آیا Coronavirus خود را به ساختمان اداری بیمار ؟

Category: دیلی بیست Comments: No comments

توسط کیتلین R. Proctor, لیلیان, Gilbreth و ویلیام Rhoads, گفتگو

در حالی که میلیون ها نفر از مردم تحت دستور به ماندن در خانه در میان coronavirus همه گیر آب نشسته است و در لوله های خالی از ساختمان های اداری و ورزشگاه پیر و بالقوه خطرناک است.

هنگامی که آب ندارد, روان موجودات زنده و مواد شیمیایی می تواند ساخت تا در لوله کشی. این می تواند اتفاق می افتد در underused ورزشگاه و ساختمان های اداری و مدارس و مراکز خرید و امکانات دیگر. این موجودات زنده و مواد شیمیایی می تواند رسیدن به سطوح نا امن هنگامی که آب در لوله های آب فقط برای چند روز. اما چه اتفاقی می افتد زمانی که آب نشسته است برای هفته ها یا ماه ؟

هیچ مطالعات طولانی مدت از خطرات و تنها حداقل راهنمایی برای کمک به صاحبان ساختمان تهیه آب خود را برای استفاده دوباره پس از خاموش کردن.

به عنوان محققان درگیر در ساختمان ایمنی آب ما مطالعه این خطرات و توصیه به صاحبان ساختمان و مقامات دولتی در اقدامات آنها می تواند به کاهش پتانسیل گسترده بیماری منتقله از راه آب. یک مقاله جدید نکات برجسته این مسائل و نگرانی های ما که COVID-19 stay-at-home سفارشات ممکن است افزایش احتمال مضر قرار گرفتن در معرض آب زمانی که مردم بازگشت.

درست مثل غذایی که نشسته در یخچال بیش از حد طولانی در آب است که نشسته است در یک ساختمان لوله برای بیش از حد طولانی می تواند مردم را بیمار.

ارگانیسم های مضر مانند باکتری ها که باعث Legionnaire بیماری می تواند رشد کند. اگر نه نگهداری دستگاه های مانند فیلتر مخازن آب گرم کن و نرم کننده می تواند تبدیل به موجود زنده رشد.

با برخی از مواد لوله آب تجمع می تواند ناامن سطوح سرب و مس است که می تواند باعث ناتوانی در یادگیری قلبی و عروقی عوارض تهوع و اسهال است.

نوشیدن این آب یک مشکل است اما عفونت نیز می تواند ناشی از استنشاق موجودات زنده مضر است. این زمانی اتفاق می افتد که آب پاشیده می شود و آئروسل به عنوان اتفاق می افتد در حمام, وان داغ و استخر و زمانی که سیفون توالت و یا شستن دست. برخی از این موجودات می تواند باعث پنومونی-مانند بیماری به خصوص در افرادی که سیستم ایمنی ضعیف شده.

آب در داخل یک ساختمان ندارد تاریخ انقضا: مشکلات توسعه می تواند در ظرف چند روز در فرد لوله ها و تمام ساختمان ها با آب کم استفاده از در معرض خطر هستند.

برای جلوگیری از مسائل مربوط به آب “تازه” آب باید به طور منظم جریان به یک ساختمان لوله ها. ایالات متحده آب ارائه دهندگان اضافه کردن یک ماده شیمیایی ضد عفونی به آب آنها تحویل برای کشتن موجودات زنده اما این مواد شیمیایی از بین می رود در طول زمان است.

تجهیزات پزشکی با جمعیت های آسیب پذیر مورد نیاز برای یک ساختمان ایمنی آب طرح به نگه داشتن آب تازه و جلوگیری از رشد. مدارس که در دوره های طولانی استفاده کم در طول تابستان توصیه به نگه داشتن آب تازه به کاهش آب منجر سطوح.

سازمان بهداشت و درمان در آمریکا و کانادا و انگلستان و اروپا و برخی از کشورها منتشر کرده اند توصیه هایی در هفته های اخیر مشاوره است که ساختمان آب نگه داشته می شود تازه در طول COVID-19 stay-at-home سفارشات. وجود دارد برخی از بحث بر سر بهترین راه برای انجام این کار, اما پیام اصلی همان است: اجازه ندهید که آب نشستن در ساختمان.

اگر آب استفاده نمی شود در یک ساختمان عمدا فلاشینگ ساختمان به جای همه ساله آب با آب جدید انجام می شود حداقل هفته. آن را نیز کمک می کند تا حذف رسوبات است که جمع آوری در امتداد دیواره لوله.

لوله ها و آب گرم کن و نرم کننده لوازم خانگی مانند یخچال و فریزر و توالت و دیگر سیستم های آب از جمله برج خنک کننده تمام نیاز به آب گردش مالی. برخی از این می تواند نیاز به توجه تخصصی. شیر هواده باید حذف شود چرا که آنها جمع آوری مواد و کاهش سرعت جریان.

چگونه گرگرفتگی طول می کشد بستگی به ساختمان لوله کشی, طراحی دستگاه و سرعت خروج آب از لوله ها. تمام ساختمان ها متفاوت هستند.

آن را در زمان بیش از 80 دقیقه از گرگرفتگی را به منظور جلب آب شیرین به دورترین شیر آب یکی از 10 ، 000 فوت مربع ساختمان. در یکی دیگر از ساختمان آن در زمان 60 دقیقه فقط برای به دست آوردن آب شیرین از آب متر زیرزمین یک ساختمان 30 از خیابان. یک ساختمان بزرگ ممکن است ساعت ها یا روز روشن است.

برای مدیران ساختمان که نبوده است در حال اجرا آب در طول همه گیر آب نشسته در لوله ها ممکن است در حال حاضر مشکلات قابل توجهی. برای انجام گرگرفتگی تجهیزات ایمنی از جمله ماسک در حال حاضر در تامین کوتاه مدت ممکن است مورد نیاز برای محافظت از کارگران است.

آهسته “ramp-up” از اقتصاد به معنی ساختمان برسد عادی استفاده از آب برای برخی از زمان. این ساختمان ممکن است نیاز به سیفون دوباره و دوباره.

شوک عفونی اضافه کردن یک سطح بالایی از مواد ضد عفونی کننده شیمیایی به لوله کشی برای کشتن موجودات زنده در آن زندگی می کنند نیز ممکن است لازم باشد. این است که مورد نیاز برای ساختمان های جدید است و گاهی اوقات انجام می شود که آب در ساختمان های جدید نشسته هنوز هم بیش از حد طولانی.

ارزان مواد شیمیایی ضد عفونی کننده آزمون می تواند کمک به تعیین اگر آب “تازه است.” تست برای موجودات زنده مضر است و توصیه می شود توسط برخی از سازمان ها. می توانید آن را چند روز و نیاز به تخصص برای تفسیر نتایج. فلزات تست ممکن است مورد نیاز ، بهداشت عمومی ادارات می تواند با ارائه توصیه های خاص برای تمام این اقدامات و ارتباطات از خطرات.

آب سمت چپ نشسته در لوله ها از ساختمان های در حال حاضر می تواند خطرات جدی سلامت.

استانداردهای فاقد آن هستند و بسیار مورد نیاز برای راه اندازی مجدد لوله کشی و تضمین ادامه داد: ایمنی آب پس از همه گیر عبور می کند.

در حال حاضر مدیران ساختمان می تواند اقدام فوری برای جلوگیری از مردم را از تبدیل شدن به بیمار زمانی که آنها بازگشت.

Caitlin R. ناظر است لیلیان Gilbreth همکار فوق دکترا در دانشگاه پردیو. Andrew J. Whelton یک دانشیار دانشکده عمران و محیط زیست & محیط زیست مهندسی در پردیو. ویلیام Rhoads یک دانشمند محقق و ویرجینیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>