نواک جوکوویچ به نقل درون دو برنده از یک هشتم Australian Open عنوان با یک 6-4, 6-3, 7-6 (1) پیروزی بر 2016 ویمبلدون فینالیست Milos Raonic.

جوکوویچ تمدید حرفه ای ضبط در برابر خدمت کانادا به 10-0 با وجود داشتن مسائل با لنزهای تماس با ما در مجموعه سوم به راه اندازی یک نیمه نهایی بین دو مرد با یک ترکیب 36 عنوان عمده.

جوکوویچ بعد نمایشنامه شش-زمان باز استرالیایی برنده راجر فدرر که ذخیره هفت امتیاز بازی را قبل از دفع 100-رتبه Tennys Sandgren در پنج مجموعه. جوکوویچ هرگز از دست یک نیمه نهایی یا نهایی او رقابت در ملبورن پارک.

این floodlit مسابقه بین Raonic یکی از تور را بیشتر آزار دهنده سرور در برابر یکی از درخشان ترین returners وعده داده حداقل جذاب clash of styles.

در عین حال محرومیت یک سوم مجموعه آرامش برای جوکوویچ به عنوان او تلاش می کرد با لنزهای تماس با ما آن را یک قدم زدن برای دومین کشت صرب که برچیده کانادا قدرت بازی برای کتاب هشتم نیمه نهایی در ملبورن پارک قلعه.

فدرر می کشد خاموش یکی دیگر از معجزه پیروزی

پس از کشیدن یک معجزه پیروزی در برابر آمریکا و جهان شماره 100 Tennys Sandgren با صرفه جویی در هفت امتیاز مسابقه راجر فدرر همچنان خوش بینانه در مورد دوره نقاهت به طور کامل از کشاله ران مشکل در زمان برای روز پنجشنبه برخورد با جوکوویچ.

سوئیس دانه سوم اسکریپت nerve-wracking 6-3 2-6 2-6 7-6(8) 6-3 باز گشت پیروزی در میله حوضچه آرنا در روز سه شنبه به ادامه پیشنهاد خود را برای یک رکورد برابری هفتم عنوان در ملبورن پارک.

فدرر به نام این مربی به دادگاه در طول مجموعه سوم برابر Sandgren و پس از آن در زمان طولانی پزشکی ایست که او بعدها گفته شد برای یک مشکل کشاله ران خود را.

حرکت او بود برطرف کننده اختلال برای بقیه بازی را متوقف 38 ساله از رسیدن به رکورد گسترش 15th, نیمه نهایی در استرالیا باز است.

بعد تا برای 20 بار گرند اسلم برنده خواهد بود نواک جوکوویچ که سال گذشته به ضرب و شتم رافا نادال در فینال به ادعای هفتم عنوان در ملبورن عمده.

“من نمی دانم اگر شما می توانید آن را یک آسیب است. این فقط درد و مشکلات. من نیاز به آن را کشف کردن در حال حاضر,” او گفت:. “اما به عنوان آن را در 18 ساعت مثل شما رو دور سوم به بازی نیمه نهایی شما باید یک روز اضافی آدرنالین وجود دارد بسیاری از چیزهایی است. دو شب از خواب, پزشکان physios.

“امیدوارم ما پیدا کردن که آن را در واقع هیچ چیز بد است که آن را فقط کشاله ران که رفت واقعا تنگ از بازی بسیاری که می داند آنچه از اعصاب است. من نمی دانم. من امیدوار هستم.”

فقط قبل از پزشکی مهلت فدرر شد و هشدار داد برای زبان زشت و ناپسند – چیزی است که نادر برای سوئیس – پس از شکایت از یک خط قاضی.

او برای اولین بار مواجه خط قاضی قبل از درگیر شدن در یک بحث با صربستان صندلی داوری Marijana Veljovic. فدرر گفت که او در بر داشت هشدار “کمی دشوار است” اما آن را پذیرفته.

پرسید: اگر به زبان انگلیسی نیست فدرر با لبخند گفت:: “این یک ترکیب است. به وضوح او صحبت می کند مخلوط می شوند. نمی دانم که [لبخند]. دفعه بعد من رو به بررسی خطوط مردم است.”

در حالی که فدرر احساس نمی کنند که از لحاظ جسمی خسته به عنوان او در برابر جان Millman, زمانی که او برنده شش راست امتیاز از 8-4 در مجموعه نهایی tiebreaker برای زنده ماندن Sandgren تا به حال هیچ چیز در سمت چپ تانک — هر دو از نظر جسمی و عاطفی.

اگر تماشای مسابقه امتیاز لغزش بود و نه مضر به اندازه کافی برای Sandgren او نیز تا به حال برای مقابله با برخی از درد فیزیکی زمانی که یک دختر توپ به طور تصادفی زد زانو به گوساله در طی دگرگونی در چهارم-مجموعه ای tiebreak.

“بود که از لحاظ جسمی دردناک است. او شرمندگی و همه چیز. حوادث رخ می دهد به طوری که نبود یک معامله بزرگ” او گفت:. “آن را نیش زده کمی در آن زمان است. آن زحمت نیست من زمانی که نقطه شروع نکن.”

در بازی دونفره, اتاوا را Gabriela Dabrowski و شریک Jelena Ostapenko لتونی کاهش یافته است سه مجموعه چهارم نهایی به چک Repubic را Vilma Krejcikova و کاترینا Siniakova که غالب 3-6, 6-2, 6-3.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su