DHS گزارش متهم چین پنهان coronavirus اطلاعات پس از آن می تواند ذخیره کردن منابع

دولت چین به احتمال زیاد نکردن اطلاعات در مورد شدت از رمان شیوع کروناویروس پس از آن زمان برای ذخیره کردن لوازم پزشکی, با توجه به یک گزارش اطلاعات از وزارت امنیت داخلی ایالات متحده. بخشهایی از این گزارش خوانده شد به سیاست و به طور کلی یافته های اولین گزارش AP.

این گزارش می گوید که در ماه ژانویه این سال قبل از به اشتراک گذاری اطلاعات کامل در رمان شیوع کروناویروس با سازمان بهداشت جهانی پکن به طور چشمگیری افزایش واردات و کاهش صادرات آن از تجهیزات پزشکی.

در ماه ژانویه بر اساس این گزارش چین افزایش واردات فولاد facemasks توسط 278 درصد فولاد لباسهای توسط 72 درصد و دستکش های جراحی توسط 32 درصد است. در ضمن آن کاهش آن صادرات جهانی از یک میزبان از محصولات پزشکی: دستکش های جراحی توسط 48 درصد فولاد لباسهای 71 درصد ماسک صورت با 48 درصد پزشکی هواکش توسط 45 درصد intubator کیت توسط 56 درصد دماسنج با 53 درصد و توپ پنبه و سواب با 58 درصد است.

DHS سخنگویان بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

تهمت و دولت شده است به طور فزاینده مهم از دولت چین را از دست داده و در مراحل اولیه از آنچه که جهانی شد همه گیر اشتباه پکن برای آنچه که مقامات ایالات متحده می گویند که عدم شفافیت در مورد جنبه های کلیدی از شیوع کروناویروس.

این که اعلام وقوع یک “اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی” در Jan. 30 و ایالات متحده ممنوعیت سفر از چین در روز بعد.

با توجه به زمانی که چین برای اولین بار مطلع جهانی سلامت بدن ناشناخته ذات الریه-مانند بیماری on Dec. 31, 2019 و ارائه به روز رسانی افزایشی در شیوع بیماری مرموز در طول ماه ژانویه سال 2020 است.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo به نظر می رسد برای تایید این گزارش در مصاحبه با ABC News در روز یکشنبه در پاسخ به سوال مجری مارتا Raddatz.

Raddatz اشاره به نامشخص “مقامات اطلاعاتی … گفت که دولت چین عمدا پنهان شدت Covid-19 از جامعه بین المللی در اوایل ژانویه در حالی که آن را انبار تجهیزات پزشکی.

“از نظر بین المللی پنهان” او گفت: “من فرض کنید شما فکر می کنم آنها که عمدا به نگه داشتن به عنوان بسیاری از ماسک برای خود را به عنوان امکان پذیر است.”

“مارتا شما رو حقایق فقط در مورد حق” Pompeo پاسخ داد. “ما می توانیم تایید می کنند که حزب کمونیست چین بود که همه آن را می تواند به مطمئن شوید که جهان نمی توانند در یک مد به موقع در مورد آنچه در حال وقوع بود. وجود دارد بسیاری از شواهد آن است. برخی از آن شما می توانید در مکان های مناسب است ؟ ما دیده ایم اطلاعیه ها. ما دیده ایم این واقعیت است که آنها لگد روزنامه نگاران ، ما شاهد این واقعیت است که کسانی که در تلاش بودند به گزارش این متخصصان پزشکی در داخل چین – خاموش شد. آنها تعطیل و گزارش. همه نوع از چیزهایی که رژیمهای انجام دهد.”

دفتر مدیر اطلاعات ملی در روز جمعه گفت که جامعه اطلاعاتی در دست بررسی امکان وجود دارد که ویروس فرار کرده بود به نوعی از یک مرکز تحقیقاتی در ووهان چین که در آن بیماری برای اولین بار شناسایی شده است.

Pompeo گفت: وجود یک “مقدار قابل توجهی از شواهد که این آمد که آزمایشگاه در ووهان” هر چند او به نظر می رسد به تلو تلو خوردن بر اینکه به اعتقاد او این ویروس ساخته دست انسان و یا طبیعی در مبدا.

در روز جمعه در بیانیه مقامات اطلاعاتی رد این احتمال که این ویروس طراحی شده بود به یک bioweapon.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر