آواره مادر تنها به پایان می رسد تا در یکی دیگر از دارتموث هتل به دلیل عدم وجود گزینه های مسکن

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

هنگامی که یک مادر از پنج Mikki Rhyno به پایان رسید تا در کمک های اجتماعی به دلیل آسیب زا تجربیات زندگی گذشته جای او فکر او می خواهم تا پایان یک اتاق هتل.

اما با وجود مددکار اجتماعی را تلاش برای پیدا کردن او پایدار مسکن Rhyno می گوید تنها گزینه شده اند اتاق های هتل ها.

“این واقعا سخت در کودکان اجازه دهید به تنهایی خودم” Rhyno گفت.

Termination letter
چند کمک های اجتماعی مشتریان آواره شدند با Travelodge دارتموث به آنها 48 ساعت برای ترک. هتل نمی خواهد بحث در مورد جزئیات دیگر از آنها را برش روابط با جامعه خدمات. الکسا مک لین/جهانی هالیفاکس

Rhyno نیست به تنهایی. در هفته گذشته چند کمک های اجتماعی مشتریان که قرار داده شد در Travelodge سوئیت می گویند که آنها در بازگشت به اتاق خود را برای پیدا کردن اعلامیه های ضبط شده به درهای خود را به آنها گفتن هتل “برش کراوات” با اداره خدمات اجتماعی (DCS).

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مشتریان تا به حال 48 ساعت به ترک ملک چون خود باقی می ماند “نبودند افزایش یافته است.”

ادامه مطلب: ‘آنها اساسا به ما بوت’: دارتموث هتل خاتمه رزرو با کمک های اجتماعی مهمانان

تقلا برای پیدا کردن یک خانه جدید Rhyno می گوید بهترین گزینه او مددکار اجتماعی می تواند پیدا کردن یکی دیگر از هتل در درتموته. Rhyno می گوید مقرون به صرفه و امن مسکن عملا غیر موجود به خصوص برای مادران مجرد در کمک های اجتماعی.

او می گوید: اغلب اوقات زمانی که او تماس صاحبخانه آنها پاسخ نمی.

“من بسیار صادقانه و من آشکار از آنها بخواهید اگر آنها را قبول متقاضیان در کمک های اجتماعی و به من گفته شده است هیچ یا من حتی نمی توانید یک پاسخ بازگشت. این دلخراش من گیر کرده در یک هتل با فرزندان من است. هیچ ثبات وجود ندارد, امنیت,” او می گوید.

خدمات اجتماعی وزیر کلی ریگان می گوید هتل های در حال یک “موقت” قرار دادن برای DCS مشتریان نیاز به مسکن. او می گوید: اکثر مردم قرار داده شده به هتل ها تنها وجود دارد کوتاه مدت و از آنجا که آنها نیاز به قرار ملاقات های پزشکی.

“هفتاد و پنج درصد از کسانی که شرایط در واقع افرادی که به یک جای دیگر از زادگاه خود را برای شرایط پزشکی. به طوری که آنها در حال دریافت درمان” ریگان گفت.

پرینت این

Rhyno می گوید: او در جریان دو ماه از “هتل رقص.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اخیر بودجه استانی شامل میلیون ها دلار سرمایه گذاری برای بی خانمانی و مسکن طرح اعم از افزایش به سود فرزند به استخدام از 27 بیشتر مسکن و حمایت از کارگران است.

ادامه مطلب: N. S. بودجه ‘مشرف’ اجاره کم میزان فرصت های شغلی: منتقدان می گویند

از نظر ساختمان جدید مقرون به صرفه واحد برای افرادی مانند Rhyno و دیگران وجود دارد 39 میله میله برای ساخت و ساز.

مسکن مقرون به صرفه فشار همراه با یک درصد اجاره نرخ خالی برگ سازمان های غیر انتفاعی مانند از سرما سرپناه اضطراری کشیده خود را به نقطه شکستن.

“پناهگاه نیست جواب برای مردمی که هیچ جای دیگری برای رفتن گفت:” جف Karabanow یک از سرد co-ordinator.

“مسکن یک حق شهروندان ما. ما باید واقعا سرمایه گذاری شده اند در تمام کشت های مختلف حمایتی و مسکن مقرون به صرفه گزینه است.”

پرینت این

Karabanow می گوید پناهگاه تا به حال خود را به تغییر ظرفیت سیاست این زمستان با توجه به اینکه هولناک با رکورد تعداد زیاد از مردم نیاز به یک محل به خواب.

“ما تا به حال حدود 35 تا 40 افراد خواب را با ما. وجود 20 تختخواب تاشو و ما شاهد حدود 20 نفر از خواب در طبقه 25 نفر خوابیده بر روی زمین است. ما همیشه فرار به 15 تخت, کوچک, حمایت, کمی پناهگاه فضا و این اعداد بزرگ شد برای ما” Karabanow گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

به عنوان یک داوطلب اجرا مبتنی بر جامعه پناهگاه Karabanow می گوید آنها نمی تواند نگه دارید تا با تقاضا از مردم نیاز به پناه.

در ضمن مادران مانند Rhyno امیدوارند بتن اقدامات دولت گرفته خواهد شد به آدرس مقرون به صرفه مسکن مشکل است که او را مجبور به بالا بردن کودکان خود را در یک اتاق هتل.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>