DNC تعمیرات اساسی بحث الزامات باز کردن درب برای بلومبرگ

کمیته ملی حزب دموکرات که به شدت تجدید نظر در معیارهای خود برای شرکت در اصلی بحث پس از نیوهمشایر دو برابر آستانه رای گیری و از بین بردن فرد اهدا کننده مورد نیاز است که می تواند راه را برای هموار سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ به مرحله ابتدا در اواسط فوریه.

نامزدهای نیاز به کسب حداقل 10 درصد در چهار نظر سنجی منتشر شده از Jan. 15 Feb. 18 یا 12 درصد در دو نظرسنجی انجام شده در نوادا یا کارولینای جنوبی به منظور شرکت در Feb. 19 بحث در لاس وگاس. هر نامزد که بدست آورده حداقل یک نماینده به کنوانسیون ملی در هر دو آیووا قفقاز یا نیوهمپشایر اولیه نیز واجد شرایط برای نوادا بحث است.

معیار جدید از بین بردن فرد اهدا کننده آستانه که برای اولین هشت بحث از جمله هفته آینده بحث در نیوهمپشایر. بلومبرگ خود بودجه میلیاردر حاضر به گرفتن کمک های مالی از افراد دیگر که تاکنون مانع مشارکت خود را در هر یک از بحث های پس از او پیوست نژاد در اواخر سال گذشته.

“در حال حاضر که حمایت مردمی است که در واقع اسیر در رای گیری معیارهای دیگر نمی خواهد نیاز به یک اهداکننده آستانه” گفت: آدرین واتسون یک DNC سخنگوی. “کمک کننده آستانه مناسب بود برای باز کردن مراحل نژاد وقتی که نامزد بودند ساختمان سازمان خود و وجود دارد هیچ معیارهای موجود در خارج از رای گیری برای تشخیص کسانی که پیشرفت از کسانی که نبودند.”

از روز جمعه این سه نامزد که نوادا در آستانه رای گیری در حال جو بایدن برنی ساندرز و الیزابت وارن با توجه به سیاست ردیابی از رای گیری عمومی. دیگر نامزدها از جمله بلومبرگ ، هنوز پاک رای گیری آستانه.

چهار نامزد که میله میله برای شرکت در هفته آینده بحث — پیت Buttigieg Amy Klobuchar اندرو یانگ و تام Steyer — نیز هنوز آمار جدید رای گیری در آستانه.

قوانین جدید انجام, اما, باز کردن درب برای بلومبرگ به شرکت پس از, New Hampshire. قبلا دهنده آستانه ثابت کرده مانع غیر قابل عبور برای بلومبرگ که نمی خواهید به تغییر وعده های خود را هرگز قبول کمک های مبارزات انتخاباتی — که او سیاهی در ترویج آنچه که او می گوید که استقلال خود را از منافع خاص.

اما وارن و دیگر حامیان لیبرال استدلال بلومبرگ مناسب نیاز به یک بررسی همه جانبه به خصوص پس از خود شرکت رسانه ای شده است و دستور پوشش نمی دموکراتیک اولیه. بعضی از آنها خواست DNC به تجدید نظر در قوانین آن اجازه می دهد تا او را به شرکت و وارن نیز انتقادی از یک توافقنامه nondisclosure زنان در شرکت امضا شده است که بار آنها را از بحث در مورد دعاوی حقوقی آنها واصل شده است. او معتقد است آنها باید منتشر شده از تهوع سفارش.

“ما هیجان زده است که رای دهندگان به زودی می تواند این شانس را به دیدن مایک بلومبرگ در بحث مرحله شنیدن دیدگاه های خود را برای کشور و ببینید که چرا او قوی ترین نامزد به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و به کشور ما هم” بلومبرگ است مدیر کمپین کوین Sheekey در بیانیه ای گفت: پس از اعلام.

در حال حاضر حذف دهنده آستانه بود و بحث برانگیز بود که آن را نورد از سال گذشته است. مبارزات انتخاباتی را متهم کرد که در آستانه آنها را مجبور به منحرف کردن منابع به جمع آوری کمک کنندگان به جای سرمایه گذاری در زمینه کار می کنند.

اما دهنده آستانه بود و به ندرت به آنچه که مشخص شود که آیا نامزدهای مرحله. تنها نامزد به آمار یک نظرسنجی در آستانه یک بحث است اما نه واجد شرایط با توجه به برخورد دهنده آستانه شده است بلومبرگ. در هر مورد دیگر حذف شدند نامزدهای یا ضربه یا نه فقط کمک کننده آستانه زمان صلاحیت می بندد.

و برخی استدلال می کنند که نیاز به یک کمک کننده آستانه در مراحل اولیه با ارزش بود. “من فکر می کنم آن را واقعا مهم برای مبارزات — بلکه برای اهدا کنندگان — برای گرفتن افراد فعال در اوایل … و مطمئن شوید که آنها درگیر شدند زودتر از قبلی انتخابات” ارین هیل مدیر اجرایی ActBlue گفت: POLITICO. “از آن ساخته شده مطمئن شوید که تمام انواع نامزد شد و ساختمان های مردمی برنامه های خود را.”

نه هر کس هیجان زده است که بلومبرگ — که آمار 10 درصد تنها در یکی از چهار شرط سنجی تا کنون منتشر — می تواند در مرحله پس از اهدا کننده آستانه حذف شد.

“در حال حاضر به تغییر قوانین در وسط بازی به جای مایک بلومبرگ که در تلاش است برای خرید راه خود را به حزب دموکرات نامزدی اشتباه است” جف ویور مشاور ارشد ساندرز گفت: سیاسی به عنوان قوانین می شد اعلام کرد.

بافنده با اشاره به دیگر فعلی و گذشته کاندیداهای مانند Cory Booker یانگ و جولین کاسترو که کاهش یافته است در این مرحله از آنجا که آنها نمی تواند دیدار با حداقل رای گیری آستانه.

“در حال حاضر به طور ناگهانی از آنجا که آقای بلومبرگ نمی تواند برآورده یکی از شاخک های ما دیدن آن را تغییر داد؟” بافنده گفت. “این تعریف تقلب در سیستم که در آن غنی می توانید خرید خود را در راه.”

Steyer مانند بلومبرگ میلیاردر — نیز متهم شده است خرید خود را نقطه در بحث مرحله پس از صرف بیش از $150 میلیون از پول خود را به سوخت پیشنهاد خود را, از جمله گذراندن هشت چهره به درخواست کمک های مالی به اندازه کافی از افراد واجد شرایط. اما Steyer و بلومبرگ در حال گرفتن دو مسیر بسیار متفاوتی به تلاش برای امن نامزدی: Steyer است که رقابت گسترده در چهار اوایل متحده در حالی که بلومبرگ پرش است آنها را به طور کامل به تمرکز بر روی سه شنبه و فراتر از آن.

Steyer مانند ویور Sanders’ مشاور متهم DNC از تغییر معیارهای به نفع بلومبرگ. “بازگشت در ماه دسامبر به نام من در DNC به باز کردن بحث در مورد نیاز به طوری که بیشتر داوطلبان از جمله داوطلبان رنگ خواهد بود قادر به شرکت, او گفت:. “آنها در حال تغییر قوانین برای یک نامزد است که نادیده گرفتن زود متحده رای دهندگان و مردمی اهدا کنندگان.”

Steyer نیز در انتقاد از رای گیری پنجره برای نوادا بحث اشاره به آن آغاز شده و بعد از قبلی بحث.

نامزدها در گذشته و حال به حال در بار لابی DNC به تغییر بحث نیاز قوانین که عملکرد گسترش این مرحله حتی به عنوان اوایل رای گیری متحده به سرعت در حال نزدیک شدن است.

اما Feb. 19 بحث را تقریبا مطمئنا کوچکتر از هفته آینده بحث, اما حتی بدون کمک کننده آستانه (و بالاتر از حد آستانه رای گیری). برخی از نامزدها به احتمال زیاد به رها کردن پس از آیووا و نیوهمشایر و رای گیری خوانده شده را علامت می تواند در حفظ و نامزدها با حداقل حمایت کردن مرحله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر