سود سهام را تصادفا در میان COVID-19: آنچه که برای سرمایه گذاران ؟

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

در سوار coaster غلتکی است که بازار سهام, سود سهام بسیاری از سرمایه گذاران مورد استفاده قرار گیرد برای صاف سفر.

که بخشی از درخواست تجدید نظر از داشتن سهام در تاسیس شرکت های که پاداش سهامداران به طور منظم توزیع یک تکه از درآمد خود را از طریق سود سهام. به طور معمول, هنگامی که سقوط بازار سهام را جست و خیز کردن برای سهام با کیفیت سود سهام پرداخت شرکت های کمی کمتر شدید.

ادامه مطلب: 6 دلیل شما ممکن است بخواهید به تغییر استراتژی سرمایه گذاری خود را در میان COVID-19

تا کنون که نشده است این مورد را از طریق COVID-19 بیماری همه گیر.

در اولین مرحله از رکود بازار سهام کانادا سود سهام و وجوه سقوط فقط به عنوان به عنوان به طور کلی کانادا, بازار سهام, با توجه به داده ها از خدمات مالی شرکت مورنینگ.

پول 123: حصول اطمینان از پس انداز خود را گذشته از طریق بازنشستگی خود را

پول 123: حصول اطمینان از پس انداز خود را گذشته از طریق بازنشستگی خود را

و هنگامی که سهام شروع به گزاف گویی برگشت سود سهام و وجوه پشت افتاد. به تاریخ آنها بوده ام عقب مانده کانادا صندوق های سهام به طور متوسط حدود 4 درصد با توجه به مورنینگ.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“حرکت نزولی قابل مقایسه بود. اما بهبود نمی شد می گوید:” ایان Tam مدیر تحقیقات سرمایه گذاری در مورنینگ.

مقایسه است و حتی کمتر چاپلوس وقتی که یکی به نظر می رسد در اصطلاح سود اشراف معمولا در نظر گرفته شده توسط سرمایه گذاران به عنوان پوسته بالایی از سهام پرداخت سود سهام.

ادامه مطلب: بعد از رکود اقتصادی خواهد بود که برای اولین بار robo مشاوران. آنها آماده است ؟

در کانادا iShares S&P/TSX کانادا سود اشراف ETF صفحه اول که آهنگ شرکتها شده اند که افزایش سود برای حداقل پنج سال بود پایین عظیم 18 درصد در سال به تاریخ ژوئن 4 در مقایسه با یک قطره کمتر از 8 درصد برای iShares هسته S&P/TSX پوش کامپوزیت ETF صفحه اول که آهنگ کل کانادا در بازار سهام است.

در هر دو طرف مرز COVID-19 همه گیر برخورد کرده است برخی از بزرگ سهام پرداخت سود شرکت های سخت است. کانادا بانک های بزرگ را دیده اند درآمد خود را شاقول به عنوان آنها مجبور به کنار عظیم وجوه احتمالی در برابر خطر از پیش فرض وام. در نفت پچ در ضمن غول شرکت های بزرگ داشته اند و در هر دو رکود اقتصادی باعث این مستند محدودیت ها و ياوه اضطراری قیمت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

دیگران مانند مواد غذایی لوله Loblaws باید شاهد افزایش در فروش به عنوان مصرف کنندگان با عجله به سهام تا در ملزومات در ابتدا از بیماری همه گیر.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

در حال حاضر, آن را سخت به می گویند دقیقا به همین دلیل سود سهام و وجوه underperformed, Tam می گوید.

پول 123: به همین دلیل تعویق انداختن خروج از RRSP خود را ممکن است یک ایده بد

پول 123: به همین دلیل تعویق انداختن خروج از RRSP خود را ممکن است یک ایده بد

که ممکن است کمی تسلی به سود سرمایه گذاران از جمله تعدادی از بازنشستگان که تکیه بر سود سهام به عنوان یک منبع جریان نقدی.

درس اصلی در اینجا این است که “سود سهام سهام سهام درست مانند هر دیگر سهام می گوید:” بنیامین فلیکس مدیر نمونه کارها در PWL سرمایه در اتاوا.

“و قیمت سهام می تواند فرار” او می افزاید.

ادامه مطلب: ربات در مقابل انسان — هنگامی که شما باید سرمایه گذاری با مشاوران robo

با تمرکز بر شرکت های با سابقه ای طولانی در افزایش سود است “بسیار جامد استراتژی می گوید:” رونا Birenbaum یک برنامه ریز مالی خبره و بنیانگذار تورنتو مبتنی بر مراقبت از مشتریان.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اما هر استراتژی است که با تمرکز بر یک بخش خاص از بازار همراه با احتمال بالاتر از هر دو overperforming و عملکرد ضعیفی بازار او می افزاید.

فلیکس هشدار می دهد که سود سهام سرمایه گذاران قربانی تنوع با تمرکز بر روی تعداد کمتری از سهام در تعداد کمتری از صنایع است. این برگ های آنها را بیشتر در معرض خطرات است که تحت تاثیر قرار تنها برخی از شرکت ها و یا بخش از اقتصاد است.

ادامه مطلب: All-in-one ETFs — چرا شما ممکن است خوب خرید یک واحد سرمایه گذاری و برگزاری آن تا زمان بازنشستگی

سود سهام سرمایه گذاران نیز باید آماده شود امکان از نوسانات در سود سهام درآمد او اشاره می کند.

در حالی که تنها تعداد انگشت شماری از کانادا-شرکت های فهرست شده را قطع و یا به حالت تعلیق سود سهام تا کنون با توجه به مورنینگ استار “که همیشه یک خطر” Birenbaum می گوید.

سرمایه گذاران که تکیه بر سود سهام درآمد در حال از دست دادن کنترل زمانی و چگونه برای استخراج پول از پرتفوی خود را فلیکس می گوید.

پول 123: هزینه های کمتر از RRSP خود را می تواند ترک شما عزیزان با کمتر

پول 123: هزینه های کمتر از RRSP خود را می تواند ترک شما عزیزان با کمتر

پس از شرکت در پرداخت سود سهام از درآمد خود را هر چه سرمایه گذاران پول نقد دریافت نگه دارید از طریق سود سهام توزیع پول است که در غیر این صورت بخشی از سرمایه آنها را نگه دارید.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

به جای فروش برخی از سهام خود را به تولید پول نقد “شما اجازه یک تصمیم مالی شرکت ها دیکته بازنشستگی خود را صرف,” او می گوید.

ادامه مطلب: در این 30-چیزی کانادا و شوهر بازنشسته شده است و رفت و آمد برای سال — در اینجا چگونه آن را انجام

و دریافت سود سهام از یک شرکت که قیمت سهام کاهش یافته است مانند فروش سهام در بازار پایین فلیکس یادداشت ها.

در نهایت سرمایه گذاران باید تمرکز بر مالیات کارآمد استراتژی مبتنی بر کیفیت سرمایه گذاری است که اهداف خود و آنها که می چسبد به Birenbaum می گوید.

هر آنچه که شما انجام آن را هرگز ایده آل را به تغییر مسیر یا به این دلیل شما را کشف شما نمی توانید معده نوسانات و یا این که شما نیاز به پول او می افزاید.

که نگه می دارد برای سود سهام-سرمایه گذاری بیش از حد. معلوم می توانید به عنوان بسیاری از یو پی اس و فراز زندگی به عنوان یک به طور منظم سوار rollercoaster.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>