آیا جاسوسی جدید رئیس ریچارد Grenell توصیه جورج کلونی?

Category: دیلی بیست Comments: No comments

قبل از تبدیل شدن به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفیر ایران در آلمان و سرپرست و مدیر اطلاعات ملی ریچارد “Ric” Grenell حال لخت knuckled حرفه ای در روابط عمومی است.

خواه عمل در خدمت به عنوان سخنگوی سازمان ملل در دوران جرج دبلیو بوش و سپس با انتقال به کنگره Media Partners, یک شرکت است که به نمایندگی از یک میزبان از مشتریان. Grenell کار در عمل خصوصی برای مشتریان خارجی شده و موشکافی به خصوص کار برای یک مولداوی oligarch و غیر انتفاعی بودجه تا حد زیادی توسط یک راست مجارستان حزب سیاسی.

در گفتن او همچنین توصیه می شود دو نفر از هالیوود بزرگترین مشاهیر: بازیگران, جورج کلونی و Ryan Gosling. یک سال 2016 در لس آنجلس کسب و کار مجله داستان بر اساس یک مصاحبه با آینده سفیر گزارش داد که او با دو ستاره است. “Grenell توصیه کرده است افراد مشهور هالیوود مانند رایان گاسلینگ و جورج کلونی – اما تنها در ‘مسائل اساسی’ هرگز ‘کرک,'” خواندن این قطعه است.

و Grenell را از وب سایت شخصی—در حال حاضر بایگانی—همچنین تبلیغ کار با پیشرو مردان است.

“Grenell است به طور مداوم کار کرده و با رهبران در واشنگتن و در هالیوود به مسائل مربوط به پشتیبانی به عنوان متنوع به عنوان بیماری کلیوی و جنگ در سودان با استفاده از افراد مشهور مانند جورج کلونی, Ryan Gosling, سوفی B. هاوکینز و آلونزو عزاداری به نام چند” سایت گفت.

نمایندگان گاسلینگ نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. یک کلونی هرزه در ضمن در تضاد Grenell را شرح وقایع است.

“من تو را دیدم که در آن او بود که نقل است اما جورج هرگز بینی و نه دریافت مشاوره از او” هرزه نوشت: در یک ایمیل و اضافه کرد که ممکن است این ملاقات در سودان, اما کلونی است و هیچ خاطره ای از آن است.

Grenell گفت: روزانه وحش در یک ایمیل که از طریق کار خود را به عنوان سخنگوی خود در سازمان ملل متحد او به طور منظم مواجه مشاهیر دفاع در مسائل حقوق بشر ،

“من به مدت 8 سال در سازمان ملل متحد در دارفور که در آن این موضوع بزرگتر از سودان/سودان جنوبی و دیگر مسائل انسان دوستانه به طور منظم مورد بحث در داخل شورای امنیت و دیگر کمیته ها با مشاهیر مانند کلونی گاسلینگ و بسیاری دیگر که به عنوان سازمان ملل سفیران به یادگیری بیشتر و لابی برای بیشتر,” او نوشت. “تیم من و من به طور منظم به این افراد توصیه ما درباره ما بودجه اولویت ها و پیشنهادات چگونه به درخواست تجدید نظر برای مطلب بودجه برای مبارزه با مشکلات آنها برجسته.”

Grenell قابل توجه ترین افراد مشهور کار به احتمال زیاد در بخش خصوصی آمد زمانی که او به نمایندگی telenovela ستاره Kate del Castillo, با توجه به لس آنجلس مجله کسب و کار. او کار می کرد برای او بعد از جلسه با شان پن بازیگر و کارتل مواد مخدر رئیس Joaquín “ال Chapo” Guzmán. گوزمن یک فن از telenovela del Castillo ستاره دار در به نام La Reina del Sur رسیده به خود را از طریق وکلای خود در مورد امکان فیلم معامله با توجه به لس آنجلس تایمز. وجود دارد بعد از آن گزارش می دهد که این جلسه کمک به اجرای قانون پیگیری کردن کارتل و دستگیری او. او استرداد به آمریکا است و در خدمت یک جمله زندگی است.

وضعیت ایجاد شده یک بیت از یک P. R. مشکل برای دلم کستیللو برای قرار دادن آن را به آرامی. مقامات مکزیکی بررسی خود را برای پول شویی با توجه به لس آنجلس تایمزو او مجبور به ترک ایالات متحده برای نزدیک به سه سال است. Grenell گفت: لس آنجلس مجله کسب و کار است که او به بازیگر رسیدگی به بحران است. انتشار گزارش داد که برنامه های خود “را شامل گسترده دیپلماسی مبارزه است.”

هرزه برای دلم کستیللو کاهش یافته است به نظر و Grenell نداد کار خود را برای صابون ستاره. اما تلاش های دیپلماتیک به نظر می رسد موفق شده اند; این بازیگر هرگز شارژ با هر جنایت و او ستاره دار در فصل دوم از telenovela که گرفتار گوزمن چشم.

Grenell در ضمن تا به صعود به بالاترین سطح از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. هفته گذشته رئیس جمهور به طور ناگهانی اخراج و سپس اقدام مدیر اطلاعات ملی جوزف مگوایر و به پست خود به Grenell—او اولین آشکارا تجاوز فرد به نگه داشتن یک کابینه در سطح موقعیت در ایالات متحده آمریکا. او حفظ نقش خود به عنوان سفیر ایران در آلمان کار می کرد و از برلین به عقب براند در برابر تلاش های روسیه برای تعمیق روابط انرژی خود را به آلمان از جمله آوازی مخالفت Nord Stream 2 پروژه خط لوله. مغلوب ساختن پیشی جستن امضا قانون تحریم این پروژه در اواخر سال گذشته.

Grenell حرکت به دفتر مدیر اطلاعات ملی و همچنین نگرانی در مورد دخالت های سیاسی در هوش-جمع آوری داده پس زمینه خود را به عنوان یک جمهوری خواه سیاسی عمل و فقدان هر گونه تجربه کار برای یک سازمان اطلاعاتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>