DND رفتار در طول Mark Norman مورد اشاره دادستان کل در سال گذشته توسط ناظر

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

وزارت دفاع (DND) کارکنان ممکن است مرتکب جرمی شده که پردازش و دسترسی به اطلاعات درخواست در طول موفق محاکمه معاون دریاسالار مارک نورمن با توجه به کانادا اطلاعات watchdog باعث او را به افشای نگرانی او را به دادستان کل.

در یک گزارش منتشر شده آنلاین دوشنبه کمیساریای اطلاعات کارولین مینارد دقیق او طولانی رسیدگی به DND را از دست داده و دسترسی به اطلاعات درخواست در دوران پیش از محاکمه جلسات برای نورمن بین ماه های ژانویه دسامبر 2017 و 2018.

ادامه مطلب: اتاوا صرف $1.4 M در شکست پیگرد قانونی بازنشسته نیروی دریایی علامت سر نورمن

این گزارش در بر داشت مسائل مختلف با چگونه DND در پاسخ به و فرآیندهای آن درخواست که او گفت: سقوط کوتاه از استانداردهای گذاشته در دسترسی به اطلاعات عمل می کنند.

“اطلاعات نیز آمد به من توجه در این تحقیقات که در نظر من بود و شواهد از امکان ارتکاب جرم بر اساس قانون در طول پردازش یک درخواست دسترسی مرتبط با معاون دریاسالار نورمن” مینارد نوشت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“از آنجا که من نمی باید از این قدرت برای بررسی چنین جرائم من افشا این اطلاعات به دادستان کل کانادا در ماه فوریه 2019.”

نظامیان کانادایی دوم در دستور ناگهان واریز

نظامیان کانادایی دوم در دستور ناگهان واریز

هنگامی که درباره جهانی اخبار DND نشان داد که در ماه دسامبر سال 2018 کانادایی عضو نیروهای مسلح گفته است که یکی دیگر از اعضای “ممکن است مسدود اطلاعات در مغایرت با دسترسی به اطلاعات و قانون” در طول نورمن مورد.

کانادا نیروهای ملی خدمات تحقیقات نگاه به اتهامات یک سخنگو گفت: اما به این نتیجه رسیدند در مارس 2019 که وجود ندارد “شواهد کافی برای تعقیب کیفری و یا خدمات به جرم و اتهام در این موضوع است.”

که بررسی شد و بخشی از آنچه موجب مینارد خود را گسترده تر پروب های DND روشن. در گزارش مینارد گفت: یافته که DND “نامناسب نکردن اطلاعات در پاسخ به درخواست” مجبور به بررسی بیشتر است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: روند حل و فصل برای Mark Norman انجام شد ‘مستقل’: Trudeau

مواد گنجانده شده است با سازمان همکاری های اسلامی گزارش نشان می دهد مینارد با ارسال نامه ای به وزیر دفاع Harjit Sajjan در Jan. 16, 2020, که گذاشته از او یافته ها و توصیه هایی از این بررسی است. آن را نیز ذکر او افشای ممکن است جرم به دادستان کل.

در پاسخ او در فوریه. 28, Sajjan نمی واکنش نشان می دهند به ذکر است ممکن است جرم تنها ترسیم DND تعهد به اتخاذ مینارد توصیه و بهبود راه آن فرآیندهای دسترسی به اطلاعات درخواست.

این DND گفت: اخبار جهانی آن است که در ادامه به آن بهبود است و “متعهد به جلسه تعهدات ما در این منطقه است.”

مخالفت تماس اضطراری برای بحث در Mark Norman مورد

مخالفت تماس اضطراری برای بحث در Mark Norman مورد

اخبار جهانی نیز رسیده به وزارت دادگستری برای نظر بیشتر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

نورمن دوم در فرماندهی نظامی کانادا تا اوایل سال 2017, زمانی که او رها از وظایف خود را و بعد از آن به اتهام نقض اعتماد به اتهام درز اطلاعات طبقه بندی شده مربوط به برنامه های پس از آن-به تازگی انتخاب لیبرال ها برای مسدود کردن تنها منابع کشتی سازی قرارداد.

نورمن التماس کرد گناه نیست به شارژ و در نهایت توجیه زمانی که تاج دادستان ماند مسئول در مارس 2019.

ادامه مطلب: معاون دریاسالار مارک نورمن بازنشسته از نیروهای کانادایی

در مورد گل نشسته بود با اتهامات سیاسی دخالت نخست وزیر جاستین ترودو پس از او علنا پیش بینی شده در این مورد را تا پایان در دادگاه قبل از اتهامات عنوان شده بودند رسما گذاشته شد.

زمان مینارد است, افشای زمین مستقیما در میان SNC-Lavalin رسوایی. در آن زمان جودی Wilson-Omar یک شکل مرکزی است که در رسوایی جایگزین شده بود توسط دیوید Lametti.

Lametti و دادستان فدرال باید رد هر گونه دخالت سیاسی در نورمن مورد.

—با فایل های از آماندا Connolly

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>