معلول و سالمند رفتن بدون مراقبت در منزل در میان کمبود دنده محافظ و تست

میلیون ها نفر از نیازهای اصلی مراقبت از بيماران و دستمزد پایین مراقبان زیادی روبرو خطرات به عنوان coronavirus بحران نشان می دهد شکاف عمیق در نظارت دولت و منابع برای این اغلب نادیده گرفته شاخه ای از سیستم بهداشت و درمان.

در حالی که نهادهای مانند بیمارستان ها و آسایشگاه ها هنوز هم به اندازه کافی تست و تجهیزات حفاظت فردی مشکل این است که به مراتب بدتر برای مراقبت در منزل است که گسترش و پشت درهای بسته. برخی از سالمندان و بیماران معلول می رویم بدون مراقبت به عنوان آنها به نوبه خود به دور دستیاران خود را برای ترس از ابتلا به این ویروس و یا دستیاران خود حاضر به ریسک کردن را به کار می کنند. و این بخش شده است از سمت چپ اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تلاش برای توزیع بیشتر و تجهیزات تست برای صنعت بهداشت و درمان.

“ما شده ایم گدایی دولت فدرال به آنها دنده محافظ و تست, اما آن را فقط نمی آیند” گفت: کتی اسمیت Sloan, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت LeadingAge که نشان دهنده هزاران نفر از غیر انتفاعی مراقبت از سالمند سازمان ها و ارائه دهندگان خدمات. “این شرم آور واقعی است چرا که زندگی بوده است از دست داده است.”

بحران تشدید مراقبت در منزل کمبود وجود داشت که حتی قبل از همه گیر ایجاد انتظار طولانی برای خانواده ها تلاش برای نگه داشتن خود را به افراد مسن و یا معلول بستگان در خارج از بیمارستان ها پر از Covid-19 بیماران و یا در حال حاضر خطرناک خانه های سالمندان.

یک نظرسنجی از بیش از 1000 خانه بهداشت سازمان در تمام کشورهای 50 توسط انجمن ملی برای مراقبت در منزل و آسایشگاه یافت که بیش از نیمی گذاشته بود خاموش کارکنان و 96 درصد گزارش شده است که حداقل برخی از بیماران حاضر خدمات در طول بیماری همه گیر.

“حتی اگر آنها مقرر شده است, مراقبت از آنها گفت: آنها می خواهم به جای امن تر از متاسفم و آنها می گویند هیچ به خانه مراقبت از کارگران گفت:” لایحه Dombi ارتباط رئیس جمهور. “آنها در حال انتخاب به رفتن بدون حمام. آنها ممکن است در نهایت دروغ گفتن در خود بی اختیاری. ما در حال گرفتن گزارش از اعضای خانواده پله در به انجام این کار, اما این همیشه ممکن نیست.”

دولت در زمان مراحل پنج شنبه گذشته به گسترش صفحه اصلی مبتنی بر مراقبت های پزشکی از جمله پول بیشتر برای تحویل غذا و پزشکی از راه دور — اما آن را نمی آدرس حفاظتی تجهیزات تست و نیازهای اصلی سازمان بهداشت و درمان و یا مشتریان خود را. صفحه اصلی مراقبت از طرفداران می گویند برخی از رها کردن در خانه مراقبت از میان همه گیر شده است می تواند اجتناب شود اگر کارگران و بیماران محافظت شد و تا به حال یک راه برای پیگیری که آیا آنها در معرض شده اند.

بسیاری از کارگران توصیف راه آنها را مجبور به بارها و بارها استفاده مجدد کمیاب, دنده محافظ, و یا بداهه نوازی توسط مثلا تبدیل پلاستیک و بطری نوشابه به صورت موقت سپر.

مراکز مدیکر و مدیکید خدمات است که منابع مالی برخی از مراقبت در منزل از طریق این دو دولت برنامه های بهداشت نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر. کاخ سفید گفته است تست ظرفیت در حال بهبود است و همچنین منابع PPE.

