آیا رم باستان شناسان کشف اثبات Romulus?

Category: دیلی بیست Comments: No comments

رم—چیزی است که وجود دارد هر دو جادویی و مزخرف در مورد افسانه موسس رم. به عنوان داستان می رود, دوقلو, Romulus and Remus متولد شد به یک vestal, باکره, که تا به حال نه به طور معجزه آسایی همراه با خدا مریخ است. چون دوقلو وجود تهدید حکم پادشاه لحظه نوزادان به مرگ محکوم شدند و رها شده توسط یک رودخانه است. به عنوان شانس آن را داشته باشد, آنها به زودی ذخیره شده توسط یک shewolf که عمومی آنها را همراه با نوزادان. مدتی بعد یک چوپان آنها را نجات و آنها را مطرح و به عنوان انسان است.

اما پس از آن به عنوان است که اغلب مورد بین خواهر و برادر آنها توافق بسیار کوچک و Romulus در نهایت کشته شدن برادر دوقلوی او ریموس پس از بحث و بیش از آن برای ساخت یک شهر جدید در 753 قبل از میلاد به دلیل Romulus برنده مبارزه, شهر نامیده می شد رم. یکی ممکن است تصور کنید یک جایگزین نتیجه که در آن caput موندی شده است می تواند به عنوان شناخته شده Reme به جای.

The legend of Romulus and Remus و موسس رم منتقل شده است کاهش قابل توجه منابع از تیتوس لیویوس و پلوتارک به ویرژیل برای هزاران سال. تقریبا هیچ کس موافق در تمام جزئیات این داستان که همراه با حس مشترک—به سوال نامیده می شود صحت حساب. این shewolf شیرخوار کوچک نوزادان یک نماد است که نشان می دهد تا بر روی همه چیز از گردشگری پیش بند به پلیس کلاه در شهر ابدی.

اما یک سال پیش باستان شناسان مشغول به کار در خرابه های باستانی فروم در رم کشف آنچه به نظر می رسد بسیار حرم به Romulus قدمت از 2600 سال است که بسیاری از مردم تا به حال در مورد نوشته شده است. آنها تصمیم به حفاری های عمیق تر و در روز جمعه ارائه شده است کاملا یک مقبره وجود دارد بدون استخوان— اما به جای تابوت و محراب است که آنها بر این باورند ساخته شده بود به عنوان یک حرم به رم افسانه ای موسس.

“این آرامگاه Romulus نفسه” Alfonsina Russo, مدیر رم کولوسئوم باستان شناسی, پارک گفت: روزانه وحش به عنوان او ایستاده بود در مقابل حفاری. “این است که یک محل از حافظه که در آن فرقه Romulus جشن گرفته شد.”

روسیه می گوید که آیین های بت پرست و فداکاری از همه نوع بودند به احتمال زیاد برگزار شد در این سایت در طول قرن ها بر اساس شواهد اولیه پیدا کردم که پشت کردن این نظریه که این مهم تاریخی حرم. او همچنین توضیح می دهد که کمبود استخوان ها می شود زیرا با توجه به یک نسخه از وقایع Romulus مورد حمله قرار گرفت و تجزیه توسط سناتور از زمان به این معنی که بدن نمی شد دست نخورده به خاک سپرده شود. یکی دیگر از نسخه ای است که Romulus “صعود به آسمان” می روم و هیچ زمینی باقی مانده است.

کار آغاز شد که در ماه مارس سال 2019 به کشف این غیر معمول خراب کردن ادامه خواهد داد. روسیه گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در فروم در روز جمعه که او امیدوار است برای افتتاح سایت برای گردشگران در عرض دو سال زمانی که او قصد دارد بازنشسته شود.

Patrizia Fortini یک باستان شناس مشغول به کار در سایت اذعان به The Daily Beast که عدم وجود انسان باقی می ماند و باعث می شود آن را غیر ممکن است به منظور بررسی فقط کسانی که آرامگاه افتخارات. اما او می گوید که به عنوان پر شور آن را به عنوان ممکن است به نظر می رسد به نقطه را به مراسم تشییع جنازه حرم افسانه ای, افسانه, سایت مورد نیاز اکتشاف بیشتر قبل از تایید و یا تنزیل هر نظریه. “شما نیاز به اجازه دهید ما انجام کار ما برای ادامه حفاری و کشف بیشتر در مورد کل این بخش از روم فروم,” او گفت:. “این پیشنهاد که این مربوط به Romulus شده است در پشتیبانی ادبی اسناد اما تنها مطالعه بیشتر به این حقیقت آشکار.”

این عجیب و غریب حفاری سایت است که در واقع زیر پله ها از سنگ مرمر منجر به زمره داخل روم باستان شناسی پارک برای نخستین بار در سال 1898 توسط باستان شناس Giacomo Boni. در آن زمان او شناسایی تابوت و کوتاه سیلندر ساخته شده اما هیچ اشاره ای Romulus در همه که رهبری بعد از کاشفان به پرداخت توجه کمی به عنوان آنها کنده خرابه. در 1930s بنیتو موسولینی دستور داد پیشرفت به شهر رم است که شامل سنگ فرش بیش از حد از این فروم خرابه و اضافه کردن به یاد ماندنی پله برای دسترسی به برخی از این بهتر خرابه. بسیاری از محققان در حال مطالعه شرح حال نگران است که هر آنچه در آن بود که بونی در بر داشت ممکن است خراب شده است بعد از آن کار می کنند.

Fortini به صرف حرفه خود مشغول به تحصیل Boni اصلی حفاری که بسیاری از آنها ثبت شد از طریق نقشه های پیچیده و با استفاده از مدرن باستان شناسی روش به آوردن برخی از آنچه که او ممکن است با تخفیف و یا چپ به خاک سپرده شد به نور است.

“این یک کمک بسیار خوبی که در این تباهی است که هنوز دست نخورده و نابود شد با کار انجام شده در دوران فاشیستی,” Fortini می گوید. “در حال حاضر ما نیاز به زمان برای گفتن داستان کامل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>