با وجود برخی پیشرفت امور جانبازان هنوز پردازش ناتوانی ادعا می کند به اندازه کافی سریع

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

خود را از پذیرش دولت فدرال موفق به روند ناتوانی ادعاهای ساخته شده توسط سربازان بازنشسته در موقع.

با توجه به اطلاعات به تازگی منتشر شده توسط امور جانبازان کانادا (VAC) و افزایش تقاضا برای مزایای از کار افتادگی “در ادامه به سبقت گرفتن” دولت ظرفیت برای پردازش برنامه های کاربردی.

این است که با وجود واتس پس از استخدام بیش از 150 کارکنان بیش از دو سال گذشته اختصاص داده شده به پردازش ادعا می کند به علاوه تلاش برای ساده کردن روند درخواست.

ادامه مطلب: زمان انتظار وعده های شکسته ترک جانبازان و خانواده خود را احساس ناامید

دولت اظهار داشت: هدف این است که به روند ادعای ناتوانی در 16 هفته از دریافت یک برنامه در 80 درصد از موارد است. اما به تازگی منتشر شده آمار نشان می دهد VAC ملاقات و یا بیش از این هدف فقط در 37 درصد از موارد است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“آن را بومی… مهم نیست که چگونه شما نگاه کنید در آن خوب نیست” گفت: Mike Blais, یک سرباز بازنشسته و رئیس جمهور از کانادا جانبازان دفاع.

جانباز توصیف خاطرات فراموش نشدنی از ماموریت سازمان ملل متحد به بوسنی

جانباز توصیف خاطرات فراموش نشدنی از ماموریت سازمان ملل متحد به بوسنی

برای حل این مشکل دولت اعلام کرد روز دوشنبه یک طرح جدید برای سرعت بخشیدن به روند درخواست و پاکسازی جاری تعداد حدود 21,000 فرآوری نشده ناتوانی برنامه های کاربردی.

این طرح شامل استخدام اضافی 300 کارکنان به طور موقت از آنها آغاز خواهد شد تصمیم گیری موارد در ژانویه سال 2021 و کاوش راه های جدید تصمیم گیری, چنین به عنوان به طور بالقوه قبل از تصویب درمان برخی از شرایط معمول شناخته شده است به همراه معلول خاص.

ادامه مطلب: خدمات بهداشت روانی برای جانبازان, خانواده, دوباره پس از قطع بودجه

دولت همچنین امیدوار است برای یادگیری از همکاران بین المللی آن از جمله اعضای استراتژیک پنج چشم های شبکه های اطلاعاتی در مورد چگونگی روند ادعا می کند به سرعت و کارآمد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من فکر می کنم آن را عادلانه می گویند این است که یک پاسخ مستقیم به کسانی که انتقادات (از جانبازان),” ارشد واتس رسمی گفت: در طول یک ویژگی های توجیهی دوشنبه.

جزئیات طرح جدید

یکی از اهداف اصلی استراتژی جدید این است که “به طور قابل توجهی کاهش می دهد” در حال حاضر تعداد حدود 21,000 رسیده ناتوانی ادعا می کند.

این گروه امیدوار است که این پرونده به حدود 5000 ادعا می کند در دو سال آینده اگر چه آن اذعان دارد به احتمال زیاد همیشه بیشتر موارد پیچیده است که دیگر به تصمیم گیری و سقوط در خارج از 16 هفته هدف است.

ادامه مطلب: لیبرال چپ $105M به معنای برای جانبازان unspent در آخرین سال مالی

واتس همچنین گفته است که راه اندازی جدید داخلی استراتژی برای دست زدن به برنامه های موثر تر است. این شامل راه اندازی تیم های تخصصی از مصرف کارکنان و adjudicators که با هم کار کنند برای تصمیم گیری در مورد سرعت بیشتری.

به جای عبور از برنامه های کاربردی از یک نفر به بعد در هر مرحله از فرآیند برنامه — که بدان معنی است که فرد جدید نیاز به خود را آشنا با این مورد هر بار یک فایل تحویل داده است خارج از این تیم ها را در موارد با هم از آغاز تا پایان.

کانادا جانباز فایل حقوق بشر شکایت علیه جانباز امور پس از ده سال مبارزه با بیش از پزشکی دسترسی

کانادا جانباز فایل حقوق بشر شکایت علیه جانباز امور پس از ده سال مبارزه با بیش از پزشکی دسترسی

اخیر پروژه آزمایشی نشان داد که این رویکرد منجر به 11 درصد افزایش در بهره وری به معنی تصمیم گیری شد و سریع تر ساخته شده. از ژوئن واتس اجرا کرده است این رویکرد در سراسر کل گروه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

واتس همچنین گفت: استخدام 300 کارکنان موقت در طول دو سال آینده اجازه خواهد داد که دولت به روند 80,000 برنامه های بیشتر از اگر این مردم بودند نه استخدام.

ادامه مطلب: اتاوا پرتاب ناتوانی ادعای مرحوم RCMP افسران جانبازان با خانواده

اما Blais گفت: او را نا امید کرد این مشاغل نیست دائم موقعیت با استناد به خود دولت پیش بینی است که علاقه بسیاری به تازگی ایجاد شده از کار افتادگی بهره مند خواهد شد برنامه به احتمال زیاد ادامه خواهد داد به رشد در طول چند سال آینده.

“این تعهدات آنها در حال ساخت باید تمام وقت و نه فقط به طور موقت تا زمانی که ما گرفتن در جمع شدن و سپس بازگشت به وضعیت موجود” او گفت:.

شکست برای دیدار با استانداردهای خدمات

VAC دارای 24 خودخواسته استانداردهای خدمات برای ارائه مراقبت به جانبازان و خانواده خود را.

اگر چه شده است پیشرفت های اخیر به چگونه اغلب بخش مطابق با این اهداف — آن را در حال حاضر عدم در نه 24 در مقایسه با 15 تا 24 استانداردهای خدمات از یک سال پیش — تازه ترین آمار نشان می دهد VAC است که هنوز هم در حال سقوط کوتاه در بسیاری از مهم ترین مناطق از جمله پردازش ناتوانی و سلامت-مراقبت از منافع به علاوه زمان آن طول می کشد به راه اندازی یک طرح توانبخشی.

واتس همچنین عدم برآورده شدن هدف خود را برای کاهش حجم کار از “سبب” مورد مدیران — اغلب روت اجتماعی کارگران — به گزارش احساس افزایش استرس در محل کار به دلیل حجم از موارد آنها اختصاص داده است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: دولت نیاز به یک طرح برای جمع شدن از جانبازان کمک برنامه های کاربردی — بازرس

این است که با وجود های اخیر هجوم بودجه به عنوان بخشی از سال گذشته فدرال بودجه اختصاص داده شده به طور خاص برای پرداختن به این مشکل است.

“نیاز به مدیریت مورد خدمات ما بیمار و جانبازان و خانواده های آنها همچنان به سبقت گرفتن انتظارات” اخیر دولت گزارش گفت:.

کلگری مراقبت: جانبازان انجمن بانک مواد غذایی می بیند باید مانند قبل از هرگز

کلگری مراقبت: جانبازان انجمن بانک مواد غذایی می بیند باید مانند قبل از هرگز

پس از لیبرالها در زمان کار در سال 2015 VAC را تجربه کرده است یک افزایش در برنامه های کاربردی جدید برای, مزایای جانبازان از جمله مزایای از کار افتادگی.

دولت نسبت به این تعدادی از برنامه های جدید ارائه شده توسط VAC را افزایش می دهد به علاوه به مقدار جانبازان دریافت خواهید کرد هنگامی که برای امضا یک برنامه توانبخشی رفتن از 75 درصد به 90 درصد از پيش پرداخت اجاره.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

دولت همچنین می گوید آن را دیده است و حدود 60 درصد افزایش معلولین برنامه های کاربردی پس از 2015. در سال 2019 دولت حدود 65,000 ادعا می کند حدود دو سوم از که برای اولین بار برنامه های کاربردی.

ادامه مطلب: متیس جانباز در Sask. دریافت $20K برای خدمت در جنگ جهانی دوم

“جانبازان باید دریافت مزایا و خدمات آنها به حق در موقع و زمان جمع شدن غیر قابل قبول است” گفت: کامرون McNeill سخنگوی جانبازان وزیر امور لارنس مکالی.

“اخیر سرمایه گذاری نزدیک به 90 میلیون دلار است که دولت ما ساخته شده اجازه خواهد داد که امور جانبازان به استخدام صدها نفر از کارکنان جدید و سرعت بخشیدن به فرآیندهای برای اطمینان از جانبازان دریافت سریع تر تصمیم گیری.

“این بوده است که وزیر را اولویت شماره 1 پس از او گرفت و ما ادامه خواهد داد به انجام همه چیز ما می توانید به آدرس انباشت.”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>