طرفداران برای مراقبت در منزل در حال هل دادن کنگره برای رسیدگی به این وضعیت در آینده نجات بسته است. جدید در ملی شش رقم آگهی خرید خدمات کارکنان اتحادیه بین المللی که نشان دهنده هزاران نفر از خانه بهداشت کارگران است که با فشار دادن برای تضمین پرداخت مرخصی استعلاجی و رایگان تست برای خانه بهداشت مشاوران. LeadingAge همچنین می خواهد کنگره شامل 5 درصد افزایش در مدیکر نرخ بازپرداخت برای هر دو خانه های پرستاری و مراقبت در منزل.

اطلاعات محدود در مورد چگونگی شیوع بیماری مؤثر است صدها هزار خانه بهداشت مشاوران — که شامل یک تناسب تعداد زنان مهاجر که در بهترین زمان کسب درآمد پایین پرداخت و هیچ مزایای کار است که می تواند از لحاظ جسمی و عاطفی طاقت فرسا و یا میلیون ها نفر از شکننده سالمندان و افراد معلول که بر روی آنها بستگی دارد.

“آن را اغلب به نام نامرئی جمعیت — اما آن را نادیده جمعیت گفت:” نانسی Berlinger یک bioethicist که متخصص در مسائل پیری در Hasting مرکز فکر می کنم تانک. “خانه بهداشت کارگران در چشم ساده.”

کسی که از نزدیک زیر خانه بهداشت نشان می دهد وجود خواهد داشت عظیم رها کردن بیمار با وجود ترس است که برخی از تعداد نامعلومی از مردم ممکن است در حال سقوط از طریق ترک در راه است که کشف نمی شود در زمان. اما در بسیاری از موارد آن را در حال حاضر اعضای خانواده که در دفتر و تبادل نظر در عنوان به خوبی به عنوان دوستان و همسایگان و داوطلبان. حتی پستی کارگران هشدار داده اند کسی اگر آنها متوجه ایمیل ستون.

“این افراد با تکیه بر فعالیت های داوطلبانه و خانواده — و یا آنها را در راه خود را به اتاق اورژانس گفت:” تری Fulmer, رئيس جمهور از John A. هارتفورد پایه و اساس که بر مراقبت از افراد مسن است.

برای بیمارانی که دچار coronavirus می توان آن را حتی سخت تر برای دریافت و یا نگه داشتن یک خانه مراقبت aide. یکی از خانه مراقبت کارگر گفت سیاسی است که اگر مشتری خود را نشان می دهد نشانه های او باید تست شده و سپس صبر کنید در خانه بدون پرداخت تا نتایج آمده است. نیز وجود داشته اند مواردی که دستیاران را آلوده و سپس قبل از آنها دچار علائم شدید ندانسته گسترش آن به مشتریان خود را. طرفداران و کارشناسان در مراقبت از خانه نگران است که می تواند افزایش ننگ به خصوص از آنجا که بسیاری از مشاوران خارجی هستند-به دنیا آمد.

“آنها بردار? همه ما بردار” گفت: هارتفورد Fulmer که خواست دولت برای ایجاد برنامه های آموزشی برای دریافت بیشتر خانه بهداشت مشاوران در کار — پر کردن شکاف مراقبت از در حالی که به کارگیری افرادی که از دست داده ایم مشاغل در مکان هایی مانند رستوران ها.

صفحه اصلی مراقبت از بیماران در نزدیکی پایان عمر در صورت چالش های اضافی به خصوص اگر آنها لازم نیست که خانواده در اطراف. آسایشگاه کارگران که خود نیز تلاش برای به دست آوردن PPE مناسب ارائه می کنند برخی از مراقبت از طریق پزشکی از راه دور و سیستم مدیریت محتوا داده است که درجه ای از انعطاف پذیری فوق العاده در اطراف که در طول بحران.

