اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ نشان داد به فاکس نیوز’ Tucker Carlson در شب چهارشنبه که DHS شد بلافاصله تعلیق چندین مورد اعتماد مسافر برنامه ها—از جمله جهانی ورود برای همه ایالت نیویورک ساکنان ادعا حرکت بود در پاسخ به این دولت اخیر عبور از به اصطلاح چراغ سبز قانون است.

در گرگ و مصاحبه در وبگاه رادیو فردا برنامه کارلسون توصیف نیویورک قانون—که اجازه می دهد تا مهاجران مستند نشده برای به دست آوردن گواهی نامه ی رانندگی—به عنوان یک “عظیم تهدید های امنیتی به بقیه کشور” پس از آن به دولت شناسه به “مردم در اینجا به طور غیر قانونی.”

گرگ در ضمن اشاره کرد که علاوه بر ارائه شناسه به “غیر قانونی بیگانگان” او بسیار نگران است که چراغ سبز قانون ممنوع دولت DMVs از به اشتراک گذاری سوابق کیفری با مهاجرت و گمرک و گمرک و حفاظت از مرزها.

گرگ رفت و به اصرار دارند که راهنمایی و رانندگی داده شد ضروری برای امنیت ملی و آداب و رسوم اشاره کرد که جهانی ورود و دیگر TTPs نیاز به اطلاعات به منظور ارزیابی که افراد “کم خطر است.”

“من می گویند که ما با ارسال نامه ای به نیویورک نشان می دهد چرا که آنها در زمان این اقدامات که نیویورک ساکنان دیگر واجد شرایط برای ثبت نام در این مورد اعتماد مسافر برنامه” اقدام DHS رئیس گفت: تایید به روباه میزبان که این حرکت تاثیر هر کس در نیویورک است.

“آنها نمی توانند ثبت نام و یا ثبت نام مجدد در این مورد اعتماد مسافر برنامه هایی که گمرک و حفاظت مرزی ارائه می دهد چرا که ما دیگر دسترسی به مطمئن شوید که آنها با کسانی که برنامه های مورد نیاز” او ادامه داد. “ما نیاز به انجام کار ما است.”

“البته. و برای شما خوب است” کارلسون گفت. “این درست است که خواهد شد که یک شوک به بسیاری از نیویورکی اما من که به طور کامل پشتیبانی. آقای وزیر با تشکر از شما.”

نیویورکی که در حال حاضر فاقد شرایط لازم برای این اعتماد مسافر برنامه نمی قادر خواهد بود برای لذت بردن از پردازش سریع پس از ورود به ایالات متحده از مقصد های بین المللی. نیویورک تجاری رانندگان کامیون ترک و یا ورود به ایالات متحده را نیز تحت تاثیر قرار, و در نتیجه طولانی تر شدن زمان رسیدگی به پرونده. TSA PreCheck اما یکی تحریک طالبان پاکستان بود که به ترتیب شامل.

این حرکت توسط DHS می آید یک روز پس از رئیس جمهور استفاده دولت از آدرس اتحادیه به هدف را در نیویورک پناهگاه قوانین به طور خاص سرزنش آنها را برای یک زن مسن از مرگ.

“فقط 29 روز پیش کیفری بیگانه آزاد توسط محراب شهر نیویورک شد, به اتهام تجاوز وحشیانه و قتل یک 92-زن” رئیس جمهور گفت در سه شنبه شب بیان. “قاتل قبلا شده بود دستگیر و برای حمله اما تحت نیویورک پناهگاه سیاست های او مجموعه ای رایگان. اگر این شهر به افتخار یخ را حکم ادامه توقیف درخواست خود را قربانی خواهد بود امروز زنده است.”

Wolf دادن کارلسون منحصر به فرد در امنیت داخلی آخرین مهاجرت سیاست سرکوب را حس می کند کامل با توجه به روباه میزبان افراطی ضد مهاجرت و بلاغت در طول مغلوب ساختن پیشی جستن عصر. کارلسون مواجه شده پایدار تبلیغ واکنش پس از این ادعا در دسامبر 2018 که مهاجران را امریکا “فقیر و آلوده.” در هفته های اخیر, در ضمن, او گفت: افزایش هزینه های مسکن در حال “100 درصد مهاجرت مشکل” و اظهار داشت که Potomac River بعد فورا رفت واز بود “آلوده و آلوده تر” با توجه به بستر “چپ تقریبا به طور انحصاری توسط مهاجران” که از اظهارات محکوم شدند توسط پوتوماک محافظت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im