نواک جوکوویچ موفق به کسب رکورد خود را گسترش هشتم استرالیا قهرمانی باز و 17 گرند اسلم عنوان کلی ضرب و شتم توسط دومینیک Thiem در پنج مجموعه در فینال در ملبورن.

جوکوویچ را 6-4, 4-6, 2-6, 6-3, 6-4 پیروزی به این معنی که وی را به شماره 1 در رتبه بندی جایگزین رافائل نادال.

جوکوویچ بهبود یافته به 16-0 در نیمه نهایی و نهایی در ملبورن پارک. هیچ مرد دیگر در تاریخ تنیس برنده این دوره از مسابقات بیش از شش بار.

جوکوویچ او می افزاید: استرالیا به مسافت پنج عنوان از ویمبلدون سه از آمریکا باز و یکی از فرانسه باز است.

سازمان دیده بان | جوکوویچ ضربان Thiem در 5 مجموعه برای استرالیا باز عنوان:

نواک جوکوویچ را 6-4, 4-6, 2-6, 6-3, 6-4 پیروزی بر اتریش DominicThiem در حال حاضر به صربی 17 گرند اسلم عناوین. 1:20

تنها راجر فدرر با 20 و نادال با 19 به دست آورد بیشتر مردان گرند اسلم تک آهنگ غنائم.

Thiem ظاهر شد در سومین عمده final. او از دست داده همه آنها را.

اخیر استرالیا باز مردان قهرمان

  • 2020: نواک جوکوویچ
  • 2019: نواک جوکوویچ
  • 2018: راجر فدرر
  • 2017: راجر فدرر
  • 2016: نواک جوکوویچ
  • 2015: نواک جوکوویچ
  • 2014: استن Wawrinka
  • 2013: نواک جوکوویچ
  • 2012: نواک جوکوویچ
  • 2011: نواک جوکوویچ

پس از معاملاتی عکس برای پنج مجموعه جوکوویچ و Thiem متحد به رسمیت شناختن تاثیر مرگبار آتش سوزی در این مسابقات به کشور میزبان.

“همه ما شاهد قبل از مسابقات نیز در آنچه که ما در حال انجام است که تا کنون وجود دارد راه بیشتر چیزهای مهم در زندگی” Thiem گفت: پس از پنج مجموعه از دست دادن به جوکوویچ در حال حاضر هشت بار قهرمان در ملبورن پارک. “این بسیار دشوار است چه در این کشور شده است یا هنوز رفتن را از طریق.”

او گفت که امیدوار است این مسابقات که در آن میلیون ها دلار مطرح شد برای رفتن به سمت بوش آتش بازیابی شد “یک انحراف بزرگ” برای مردم آسیب دیده و این که “یک فاجعه مانند این است که هرگز دوباره اتفاق می افتد.” جوکوویچ با اشاره به آتش سوزی در میان “برخی از مخرب چیزهایی که در آغاز سال 2020 است.”

آتش سوزی در سراسر جنوب و شرق استرالیا ادعا کرده اند حداقل 33 زندگی پس از سپتامبر نابود بیش از 3000 خانه و با خاک یکسان بیش از 10.6 میلیون هکتار (26.2 میلیون هکتار).

جوکوویچ تا به حال باز استرالیایی جام را در دست خود را برای بار هشتم و افکار خود را تبدیل به Kobe Bryant.

شناخت کوبه

لس آنجلس لیکرز بزرگ, دخترش, Gianna و هفت نفر دیگر کشته در سقوط یک هلیکوپتر در لس آنجلس آخر هفته قبل از جوکوویچ پیروزی Dominic Thiem در مسابقه قهرمانی در ملبورن پارک.

با پوشیدن یک کت سبز با حروف KB و اعداد 8 و 24 مزین در قفسه سینه جوکوویچ منعکس شده در “ویرانگر برخی از چیزهایی که در آغاز سال 2020 است.”

“با بوش آتش در اینجا در استرالیا. درگیری در برخی از نقاط جهان مردم در حال مرگ در هر روز است. بدیهی است که یک فرد که به نظر من در زندگی من بود که یک مربی به من کوبه برایانت گذشت نیز با دختر خود” جوکوویچ گفت: این جمعیت در میله حوضچه عرصه است. “من فقط می خواهم به … گویند که این یک یادآوری برای همه ما است که ما باید چوب هم بیشتر از همیشه. بود با خانواده ما. اقامت نزدیک به مردم است که شما را دوست دارم که در مورد شما مراقبت.”

برنده شدن همه چیز نیست.

“البته ما بخشی از ورزش حرفه ای. ما به رقابت بپردازند. ما سعی می کنیم از بهترین اما بدیهی است که وجود دارد بیشتر چیزهای مهم در زندگی,” او گفت:. “و از آن مهم است که به طور آگاهانه و فروتن در مورد چیزهایی که اتفاق می افتد در اطراف شما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im