DeVos پرده حکومت برای سوء رفتار جنسی شکایت در مدارس

مدارس و کالج ها در صورت تعمیرات اساسی عمده ای از چگونه آنها باید رسیدگی به اتهامات آزار و اذیت جنسی و تجاوز پس از وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos روز چهارشنبه رد فشار به تاخیر مقررات نهایی تا ملی coronavirus اضطراری است.

یکی از بزرگترین تغییرات برای کالج ها مورد نیاز است که پاسخ آنها به شکایات با دادگاه-مانند جلسات که در آن نمایندگان برای متهم و قربانی ادعا می توانید تماس بگیرید و شهود و چالش خود را اعتبار. این جلسات است که می تواند رخ دهد زندگی می کنند و یا به صورت مجازی خواهد بود و اختیاری برای K-12 مدرسه.

مدارس را مجبور به استفاده از پرسنل آموزش دیده برای ارزیابی شواهد و تصمیم گیری در موارد. مدارس نیز باید انتخاب خود را با استفاده از دو استاندارد از شواهد در تصمیم گیری: یک “روشن و قانع کننده” استاندارد یا کمتر محدود استاندارد است که متکی بر “کثرت شواهد.”

DeVos گفت که قانون جدید پس از سالها تحقیق و ورودی و اطمینان را به یک فرآیند جدید برای تصمیم گیری ادعا می کند که منصفانه است که برای همه دانش آموزان است. “ما می توانیم و باید همچنان به مبارزه با سوء رفتار جنسی در کشور ما مدارس و این قانون خاص باعث می شود که مبارزه ادامه دارد” DeVos گفت.

گروه گفت: این قانون همچنین دارای دانشکده های مسئول در خارج از دانشگاه آزار و اذیت جنسی در خانه های متعلق و یا تحت کنترل مدرسه-تحریم fraternities و sororities. مقررات موثر هستند Aug. 14, 2020.

نهایی عنوان نهم قانون است که مطمئن شوید که به جرقه شدید مخالفت دموکرات کنگره های قربانیان گروه های حمایت و برخی در آموزش عالی است. DeVos گفت: هدف او این است که “اطمینان حاصل کرد که هر دانش آموز می تواند یادگیری در یک محیط امن و پرورش.” او همچنین گفت که او می خواهد به بهبود فرآیند دادرسی برای متهم دانش آموزان است. قربانیان طرفداران پیش بینی حکومت آن را مشکل تر برای دانش آموزان به دنبال عدالت و آنها می خواستند آن به تعویق افتاد.

برخی از وکلا که به نمایندگی از دانش آموزان متهم به سوء رفتار گفت: دولت باید جلو بروید و موضوع این قانون به دلیل عنوان نهم هماهنگ کننده باید زمان بیشتری را برای قرار دادن آن در محل در حالی که دانش آموزان به دور از محوطه دانشگاه.

عمده دانشگاه گروه گفت که حکومت باید به تاخیر افتاده است. “در حالی که ما مشغول گسترده با وزارت آموزش و پرورش در محتوای قوانین و مقررات و قدردانی این اداره تلاش برای محافظت از دانش آموزان ما از تجاوز جنسی و سوء رفتار در حال حاضر است زمان برای اجرای این گسترده و پیچیده تغییر در مقررات فدرال گفت:” مری سو Coleman, رئيس جمهور از انجمن از دانشگاه های آمریکا.

قانون جدید شده است در میان DeVos’ بیشترین شدت مورد بحث و مجادله حرکت در اتاق به این دلیل که نسخه پیش نویس اجازه می دهد برای قربانیان به طور متقابل مورد بررسی قرار گرفت, بالا بردن استاندارد اثبات در چنین مواردی و اجازه دهید مدارس ارائه دادهاند ، مدارس را نیز تحت فشار قرار دادند گفت: این پیشنهاد را انضباطی جلسات به نيمه دادگاه.

اما پیشنهاد شده است تشویق های طرفداران برای متهم و همچنین محافظه کاران و برخی از گروه های آزادی های مدنی که استدلال ارشاد از دولت اوباما اجازه داد مدارس به steamroll دادرسی, حقوق متهم کرده است.

انتشار نهایی عنوان نهم قانون می آید را به عنوان برگ برنده دولت اجرا می شود تا در برابر یک پتانسیل دولت گسترده مهلت به انتشار مقررات به طوری که آنها خواهد شد محافظت از یک مسیر برگشت ابزاری است که دموکرات ها می تواند با استفاده از اگر آنها برنده کاخ سفید و کنترل کنگره در پاییز.

عمده قوانین که در حال نهایی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در طول نهایی 60 قانونی روز از خانه و یا مجلس سنا در این سال می تواند به طور بالقوه آسیب پذیر در آینده کنگره تحت کنگره بررسی عمل می کنند. که به اصطلاح “lookback دوره” می تواند شروع این ماه بسته به کنگره تقویم برای بقیه از این سال است که دشوار است به دقت پیش بینی در اکثر سال بسیار کمتر از زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس دارای طرح میتوانست چگونه کنگره ملاقات می کند.

پرونده های حقوقی به چالش کشیدن این قانون به احتمال زیاد از بازمانده طرفداران که شکایت DeVos بیش موقت مجموعه ای از دستورالعمل های این اداره صادر شده پس از دور انداختن اوباما-دوران سیاست. یک پیش نویس از DeVos پیشنهادی قانون جلب بیش از 124,000 نظرات از جمله موج حملات شخصی با هدف ،

نورد حکومت حتی به عنوان مدارس مبارزه با کروناویروس مربوط به تعطیلی و مشکلات مالی در آمد برای انتقاد. “بتسی DeVos و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مرده در ساخت مدارس بیشتر خطرناک برای همه —حتی در جهانی همه گیر” گفت: فاطمه Goss گور, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ملی زنان مرکز قانون. او قول داد که “ما در مبارزه با غیر قانونی این قانون در دادگاه.”

“این همه دانش آموزان و تلاش برای پیدا کردن مسکن نگه دارید تا با کلاس های آنلاین و پرداخت اجاره بها به نرخ بیکاری soars” گفت: Sage کارسون مدیر خود را بدانید IX یک گروه حمایت از قربانیان. “آنچه این دانش آموزان نیاز به حمایت است نه یک حمله دیگر از DeVos و مغلوب ساختن پیشی جستن.”

مایکل استراتفورد کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر