریم بازی های المپیک مسکو در, شنا کانادا هنوز هم برگزار شد و یک دیدار مقدماتی برای انتخاب یک تیم المپیک.

رقابت در 200 متر شنای, Merklinger مورد نیاز را به پایان برساند در بالای دو به این تیم است. او را لمس دیوار ،

“من بسیار نزدیک به ساخت تیم, اما من آن را” Merklinger گفت. “و این بود پایان المپیک رویا.

“کسانی که ورزشکاران ساخته شده است که تیم آنها در المپیک — و هنگامی که شما یک المپیک, شما همیشه یک المپیک.”

Merklinger نمی تواند تضمین نتیجه او می شده اند متفاوت بوده است او رفته به دیدار با دانستن یک بلیط برای سفر به مسکو بود در خط. اما او نمی داند او تهیه خواهد تغییر کرده است.

سازمان دیده بان | کمیته بین المللی المپیک انتخاب تاریخ برای المپیک 2021:

کمیته بین المللی المپیک اعلام کرد توکیو 2020 برگزار خواهد شد در تابستان سال 2021 از 23 جولای تا آگوست 8. 2:48

آموزش در ایالات متحده آمریکا با چند کانادایی دیگر او احساس جدا شده و از تماس.

“هنگامی که ما شنیده ام که کانادا فرستادن یک تیم به مسکو ما به نوعی در زمان ما پا کردن پدال گاز کمی حداقل من,” او گفت:.

“و من باید از این نوع پشتیبانی و منابع در دسترس است که ما امروز برای کانادا ورزشکاران است. و مربیان می گویند: “چوب به برنامه های آموزشی آن را برای شما مهم است 40 سال بعد قادر به می گویند که شما یک المپیک.'”

‘این روده غم انگیز’

در اوایل این هفته کمیته بین المللی المپیک و سازمان اعلام کرد که توکیو در المپیک آغاز خواهد شد در جولای 23, 2021, به دنبال بازی های پارالمپیک در اوت. 24.

این تاخیر می تواند نیروی برخی از ورزشکاران خود را به تجدید نظر در المپیک شرکت با توجه به سن و تعهدات خانوادگی و یا پول و نگرانی است. نبرد در برابر COVID-19 به تعویق افتاد مقدماتی المپیک حوادث و بسته آموزشی و امکانات.

“آنچه ورزشکاران در حال رفتن را از طریق در حال حاضر به عنوان یک نتیجه از این بحران این روده غم انگیز گفت:” Merklinger. “برخی از ورزشکاران در حال رفتن به مجبور به دوباره و دوباره ارزیابی. آیا آنها می خواهند به انجام این کار برای یک سال دیگر به دلیل تعهد فوق العاده است?

“است که بسیار شخصی است و تصمیم دشوار برای هر ورزشکار است که نهفته توکیو است.”

سازمان دیده بان | چگونه المپیک خانواده ها تحت تاثیر تعویق افتادن:

بوکسور مندی Bujold از Cobourg, Ont., یک دختر جوان اما در حال حاضر فشار به 2021 معنی خواهد بود که در انتظار فرزند دوم. 5:22

تفاوت بین در حال حاضر و زمانی که Merklinger به رقابت پرداختند که منابع موجود برای کمک به ورزشکاران برای تصمیم گیری آگاهانه. آنها می توانند به دنبال راهنمایی های مالی, سلامت روان, مشاوره و خدمات برای کمک به آنها را تبدیل به جهان کار.

“آنها باید یک ارتش از مردم و برای رسیدن به پرسیدن سوالات خود و دریافت بازخورد خود و دریافت راهنمایی های خود را و به اشتراک گذاری مبارزات خود گفت:” Merklinger.

به دنبال بازگشت Merklinger آرزوهای کسی می توانست او را تشویق به کار سخت تر نسبت به دستیابی به او رویای المپیک.

“من می دانم آنچه المپیک حلقه به نظر می رسد مانند یک شناگر دست” او گفت:. “شما یک المپیک و یک Paralympian برای همیشه لطفا برای. هیچ کس تا کنون می گیرد که به دور از شما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>