‘نگران کننده’: قاضی فدرال لعنتی DOJ برای ترک McCabe در ‘برزخ’

Category: دیلی بیست Comments: No comments

وزارت دادگستری وکلای تلاش با نصب نا امیدی و شک و تردید از یک قاضی فدرال در مورد تولید اسناد و مدارک مربوط به تحقیق و تفحص از سابق FBI معاون مدیر اندرو McCabe با توجه به متن بسته-درب مکالمات منتشر شد در پاسخ به طرح دعوی در دادگاه از یک دولت ناظر ،

این McCabe مورد—و رئیس جمهور تهمت شخصی دخالت در آن را—وادار قاضی فدرال رخی بارنت والتون به تماس با دولت را از دست داده و آن را “نگران کننده” یک “ظرف غذا” و veering نزدیک به یک “جمهوری موز.”

“من فکر می کنم این بسیار مایه تاسف” قاضی والتون گفت: دادستان به عنوان مورد آویزان در برزخ در اواخر ماه سپتامبر. “و من فکر می کنم به عنوان یک دولت و به عنوان یک جامعه ما در حال رفتن به پرداخت قیمت در برخی از نقطه برای این کار است.”

نظرات ساخته شده بودند در یک, آزادی اطلاعات, قانون طرح دعوی در دادگاه توسط شهروندان برای مسئولیت و اخلاق در واشنگتن (خدمه) در برابر وزارت دادگستری.

اردن Libowitz یک سخنگوی خدمه گفت: آزادی احتمالی دادگاه رونوشت روز جمعه پس از یک دادگاه طولانی نبرد نشان داد که دولت “تلاش برای سرپوش گذاشتن بر این واقعیت است که آنها نخ کشیدن برگهای توتون وامثال این [دعوی] همراه در حالی که به دنبال یک دلیل به متهم McCabe.”

دادگاه منتشر شد, متن روز جمعه بعد از ظهر ساعت پس از McCabe وکلا منتشر شد نامه ای از مقامات وزارت دادگستری گفت: آنها طرح نشده به اتهام McCabe با جرم و جنایت است. دو سال پیش به DOJ بالا ناظر گزارش پیدا کردن که McCabe فاقد خلوص و صداقت در هنگام پاسخ دادن به سوالات در مورد نشت به رسانه ها. McCabe به شدت مورد مناقشه گزارش یافته است.

خدمه طرح دعوی در دادگاه به دنبال مواد چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به کار گرفته شده در تحقیقات جنایی را به McCabe که در خدمت به عنوان سرپرست FBI مدیر پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج James Comey. در این ظرفیت McCabe کمک کرد تا نظارت ویژه مشاور رابرت مولر را در روسیه آغاز کرد. او همچنین یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن بالا دماغ noires. رییس جمهور در این توییتی در مورد او ده ها بار هنگامی که او را متهم به خیانت است. McCabe در اتحاد برعلیه تحت فشار قرار دادند. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن insinuated که McCabe سزاوار مجازات مرگ McCabe سی ان ان گفت به نظر او “کاملا صادقانه وحشتناک است.”

این فقط یک منزجر کننده سطح از بی احترامی به افرادی که در خدمت این کشور هر روز,” او گفت:.

در طول این دوره از خدمه دعوی دادستان به نظر می رسد قادر به پیش بینی زمانی که تحقیقات خود را از McCabe خواهد نتیجه گیری است که اجازه می دهد آنها را به دست بیش از اسناد و مدارک مربوط به این پرونده از طریق قانون آزادی اطلاعات روند.

در اواسط ماه سپتامبر McCabe وکلای نوشت: در یک ایمیل به وزارت دادگستری است که آنها شنیده ام “معتبر” شایعاتی که یک هیئت منصفه بررسی ممکن است اتهامات علیه خود را مشتری “تا به حال کاهش یافته است به رای کیفرخواست”. از آنها خواسته معاون دادستان کل جفری روزن به رها کردن مورد اما روزن کاهش یافته است.

تا پایان سپتامبر, متن منتشر شده توسط خدمه طرح دعوی در دادگاه نشان می دهد وزارت دادگستری خواسته بود دادگاه برای سه ماه برای تصمیم گیری که آیا برای ادامه McCabe مورد خواستار آن را “بسیار دشوار ماده و وضعیت است.”

که درخواست تاخیر و همچنین دیگران در ماه قبل از آن ایجاد شده نصب سرخوردگی برای قاضی والتون به عنوان دولت به نظر می رسید قادر به تعیین اینکه آیا پرونده McCabe ادامه خواهد داد در طول تابستان و پاییز از سپتامبر 2019.

والتون chided دادستان در اواخر ماه سپتامبر گفت که تاخیر مانع از خدمه را حق به اسناد و مدارک و “از نظر آقای McCabe او حق دولت تصمیم گیری و نگه داشتن زندگی خود را در برزخ در انتظار یک تصمیم که چه اتفاقی خواهد افتاد.”

“من نمی دانم که چرا آن را بسیار دشوار است برای تصمیم گیری ساخته شود. یا شما را به یک مورد و یا شما نمی,” او گفت:.

من فکر نمی کنم مردم مانند این واقعیت است که شما رو کسی در بالا در واقع تلاش برای دیکته کند چه کسی باید تحت پیگرد قانونی قرار.

قاضی رخی بارنت والتون

قاضی والتون همچنین موضوع را با رئیس جمهور تهمت آشکار دخالت شخصی در این مورد. او گفت: دادستان که مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در مورد این پرونده پیچیده توانایی دریافت یک دادرسی عادلانه در قانون آزادی اطلاعات طرح دعوی در دادگاه.

“[T]او است و گوش دادن به آنچه در جریان است و من فکر نمی کنم مردم مانند این واقعیت است که شما رو کسی در بالا در واقع تلاش برای دیکته کند چه کسی باید تحت پیگرد قانونی قرار” والتون گفته دادستان هنگامی که از آنها خواسته برای یکی دیگر از تاخیر در اواخر ماه سپتامبر. “من فقط فکر می کنم آن را یک موز جمهوری هنگامی که ما به پایین که جاده و ما آن نوع اظهارات ساخته شده است که امکان پذیر است—حتی اگر نه—موثر بر تصمیم گیری نهایی. من فکر می کنم بسیاری از مردم در خارج که درک که وجود دارد بی نامناسب فشار آورده بودن به تحمل است.”

اخیرا در دسامبر 10, دادستان تحت فشار قرار دادند در انتشار این متن نشان والتون سوالات در مورد زمان دادستان’ تصمیم گیری در McCabe مورد. آنها استدلال می کنند این امر به این مکان یک تصویر ناقص از بررسی و بالقوه سازش در این مورد.

“به درک که وزارت ورزش از اختیار دادستانی در این مورد را ضروری گسترده تر افشای داخلی مشورتی اطلاعات از موجود در staled ex parte شنیدن رونوشت” JP کونای یک دادستان در ایالات متحده به دفتر دادستان در واشنگتن نوشت: در یکی از پرونده به دست آمده توسط خدمه طرح دعوی در دادگاه. آزادی او ادعا کرد “خطرات ناعادلانه به سوال تلفنی یکپارچگی بررسی و هر گونه تصمیم گیری های آینده در McCabe ماده”.

Libowitz روز جمعه گفت که آن را “تعجب آور نیست که اعلام هیچ کیفرخواست [از McCabe] بود و بهنگام همراه با انتشار این متن.”

یک 2018 بررسی توسط وزارت دادگستری را از مسئولیت حرفه ای یافت McCabe بود “ساخته شده غیر مجاز به افشای رسانه های خبری و فاقد خلوص و صداقت از جمله تحت سوگند—در موارد متعدد” در مورد اف بی آی را از دست داده و این تحقیقات به هیلاری کلینتون خصوصی در ایمیل سرور و دست زدن به اطلاعات طبقه بندی شده. دادستان کل سابق جف جلسات اخراج McCabe در مارس سال 2018 تنها چند ساعت قبل از برنامه ریزی بازنشستگی تاریخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>