طلاق افزایش یافته است در طول بیماری همه گیر کوروناویروس و وکلا انتظار دارند بیشتر

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

پس از چند ماه با توجه به طلاق و جولیا و در نهایت از هم جدا شده در مارس 1.

40 سال از اتاوا گفت: اخبار جهانی که او شریک زندگی سابق شده بود با توجه به اینکه آیا او مایل به کار بر روی خود را قبل از ازدواج به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

اما استرس این بیماری همه گیر در حالی که هر دو آنها مشغول به کار به عنوان خط مقدم کارگران و مدرسه در منزل سه فرزند روشن ساخته است که ازدواج خود را به طول انجامید که در 16 سال بود دیگه کار نمی کنه.

“شاید همه گیر آورده و آن را به ثمر,” او گفت:.

اخبار جهانی اتحادش را تغییر جولیا نام دلایل حفظ حریم خصوصی.

ادامه مطلب: B. C. دادگاه می تواند افزایش طلاق براده زمانی که COVID-19 مستند آسانسور

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

رابطه خود را سخت تر شد به عنوان همه گیر کشیده.

“ما فقط با تکیه بر یکدیگر نیست همیشه این شکستن است که ما نیاز به برقراری ارتباط و یا فاصله از یک دیگر. آن را فقط یک مقدار زیادی” او گفت:.

شده است وجود دارد افزایش در زوج ها به دنبال یک طلاق وجود خواهد داشت و افزایش براده زمانی که دادگاه باز متعدد وکلا گفت: اخبار جهانی است.

در حالی که آن را کاملا تعجب آور است که استرس ناشی از این بیماری همه گیر در اثر برخی از روابط به شکستن وجود دارد چالش های جدید برای طلاق به دادگاه بسته باقی می ماند و شهادت هستند منتقل آنلاین وکلا گفت.

جدا هم بدون حمایت خارج

در حالی که جولیا می گوید: او از آمدن به شرایط با طلاق این واقعیت است که او در حال حاضر شریک سابق نیاز به ادامه به با هم زندگی می کنند آنها به عنوان کارگران خط مقدم و نمی خواهید به صلیب آلوده به دیگر خانواده ها ایجاد استرس اضافه شده.

خود را طلاق نخواهد بود نهایی تا سال آینده به عنوان انتاریو دادگاه همچنان بسته برای غیر فوری مهم است. آنها در حال حرکت رو به جلو با تفکیک توافق در این میان به طوری که آنها می توانید بسته به سرعت بیشتر, او گفت:.

نرخ طلاق افزایش طول COVID-19…آنچه شما نیاز به دانستن

نرخ طلاق افزایش طول COVID-19…آنچه شما نیاز به دانستن

“ما به رسمیت شناخته شده است که به منظور حفظ دوستی ما و همچنان دوستانه آن را احتمالا بهترین ما این حرکت را همراه کمی سریعتر,” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“پس حداقل ما می تواند دوستان شما.”

لیزا تراكمهاي یک وکیل خانواده در Dhillon, قانون شرکت در Mississauga, Ont., می گوید که در حالی که او را دیده می شود یک چشم انداز مثبت در طلاق در دو ماه گذشته او را نیز شاهد افزایش تماس به سوال در مورد طلاق به طور کلی.

“این بیماری همه گیر است و قطعا نهفته مردم روابط درون خانه به خصوص با توجه به هر دو طرف باید برای کار از خانه,” او گفت:.

بسیاری از خانواده ها نیست که امتیاز از یک خانه بزرگ که در آن آنها می توانند فضا از یکدیگر و همه گیر را مجبور زوج به صرف زمان با هم که ممکن است تا به حال یک رابطه بزرگ قبل از همه گیر گفت: بخشی.

مسائل مربوط به سلامت روان است که تبدیل به تشدید طول همه گیر و احساس انزوا در حالی که شما در یک ارتباط ضعیف نیز می تواند ایجاد یک محیط ابتدا برای طلاق او توضیح داد.

“شما به طور مداوم در یک فضای کوچک با آن فرد…که منجر به بیشتر مسائل درون خانواده,” او گفت:.

ادامه مطلب: Coronavirus: طلاق قانون اصلاحات به تاخیر افتاد تا مارس سال 2021

به خصوص زمانی که رکود اقتصادی وجود دارد این است که اغلب یک روند به سمت بیشتر طلاق گفت: Ron Shulman یک تورنتو مبتنی بر خانواده وکیل و موسس Shulman & Partners, LLP.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اما COVID-19 همه گیر است و ایجاد یک محیط برای طلاق که بسیار بدتر از او دیده می شود در دوران قبل از بحران اقتصادی است.

Shulman می گوید شرکت او دیده می شود 40 درصد افزایش در سوالات در مورد طلاق پس از همه گیر آغاز شد.

“کسانی که فشارهای اقتصادی با مردم از دست دادن شغل خود را از کسب و کار خود را…این عدم قطعیت است که با اضافه کردن قابل توجهی استرس در روابط که در حال حاضر شده است تیره و تار قبل از COVID اما این به ارمغان می آورد آن را به یک سطح جدید,” او گفت:.

از دست دادن دسترسی به فرد مشاوره و یا درمان است که آنها ممکن است انجام شده است با شریک زندگی خود را و یا خود به خود و بدون شریک زندگی خود را دانستن همچنین حذف منابع که ممکن است کمک کرده اند, ارتباط, او گفت:.

هدایت و سرپرستی و همکاری پدر و مادر در طول COVID-19

هدایت و سرپرستی و همکاری پدر و مادر در طول COVID-19

اما COVID-19 به طور مستقیم به سرزنش. بسیاری از این زوج تا به حال لرزان پایه و اساس روابط خود را با رفتن به این بیماری همه گیر گفت: Shulman.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“هر زمان که ما در مقابله با جدایی و طلاق وجود دارد همیشه مسائل اساسی. آن را به ندرت باعث یک رویداد خاص است که می آید از آبی است. معمولا یک فرایند ارتباط از طریق تا زمانی که آنها رسیدن به نقطه ای که یکی از آنها متوجه جدایی اجتناب ناپذیر است,” او گفت:.

“با COVID-19 بحران و همه چیز است که به دنبال همه چیز رو به طور قابل توجهی تقویت…که آنچه ما می بینیم از افزایش مشتریان تماس در,” او گفت:.

چالش های جدید در آنلاین طلاق در دادگاه

زوج هایی که تصمیم به طلاق در دوران COVID-19 بحران روبرو هستند و یک میزبان از چالش های جدید در مجموعه مقالات فراتر از طلاق خود گفت: Shulman.

“سیستم دادگاه های عمومی و حتی قبل از COVID شده است نامعقول” او گفت:.

“این در حال حاضر مشکل قابل توجهی با نگه داشتن جدول زمانی و با نگه داشتن نیازهای مردم داشته باشد.”

در حال حاضر وجود دارد این است که فشار اضافی به علت دادگاه در حال تعطیل و بازگشایی به آرامی به آنچه که در نظر گرفته شده کمتر فوری مانند طلاق او توضیح داد.

“این قطعا ایجاد یک انبار بزرگ از مردم انتظار,” او گفت:. حتی قبل از COVID و طلاق و مسائل اغلب تحت فشار قرار دادند به تاریخ بعد او اضافه شده است.

اکثر مسائلی که با آن برخورد شد و بلافاصله مجبور به انجام با فرزندان و حضانت نگرانی های که در نظر گرفته شد فوری تر همراه با خشونت خانگی نگرانی او توضیح داد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

به طور کلی آن را عمده سرخوردگی برای مشتریان به عنوان تاخیر در ادامه می آید به قانون خانواده گفت: Shulman.

ادامه مطلب: رونق کودک به breakups: در اینجا چگونه COVID-19 تست شده است روابط

“چگونه می توانم شما مسائل را به پایان ؟ به خصوص با مسائل مالی,” او گفت:.

“آنها در حال قرار دادن گروه کمک راه حل در موارد از طریق حرکات و فوری جلسات اما واقعیت این است که مردم به دنبال طولانی مدت قطعنامه.”

نظام حقوقی توانایی برای انطباق با حرکت حاضر نشده است و بدون بسیاری از برجستگی ها و موانع گفت: دونالد بیکر یک وکیل خانواده در نانوایی و نانوا قانون خانواده در تورنتو است.

تغییرات در سیستم دادگاه به حرکت در حال حاضر به احتمال زیاد دیر شده و همه گیر را مجبور به سیستم حقوقی به نوآوری گفت: بیکر. اما گاهی اوقات آهسته در حال حرکت است.

هنگامی که شما استدلال می کنند زندگی می کنند موارد در دادگاه آن را آسان تر به عنوان خوانده شده افراد دیگر در اتاق و یک حس که در آن قاضی است که از کجا و از طرف دیگر در حال آمدن است از گفت بیکر. که سخت تر را به انجام بیش از زوم او توضیح داد.

“اگر شما واقعا نمی تواند دیدن یک فرد در سراسر جدول و یا در سراسر دادگاه…این شات واقعی در تاریکی به سعی کنید این کارها انجام می شود. عاطفی مسائل با محوریت کودکان….کیفیت استدلال و شواهد بسیار بی کیفیت (آنلاین),” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

دیدن بچه های خود را در نظر گرفته نمی ‘فوری’

تاخیر در دادگاه نیز نهفته مشتریان دسترسی به کودکان خود را در حالی که طلاق نکرده و نهایی نشده است, گفت: بخشی.

“اگر آن را نظارت و دسترسی به بسیاری از این دسترسی به مراکز بسته شده اند. وجود دارد محدود مکان هایی که آنها می توانید ببینید کودکان,” او گفت:.

به عنوان یک نتیجه بسیاری از مشتریان خود نشده اند قادر به دیدن فرزندان خود را — حتی اگر آنها به حق — با توجه به COVID-19 او توضیح داد.

شکستن هفته: تاثیر مالی از طلاق

شکستن هفته: تاثیر مالی از طلاق

“است که چالش برانگیز ترین چیز است. و بدیهی است تاخیر در دادگاه تحت فشار قرار دادند تا همه چیز را,” او گفت:.

اگر زن و شوهر زندگی در دو خانه جداگانه به دلیل جدایی پدر و مادر با فرزندان به استفاده از نظر صرف وقت با بچه ها به خصوص در اوج این بیماری همه گیر در حالی که خانواده نمی تواند مخلوط, او توضیح داد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این شده است به طور مداوم موضوع را در دادگاه که در آن ما در حال تلاش برای انجام فوری حرکت برای دسترسی به, اما آنها در نظر گرفته نمی فوری در صورتی که کودک در معرض خطر” او گفت:.

جدیدتر موارد به خصوص که با تاخیر و یا موکول به عنوان آن را اولویت اصلی برای سیستم قانونی با موارد اضطراری مانند مسائل جنایی که با برخورد اول گفت: بخشی.

ادامه مطلب: کار از خانه در طول شیوع کروناویروس? در اینجا چگونه به حفظ روابط خود را دست نخورده

در حالی که این تاخیر در محل تراكمهاي توصیه می کند کسانی که با توجه به یک طلاق انجام تحقیقات و مشورت یک وکیل قبل از حرکت رو به جلو با هر چیزی بتن.

“شما می خواهید مطمئن شوید که حقوق خود را محافظت می شود و شما می دانید که در مورد شریک زندگی خود را در امور مالی” او گفت:.

دریغ نکنید به دنبال منابع دیگر نیز از جمله روان, بهداشت حرفه ای, او گفت:.

“وقتی که می آید به طلاق و جدایی وجود دارد مقدار زیادی از لایه های. به دنبال مددکاران اجتماعی و یا دیگر کمک های حرفه ای است که شما ممکن است نیاز به,” او گفت:.

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید. در شرایط که در آن شما نمی تواند نگه داشتن یک فاصله امن از دیگران, مقامات بهداشت عمومی توصیه می کنیم استفاده از یک غیر پزشکی صورت ماسک یا پوشش برای جلوگیری از پخش قطرات تنفسی است که می تواند این ویروس. در برخی از استان ها و شهرداری های سراسر کشور, ماسک یا پوشش صورت در حال حاضر اجباری در فضاهای عمومی.

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>