دیترویت دکتر متهم پس از هل دادن ساختگی ویتامین C تزریق به عنوان COVID-19 درمان

Category: دیلی بیست Comments: No comments

یک دیترویت, دکتر, متهم شده است با مراقبت های بهداشتی تقلب پس از اتهام فروش ویتامین C تزریق که او ادعا کرد که محافظت از بیماران از رمان coronavirus دادستان روز سه شنبه گفت.

دکتر چارلز Mok 56 ساله صاحب جذبه پزشکی آبگرم متهم شده بود روز جمعه با بهداشت و درمان-مراقبت از تقلب و توطئه برای ارتکاب بهداشت و درمان-مراقبت از تقلب پس از اتهام ارسال کاذب مدیکر ادعای “پزشکی خدمات غیر ضروری” از جمله “با دوز بالا تزریق وریدی ویتامین C تزریق به بیماران در خطر ابتلا COVID-19” و کسانی که در حال حاضر آزمایش مثبت با توجه به شکایت کیفری توسط باراک اوباما برای منطقه شرقی میشیگان.

سازمان غذا و دارو است و نه مورد تایید هر گونه مواد مخدر برای درمان ویروس.

“دکتر Mok متهم شده است با بهره برداری از زمان همه گیر برای فریب دادن برنامه مدیکر و قرار دادن ایمنی و سلامت بیماران خود را در معرض خطر در انجام این کار” ایالات متحده وکیل متی اشنایدر در بیانیه ای گفت. “این اتهامات جدی و دفتر من متعهد به تعقیب هر پزشکی حرفه ای است که در تلاش برای استفاده از COVID-19 بحران برای فریب دادن بیماران و یا شرکت های بیمه.”

اتهامات آمده روز پس از اجرای قانون فدرال و اعضای وزارت بهداشت و خدمات انسانی حمله یکی از جذبه 26 سرپایی امکانات اتهامات درمانگاه درگیر در فعالیت های جعلی.

با توجه به 47-صفحه شکایت کیفری unsealed در شنبه Mok گفته شده جعلی ادعا می کند به مدیکر بین ماه های ژانویه و مارس برای درمان واریس—درمان که درمانگاه در هشت ایالت تخصص در.

دادستان ها ادعا می کنند که از طریق مبهم توجه داشته باشید نگه داشتن و ادعاهای دروغین جذبه بود و ادعا می کند برای ارسال میلیون ها دلار در خدمات که “پزشکی غیر ضروری است.” Mok ادامه داد: این طرح باقی ماند و باز به عنوان یک ورید مرکز درمان و حتی پس از میشیگان صادر اقامت در خانه سفارش در 20 مارس که موظف آنها نزدیک است.

در حالی که رقبای خود را بسته درهای خود را برای جلوگیری از گسترش این ویروس, Mok گفته “در پاسخ گفت: از دیگر شیوه های ‘بزدل’ و COVID-19 همه گیر است که ” فرصت برای تصرف بازار,'” شکایت متحده است.

Mok مطمئن کارکنان که جذبه می تواند باقی می ماند باز با دقیق دستورالعمل های ایمنی. یکی همکاری شاهد است که یک کارمند گفت: مقامات که پنج کارمند که تست مثبت برای COVID-19 به کار ادامه داد و درمان بیماران با توجه به شکایت.

حداقل یکی از آنها اختصاص داده بود توسط Mok برای درمان COVID-19 بيمار دلیل که کارمند “در حال حاضر قرارداد این ویروس.”

در این شکایت آمده است که در مارس 12, پزشکی آبگرم شروع به ارائه دوز بالا تزریق وریدی ویتامین C درمانی برای بیماران در معرض خطر ابتلا به ویروس—که شامل ضروری کارگران و کسانی که در پزشکی مقدم—یا کسانی که در حال حاضر آزمایش مثبت است.

Mok نیز به بازار عرضه شده این روش در چند فیلم بیان کرد “بیمارستان ها در سراسر شهرستان” شد و با استفاده از ویتامین C به درمان پیشرفته ترین COVID-19 مرتبط با بیماری برای افرادی که آزمایش مثبت است.”

“آن نیز استفاده می شود برای کاهش مدت و شدت بیماری در میانه اشکال COVID-19…این در حال تبدیل شدن به استاندارد مراقبت به استفاده از دوز بالای ویتامین C برای sickest مردم,” دکتر گفت: در یک ویدئو با توجه به شکایت. در یکی دیگر از ویدئو Mok گفته می شود گفت: تزریق خواهد “کاهش شدت علائم و طول مدت بیماری و در نتیجه contagiousness.”

دادستان اشاره کرد که در یک ویدئو Mok اعتراف کرد که ویتامین C است و نه تایید شده توسط FDA و یا هر سازمان دیگر برای درمان و یا جلوگیری از coronavirus. اما با وجود مقاومت از خود کارکنان و عدم وجود شواهد پزشکی Mok به اتهام تهدید به آتش کسانی که نمی انجام تزریق در پرداخت بیمارانی که به طور بالقوه تا به حال ویروس.

“اگر شما نمی درمان COVID بیماران در ترس است که آنها را در معرض ورید بیمار شما نیاز به تعطیل!” Mok گفت: در طول 15 آوریل مدیریت جلسه به آن درمانگاه که ابراز شک شکایت متحده است.

در مجموع دادستان ادعا جذبه ارائه حداقل 98 ادعا می کند شرکت های بیمه از جمله مدیکر مربوط به دستگیری تزریق خدمات درمانی بیماران مبتلا به کوروناویروس. به تاریخ 3,407 اند: 38,210 بیشتر آلوده شده با این ویروس در میشیگان با توجه جانز هاپکینز.

دکتر وکیل علامت Kriger کاهش روزانه وحش درخواست برای اظهار نظر در روز سه شنبه بیان کرد او باور ندارد “آن است که مناسب به نظر در انتظار موارد است.”

“مناسب فروم است دادگاه” Kriger گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>