DNC رئیس: ما نمی توانیم نیروی آیووا به تغییر

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس تام پرز گفت: “کمیته ملی حزب دموکرات نمی تواند به سادگی بگویید آیووا به برگزاری قفقاز کنه.

“یکی از چالش ها و دلیل ما نمی که در اخیر ما گفتگو در مورد این است که شما نیاز به تصویب یک قانون دولت را به یک دولت-اجرای اولیه” پرز گفت: میزبان جیک Tapper در سی ان ان “وضعیت اتحادیه”. “وجود دارد برخی از کشورها که هنوز قفقاز که در آن من مطمئن هستم که خواه فرماندار ثبت خواهد قانون به انتخابات است.”

پرز گفت که این روند در حال حرکت بود در مسیر درست است.

“یکی از مکالمات ما تا به حال پس از سال 2016 انتخابات در علاوه بر این به superdelegate اصلاحات برای بازگشت به قدرت به مردم است و ما انگیزه متحده برای رفتن از قفقاز به مقدماتی” پرز اضافه شده است. “وجود دارد 14 متحده چهار سال پیش برگزار شد که قفقاز; هفت نفر از آنها در حال حاضر اصلی متحده است. آیووا تصمیم به نگه داشتن خود را حزبی وضعیت.”

علاوه بر آیووا دموکرات قفقاز برنامه ریزی شده برگزار می شود در سه متحده — نوادا, داکوتای شمالی, وایومینگ و سه از مناطق ایالات متحده آمریکا Samoa, Northern Marianas, گوآم.

بیرون آمدن از افتضاح از آیووا قفقاز هفته گذشته پرز و DNC شده است موضوع بسیار فلاک — با برخی از دموکرات ها خواستار آیووا به از دست دادن آن برای اولین بار-در-این-ملت حزبی امتیازات و به صورت پرز به عنوان رئیس حزب.

دق الباب خواسته پرز که آیا آیووا باید از دست دادن موقعیت خود را به عنوان اولین دولت به انتخابات دموکراتیک ریاست جمهوری مقدماتی پرز گفت: “این یک گفتگو است که کاملا اتفاق می افتد پس از انتخابات چرخه.”

“من نا امید. من دیوانه به عنوان جهنم است که همه در” پرز گفت. “من فکر می کنم آنچه که ما در حال رفتن به انجام در انتهای این چرخه این است که بیشتر گفتگو در مورد اینکه آیا یا نه احزاب دولت باید در اجرای انتخابات است.”

حداقل یک ریاست جمهوری امیدوار مشترک پرز امیدی در یکشنبه مدار نشان می دهد: Vermont بهداشت ، برنی ساندرز که در CBS’ “چهره ملت” به نام حزب دموکرات آیوا مبارزات یک “غمگین امور.”

“این واقعا باعث تاسف من به خاطر شما می دانید, من رفت و در سراسر ایالت آیووا و زیبا وجود دارد مردم خوب افرادی که مسئولیت های خود را به طور جدی” ساندرز گفت:. “و این واقعیت است که حزب دموکرات آیوا دریافت کرده است که همه نوع از پول می تواند تعداد کسانی که رای در یک موقع است که واقعا غمگین امور.”

ادامه مشکلات در آیووا باعث پرز به تماس برای recanvass از حزبی نتایج. ساندرز و سابق صدا خم, Ind., شهردار پیت Buttigieg باقی می ماند گردن و گردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>