الماس لیگ لغو لندن دیدار در تنظیم 2020 برنامه

الماس لیگ اعلام کرد نونما تقویم دو و میدانی جلسات پس از ماه جولای 4-5 لندن رویداد لغو شد شنبه با توجه به شیوع کروناویروس با اولین رویداد در حال حاضر موقت برای موناکو در ماه اوت است.

لیگ در بیانیه ای گفت که “چندین رویداد خواهد بود موکول دیگران لغو به عنوان ادامه دهندگان برای انطباق با فصل در چهره coronavirus بحران است.”

جلسات بوده است اوراق در لندن رباط و زوریخ — که در اصل برنامه ریزی شده برای میزبانی آخر فصل در ماه سپتامبر — در حالی که جهان به عنوان یک کل دیده است بی شماری حوادث محو و فصل برش های کوتاه با توجه به جهانی همه گیر.

الماس لیگ گفت: سه دو و میدانی جلسات در حال حاضر خواهد شد در ماه اوت در موناکو (Aug. 14), Gateshead در انگلستان (16) و استکهلم (23).

آن خواهد بود به دنبال سپتامبر جلسات در لوزان و بروکسل و پاریس و شانگهای و احتمالا رم یا ناپل و در ماه اکتبر توسط جلسات در یوجین در ایالات متحده دوحه و نامشخص چینی محل.

کل تقویم باقی مانده موقت لیگ افزود: در هر جلسه سازمان را بررسی و اعلام قالب رقابت خود را و آن رشته خواهد شد و شامل دو ماه قبل از این رویداد می گیرد.

غیر ممکن است برای اطمینان از سطح زمین بازی’

“این دو ماه پنجره نیز کمک به ورزشکاران زمان برای آماده سازی ذهنی با انگیزه ماندن و تنظیم آموزش برای رقابت” آن را گفت.

“برخی از نشست سازمان ممکن است را انتخاب کنید و به مرحله حوادث خود را در ابتکاری فرمت جایگزین و/یا تحت اجتماعی فاصله و مقررات است.”

الماس لیگ است که معمولا یک سری از حوادث که منجر به نهایی اما که نمی خواهد در مورد این فصل و ورزشکاران نمی خواهد دست آوردن الماس در لیگ امتیاز.

“با توجه به اختلاف در آموزش و فرصت های سفر, این امر می تواند غیر ممکن است برای اطمینان از یک سطح میدان بازی و عادلانه صلاحیت سیستم در طول سال 2020” را گفت.

انگلستان دو و میدانی زودتر تایید لغو نشست لندن با توجه به برگزار می شود, در جولای 4-5 یک تصمیم است که آن مدیر عامل جوانا کوتس گفت: “باید یک مالی قابل توجهی تاثیر بر صورت رایگان و گسترده تر از ورزش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر