داد تساوی آتش و ستایش — به عنوان بایدن معاون vetter

Category: پلیتیکو Comments: No comments

به عنوان جو بایدن آماده را به یکی از بزرگترین تصمیمات سیاسی خود را حرفه ای — انتخاب یک زن و احتمالا یک زن از رنگ به عنوان همسر در حال اجرا — او با تکیه بر 76-سال-مرد همکار از روز خود را در سنا برای کمک به.

کریس داد یک بار کانکتیکات سناتور و لابی است که رسما فقط یکی از چهار نفر در یکی از معاونت های ریاست جمهوری کمیته انتخاب شده است که عامل پشت درهای بسته برای ماه می باشد.

اما در این هفته او پشت سر هم به نمایش عمومی پس از سیاسی گزارش داد شکایت به برجسته اهدا کننده که کامالا هریس frontrunner در veepstakes به حال نشان داده شده است “بدون پشیمانی” برای پاره شدن به بایدن در اولین دموکراتیک اولیه بحث در تابستان گذشته.

واکنش سریع بود.

“کریس داد” به زودی روند در توییتر صبح روز دوشنبه. یک گروه کر از صدای پرسید که آیا بایدن به حال به اشتباه قدرت یک دوست قدیمی از وقت خود را در اکثریت نر سنا به هدایت خود را به طور بالقوه تاریخی انتخاب کنید. آنها متهم داد از singling کردن هریس برای این نوع رفتار که به ندرت مورد انتقاد قرار هنگامی که یک مرد آن را — به شدت پس از رفتن حریف در یک بحث است.

“هی @SenChrisDodd,” استراتژیست دموکرات هیلاری روزن در توییتر نوشت. “این نوع رفتار پیش فرض این فرایند نیاز ندارد. خفه شو.” بایدن خود را وارد در یک کنفرانس خبری آماده با صحبت در مورد هریس در انتظار سوالات.

و در ABC “نمایش” سه شنبه, رو به آفتاب, Hostin مطرح دوباره.

“من فکر می کنم که چگونه بسیاری از بار هستند گفت: به ماندن در جای خود را؟” Hostin گفت: “به چیزی که متفاوت است از آنچه که مردان همیشه انجام دهید؟”

منابع نزدیک به داد و کسانی که با آگاهی از روند انتخاب گفت: نقش او این است که هیچ بزرگتر از سه تن دیگر از جست و اعضای کمیته.

اما ده ها تن از دموکرات ها از جمله دستیاران سابق از معاونت کوتاه-ستارههای, پارتی, رهبران سابق و فعلی و مقامات منتخب و اهدا کنندگان — گفت: خود تماس اولیه با این تیم انتخاب شده است داد.

بایدن و Dodd ریخته شد در همان قالب. مانند بایدن داد سعی در کلاه طولانی سنا حرفه ای با یک پیشنهاد برای کاخ سفید — آنها هر دو فرار ناموفق در سال 2008. بایدن حامیان و همکاران گفت: این دو بسیار نزدیک هستند; برخی حتی آنها را به عنوان مثل برادران.

و وقتی که آمد آن زمان به باریک خود را VP انتخاب بایدن به دوست وفادار خود را که سیاسی غرایز او اعتماد دارد.

“او نمی خواست به انجام آنچه [از اواخر سن.] جان مک کین بود — قرار دادن برخی از سیاسی عمل مسئول است. او می خواست یک دوست. کسی که او را شناخته شده برای 30 سال گفت:” دیرین محرم از بایدن ، “او می خواهد به مطمئن شوید که او می کند پایان ندارد تا با کسی که فقط احساس خود را برای پالس روزمره است.”

در طول بررسی صلاحیت, Dodd شده است در انتهای دیگر از تلفن کاوش محلی رهبران فعلی و سابق و مقامات منتخب و برتر اهدا کنندگان. او همچنین کسی است که مردم با نگرانی های خاص در مورد یک مدعی را به رفته با انتقاد و یا مخالفت با پژوهش است.

“او نمی توانست برداشت یک فرد بهتر است به او کمک کند سر و گوش آب آن را” سابق رهبر اکثریت سنا هری رید در مصاحبه ای گفت:. “کریس واقعا خوب است من به او صحبت کرد و اغلب.”

کانکتیکات تشکر. رزا DeLauro که در خدمت به عنوان Dodd است رئیس ستاد در سال 1980 گفت: عامل اعتماد به وضوح led بایدن به او برای معاونت انتساب.

“این است که یک شهر دیوانه. شما باید بسیاری از آشنایان و اما شما دوستان چند نفر از شما می توانید تعداد یک دست که شما می توانید اعتماد در زمان های خوب و بد,” او گفت:. “دو نفر از آنها را زده تا یک دوستی خیلی زود در 30 سال پیش. آنها دوستان خوب رو به دیگر می دانیم و می دانیم هر یک از دیگر خانواده ها بسیار خوب است.”

اما داد منتقدان را swarmed از دوشنبه گفت او بیمار-مناسب برای بازی در چنین نقش مهمی در انتخاب یک زن معاون رئیس جمهور.

“در یک لحظه که در آن کشور است که در آن بزرگترین بحران است که هر کسی که تا به حال دیده می شود— از این بیماری همه گیر به نژادی و نابرابری بسیار پر سر و صدا دموکراتیک اولیه ما نیاز به مطمئن شوید که رهبران منعکس کننده چشم انداز از نامزد” گفت: کامیل ریورا دموکراتیک استراتژیست با یک شرکت پیشرو در نیویورک است. “کریس به عنوان رئیس این کمیته است به در نظر گرفتن چگونه است رفتن به واکنش نشان می دهند به کسانی که نظرات — به طور خاص برای یک زن از رنگ. او مسئولیت به فکر ما هستید.”

دیگران می گویند هریس در آورده این سوالات خودش. بایدن به عنوان دموکراتیک حزب سوسیالیست بود که یک کیسه بوکس برای مخالفان در سراسر اولیه. اما مبارزات انتخاباتی خود در زمان بازدید هریس’ حمله به عنوان های مختلف یک شات ارزان به دلیل آن ضمنی او نژادپرست است. (هریس شروع کردن حمله با “من باور نمی کنم شما یک نژادپرست است.”)

از طریق یک سخنگوی هریس کاهش یافته است به نظر داد.

رز Kapolczynski جانباز دموکراتیک استراتژیست که توصیه سابق بهداشت ، باربارا باکسر از ایالت کالیفرنیا گفت که او بود بیش از حد نگران Dodd نقش در پروسه بررسی.

“مردم ممکن است مثل کریس داد به هر دلیل اما من فکر می کنم آن را به اشتباه می گویند که به دلیل نژاد و جنسیت است که او نمی تواند جسورانه و تحول توصیه,” او گفت:.

هیاهوی وادار داد وفاداران به پرش به دفاع از خود. آنها شامل Minyon مور چه کسی داد به عنوان سابق کمیته ملی حزب دموکرات رئیس منصوب کرده بود به عنوان اولین آمریکایی آفریقایی تبار مدیر سیاسی یک حزب سیاسی.

“او را دیدم مهارت های من و او فکر کرد که من سزاوار یک کار وجود دارد و چند نفر رقابت برای آن کار است. او قطعا یک رئیس و دوستان از طریق و از طریق” گفت: مور که بعدها به عنوان یک مشاور نزدیک به هیلاری کلینتون ،

“از نظر فرصت کریس داد در را باز کرد برای من و برای زنان” DeLauro گفت.

یک منبع نزدیک به Dodd گفت که به نظر او هریس یک دوست بودند و از اوایل حامی او در مجلس سنا مبارزات انتخاباتی. فرد گفت: داد صحبت کردند هریس چندین بار در طول پروسه بررسی, اما مشخص نیست کسانی که تماس.

“او صحبت کرد به همه نامزدها — و دیگران. او تا به حال صدها نفر از مکالمات” این منبع افزود که داد است نه مسئول بررسی صلاحیت: “هیچ رهبر همه آنها در حال صحبت کردن به مردم و ارائه ورودی به معاون رئیس جمهور است. آن است که معاون رئیس جمهور و تصمیم خود را به تنهایی.”

دیگر اعضای این کمیته هستند که کاخ سفید و سنا مشاور سینتیا هوگان شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti و تشکر. لیزا بلانت روچستر (D-Del.). دیگران درگیر در بررسی صلاحیت نامزدها عبارتند از کمپین کلی مشاور دانا ریموس سابق اوباما در کاخ سفید, مشاور باب بائر و سابق مشاور امنیت ملی لیزا موناکو.

النی Kounalakis ، معاون فرماندار کالیفرنیا و هریس حامی گفت: داد گفت: “حمایت چیزهایی که” در مورد هریس در روزهای اخیر. “واقعیت این است که قوی صریح بلند پروازانه زنان نقش مدل در کشور ما” Kounalakis سفیر سابق و اولین زن به نگه داشتن دولت No. 2, پست, گفت, سیاسی. “یک زن می تواند تمام این چیزها و هنوز هم وفادار معاون رئیس جمهور است که به کار است.”

در چهارشنبه روزن گسله داد برای اجازه می دهد جزئیات جستجو به چکه کردن.

“من اعتماد جو بایدن به خوبی VP انتخاب کنید چرا که او می داند که نقش بهتر از هر کسی” روزن گفت. “جمع آوری کنم چند تا مشاور صحبت شده است به نامزدهای اما آنها با احتیاط.” داد او افزود: “نشان داده شد و این یک اشتباه بود.”

این بایدن کمپین و داد گرفته اند مراحل شامل واکنش های به روز دوشنبه گزارش اما در آن زمان آنها را بکشد.

زمانی که سیاسی به او رفت و با خود گزارش روز یکشنبه دانشگاه آزاد کاهش یافته است به پاسخ می دهند. نزدیک به دو روز پس از داستان فرار با انتشار بیانیه ای به واشنگتن پست مقاله نویس جنیفر روبین داد و اشاره کرد که تا به حال “صدها نفر از مکالمات مربوط به معاونت ریاست جمهوری جستجو”است.

اگر او نمی خواست به “خوراک به حدس و گمان” اظهار نظر در این موضوع در این بیانیه افزود: “نظرات ناشناس در گزارش سیاسی دیروز را نشان نمی به نظر من در سناتور هریس و نه آنچه که من به اشتراک گذاشته اند با معاون رئیس جمهور بایدن و نیاز به خطاب.”

بایدن خود را وارد یک شنبه در کنفرانس خبری آماده به آدرس هریس مهم است. یک لیست از نقاط گلوله او در دست خود را برگزار دستگیر شد توسط یک عکاس آسوشیتد پرس.

“نه کینه نگه دارید.” “مبارزه کرد و با من و جیل.” “با استعداد است.” “کمک بزرگی به کمپین.” “احترام زیادی برای او” یادداشت بخوانید.

اما خبرنگاران وی برای سوال بپرسید در مورد هریس.

آسیب های کنترل گسترده به جمعه شب زمانی که بایدن مدیر کمپین جن اومالی دیلون به نظر می رسید به آدرس انتقاد که Dodd نظر شد نشانه آن است که بایدن به نحوی گیری هریس چرا که او نشان داد و جاه طلبی.

“جاه طلبانه زنان تاریخ جهان را تغییر دهید و برنده شوید. کمپین ما پر است از زنان جاه طلب رفتن همه را برای جو بایدن” او هنوز توییتی. “او را از این تصمیم و این روشن است: هر کس او را انتخاب و از گزینه های واجد شرایط برای کمک به او برنده & متحد کردن کشور او خواهید بود یکی بیش از حد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>