جوکوویچ متهم منتقدان ‘تعقیب’, بلاتکلیف در ایالات متحده باز

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

نواک جوکوویچ را متهم منتقدان معرض او را به یک “تعقیب” پس از منطقه ای آدریا تور تنیس رویداد به پایان رسید در یک رمان coronavirus شکست و گفت: او هنوز نامشخص است که آیا او به بازی در Aug. 31-سپتامبر 13 ایالات متحده باز است.

تصاویر و ویدئوها از بازیکنان بغل کردن در شبکه بازی بسکتبال با هم و مهمانی در این مسابقات ارسال شده و در رسانه های اجتماعی.

جهان شماره یک جوکوویچ, همکار صرب Viktor Troicki بلغاری گریگور دیمیترو و کرواتی برنا Coric تمام آزمایش مثبت برای این ویروس و این رویداد تا به حال به نام خاموش.

جوکوویچ که آزمایش مثبت برای COVID-19 بعد از آدریا تور دوم پا در کرواسی کشیده هیچ مشت به در کوبیدن همسالان خود و صاحب نظران که گفت او غیر مسئولانه به مرحله این رویداد در میان همه گیر.

سازمان دیده بان | جوکوویچ و دیگر آدریا تور بازیکنان تست مثبت:

نواک جوکوویچ دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 بعد از یک رویداد نمایشگاه او سازمان یافته در کرواسی. مردان جهان شماره 1 تنیس یکی از چهار شرکت کنندگان در این بحث آدریا تور نمایشگاه مسابقات آلوده ارائه یک داستان عبرت انگیز در ورزش تلاش مسئولانه به راه اندازی مجدد. 2:15

“من فقط می توانید ببینید انتقاد به تازگی و خیلی از آن مخرب است” جوکوویچ گفت: چهار موضوع از صربستان روزانه Sportski Zurnal.

“این بدیهی است که بیش از فقط انتقاد, آن را مانند یک برنامه و یک جادوگر-شکار هستند. کسی را به سقوط یک نام بزرگ.

“من هنوز هم تصمیم گرفت که آیا من به بازی در ایالات متحده باز قیام در ثبت نام COVID-19 نفر در ایالات Staes و نیویورک در خاص هستند به این رویداد دست” اضافه شده جوکوویچ بود که در تمرين روز سه شنبه با Troicki.

جوکوویچ آزمایش منفی بعد از تست دوم او هفته گذشته و پس از اذعان پس از شکست مسابقات است که آن را به زودی او تصریح کرد که او تا به حال عمل در ایمان خوب است.

“قصد من این بود که خالص من صمیم متعهد به سازماندهی یک بشردوستانه رویداد برای کمک به بازیکنان و فدراسیون تنیس در [بالکان] منطقه” او گفت:.

“ما با پیروی از تمام قوانین و مقررات. اما ما یاد گرفته ایم ما درس و برخی از چیزهایی که می تواند احتمالا انجام شده است در یک راه متفاوت است.”

پا برای اولین بار در بلگراد برگزار شد در ژوئن 13 و 14 با هیچ اجتماعی فاصله قوانین در جای خود جلب کرد فروش 4000 نفر جمعیت و به عنوان بسیاری از طرفداران تبدیل شده تا در زدر را Visnjik تنیس مجتمع با ظرفيت 9000 یک هفته بعد.

طرفداران در زدر دستور داده شد کرواتی دولت به ماندن دو متر از هم جدا اما نهایی با توجه به ویژگی های جوکوویچ و آندره Rublev نامیده می شد پس از دیمیترو آزمایش مثبت برای ویروس.

این دو باقی مانده در مونته نگرو و بوسنی scrapped.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>