DeVos ناودان برای ملاقات با محافظه کاران در حالی که مدرسه بازگشایی بحث

Category: پلیتیکو Comments: No comments

وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos برگزاری سه مجازی جلسات این هفته با اعضای محافظه کار Federalist جامعه باعث این کشور بزرگترین اتحادیه معلمان به انتقاد از او برای صرف وقت در رویدادهای سیاسی, به جای برنامه ریزی برای بازگشایی مدارس توقیف با این بیماری همه گیر.

این سازمان اعلام کرد که او و سطح بالا از کارکنان در حال برگزاری جلسات مجازی در دوشنبه, سه شنبه و پنج شنبه با آن فصل در آلاباما اوهایو و آریزونا به بحث در مورد او به تازگی منتشر شده عنوان نهم مقررات حاکم بر سوء رفتار جنسی در مدارس و کالج ها. آن را به اثر در اوت. 14.

جلسات بسته به مطبوعات و ذکر شده در عمومی برنامه. DeVos هیچ رویدادی در عمومی برنامه های این هفته است. روز یکشنبه او به نظر می رسد در دو خبر نشان می دهد که برای دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فشار را به طور کامل بازگشایی مدارس برای سال تحصیلی آینده به عنوان یک ملی بحث بر سر اینکه آیا آن را بی خطر برای فرستادن بچه ها به کلاس های درس.

ملی انجمن آموزش کشور بزرگترین اتحادیه می گوید که او نیاز به انصراف از حوادث و تمرکز بر کمک به پدر و مادر, سلامت, کارشناسان و مربیان بازگشایی مدارس با خیال راحت.

“به جای کار بر روی یک طرح به بازگشایی مدارس با خیال راحت این سقوط DeVos برگزاری بسته-درب رویدادهای سیاسی برای او ایدئولوژیک متحدان این هفته” NEA جمهور لیلی Eskelsen گارسیا در بیانیه ای گفت.

زمينه و هدف: DeVos و کارکنان شرکت در دیگر بسته-مطبوعات جلسات به تازگی با Federalist جامعه فصل است. سیاسی خواست برای اظهارات او پس از مکالمه مجازی در ماه گذشته با Federalist جامعه میشیگان وکلا فصل و یک سخنگو گفت: “نامزدی بود که برای اعضای خود و همیشه بسته به مطبوعات. ما نمی به طور معمول انتشار اظهارات او برای این نوع جلسات.”

در ژانویه هنگامی که DeVos صحبت به Federalist جامعه گردهمایی در ایالت میسوری ساختمان کاپیتول او در مورد آن در آینده عنوان نهم مقررات و به نام دولت اوباما رویکرد یک “فاحش استفاده از, دولت نیروی,” با توجه به آماده اظهارات وزارت آموزش و پرورش گذاشته سیاسی. این سخنان پخش شد توسط ABC17 اخبار.

The Federalist جامعه سازمان یافته متعدد بحث از عنوان نهم در گذشته گفت: این مهم سوال حقوقی.

DeVos روابط: NPR گزارش در سال 2018 که DeVos شهری رهبری ابتکار که قبلا ریچارد و هلن DeVos, پایه و اساس, بوده است, بالا از عوامل به Federalist جامعه و که و بتسی DeVos بنیاد خانواده داده است و همچنین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>