با توجه به خطرات در طول همه گیر “شما باید محتاطانه گفت:” لیزا اسقف معاون رئیس جمهور برای تسکینی و بیماری جدی در کشور خانقاه و مراقبت تسکینی سازمان است. این بدان معناست که بدانند چه مراقبت ارائه می شود می توانید از راه دور “و آنچه باید در خانه hands-on.”

اما خانقاه نیست طراحی شده است برای ارائه تمام وقت و مراقبت بنابراین برای خانه و مراقبت از بیماران هستند که به تنهایی و بدون نزدیک خانواده و یا تمام وقت مراقبان تنها گزینه ممکن است رفتن به بیمارستان برای مرگ, مگر اینکه آنها می توانید یکی از تعداد نسبتا کمی از بستری در آسایشگاه تخت. LeadingAge و گروه های دیگر در حال هل دادن به گسترش خانقاه مهلت مراقبت از آن را به بیماران بیشتر round-the-clock کمک هم در یک آسایشگاه خانه و یا در خانه خود در کنگره بعدی محرک لایحه.

در این میان خانه و مراقبت کارگران و بیماران خود را در تلاش برای تعادل خطر و نیاز.

Adarra بنیامین, مراقبت در منزل کارگر در شیکاگو گفت: یکی از چهار مشتریان لغو برای کل ماه مارس. در حال حاضر وابسته به یک مخزن اکسیژن به دلیل پیشرفته بیماری انسدادی مزمن ریوی زن می ترسید او را زنده ماندن نیست اگر بنیامین به طور تصادفی به ارمغان آورد coronavirus به خانه اش. اما قادر به مراقبت از خود و یا حتی بلند کردن مواد غذایی است که تا به حال تحویل داده شده است, او به زودی به خواسته بنیامین به بازگشت.

“از آنجا که از ارتباط ما ایجاد کرده اید او مورد اعتماد من به اندازه کافی به من اجازه می دهد تا بازگشت به خانه اش به او کمک کند” بنیامین گفت. “و خدا را شکر به خاطر چه هستم من قرار است برای زنده ماندن و ارائه برای خانواده من اگر مشتری من است بیش از حد نگران؟”

ایرنه شکار یک خانه بهداشت aide در اسپرینگفیلد سنگ., که در خدمت 10 یا بیشتر بیماران هر هفته نیز تا به حال چندین مشتریان حاضر خدمات. اما او پر از برنامه خود را با مشتریان جدید از همکاران که احساس نمی امن رفتن خانه به خانه. به دلیل شکار کار نیاز به تماس فیزیکی او را از 7 سال به زندگی می کنند در یک پدربزرگ و مادر بزرگ را به خانه بیش از یک ماه پیش در بازدید از در حیاط خلوت در تعطیلات آخر هفته امن 6 فوت از هم جدا.

“من باید برای عمل اجتماعی فاصله با خانواده خود من چون من نمی توانم با مشتریان من,” او گفت: صدای شکستن. “و من نمی لوکس بودن قادر به ماندن در خانه از نظر مالی.”

بسیاری از خانواده ها وحشت زده در حال کشیدن عزیزان خود را در دراز مدت مراقبت از امکانات که در آن مرگ و میر پیشی گرفته 10000 و تلاش برای مراقبت از آنها در خانه. اما آنها ممکن است هفته صبر کنید برای به دست آوردن یک دستیار به شما کمک اگر آنها می توانید یکی در همه.

“ساکنان گفت:” من احساس نمی امن در اینجا. من می خواهم برای رفتن به خانه'” گفت: باب استفان معاون رئیس جمهور از مراقبت و برنامه های بهداشت در AARP که منتشر ویدئوها برای خانواده ها در نحوه ارائه مراقبت های پیچیده در خانه. “سازمان ها نیاز به تصمیم می گیرید که آنها در حال رفتن به محل کار با که آنها در حال رفتن به مراقبت — و اولویت هایی را که نیاز دارید و چه کسی ندارد و اعضای خانواده قادر به مرحله.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر