طلاق و ورشکستگی موارد: فدرال نگاه به سهولت مهلت در پرونده های مدنی در میان COVID-19 همه گیر

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

دولت فدرال می خواهد به اطمینان حاصل شود جهانی COVID-19 همه گیر را ندارد کسی از دست حیاتی در مهلت در مورد ورشکستگی و طلاق اقدام و یا دیگر ماده مدنی.

وزیر دادگستری دیوید Lametti است مشاوره مخالفت منتقدان در یک پیشنهاد قانونی برای ارائه انعطاف پذیری در جلسه از جمله جدول زمانی.

آن را غیر معمول است برای دولت به انتشار پیش نویس قانون برای بازخورد قبل از tabling در مجلس عوام نشانه دیگری است که مقامات فدرال به دنبال راه های جدید برای پیاده سازی اقدامات در طول بیماری همه گیر.

ادامه مطلب: کانادا حقوقی کارشناسان نگران دادگاه تاخیر میان coronavirus

وجود دارد صدها نفر از مهلت ثابت توسط قانون در سطح فدرال به تنهایی با توجه به دعاوی مدنی قبل از دادگاه دولت می گوید.

به عنوان یک نتیجه با توجه به همه گیر مربوط به خاموش کردن خطر وجود دارد بسیاری از مردم خواهد بود قادر به پاسخگویی فدرال محدودیت زمانی از طریق هیچ گسل از خود را.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در موارد دیگر دولت می گوید مردم ممکن است نادیده گرفتن بهداشت عمومی مشاوره با حضور در دادگاه برای حفظ منافع خود.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

در نامه ای به عمده دیگر احزاب سیاسی Lametti گفت: مشاوره باید شناسایی دو نوع “مشکل مهلت” — کسانی که مربوط به دادخواهی مدنی و دیگران در مورد فدرال قوانین و مقررات.

ادامه مطلب: دادگاه عالی کانادا به بررسی انتاریو حاکم است که به خطر انداخته متعدد احکام

“این مهم است که قانون برای حفاظت از حقوق قانونی کانادایی و به اطمینان حاصل شود که آنها مجبور به انتخاب بین حفاظت از سلامت خود و ملاقات با انعطاف ناپذیر مهلت” نامه است. “پیشنهاد این قانون ما می توانیم حمایت کانادا همه گیر بهبودی با کاهش هرج و مرج و بار در همه.”

به عنوان مثال Lametti اشاره به طلاق قانون است که کمک های مالی به کسی که مخالف با نظر حکم طلاق فقط 30 روز برای درخواست فایل.

ورشکستگی و مقررات اجباری شامل جدول زمانی برای کسب و کار به فایل بازسازی پیشنهادات و یا آنها را به طور خودکار ورشکسته می شوند.

جدول زمانی می تواند تمدید شود, اما همه گیر مربوط به دادگاه تعطیلی ممکن است این غیر ممکن است “دلیلی مجبور مناسب کسب و کارهای کوچک و افراد را به ورشکستگی” Lametti نوشت.

شیوع کروناویروس: COVID-19 محدودیت باعث نگرانی برای آزادی های مدنی در کانادا

شیوع کروناویروس: COVID-19 محدودیت باعث نگرانی برای آزادی های مدنی در کانادا

دولت های استانی و رئیس قضات انجام داده اند و آنچه آنها می توانند به گسترش های مختلف محدودیت دوره اما در حال حاضر به دنبال به دولت فدرال برای یک راه حل کامل است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

یکی دیگر از نگرانی های منطقه است, امنیت ملی, بررسی سرمایه گذاری خارجی که نیاز به دولت فدرال برای تصمیم گیری در امکان معاملات در زمان مشخص و محدود.

بر اساس این قانون پیشنهادی سفارشات به گسترش و یا به حالت تعلیق در مهلت ساخته شده می تواند عطف به ماسبق به اواسط ماه مارس خواهد بود اما بیش از شش ماه در مدت. علاوه بر این قانون قادر می سازد خواهد منقضی سپتامبر. 30.

مشاهده link ”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>