داجرز’ جو کلی به حالت تعلیق در 8 بازی برای پرتاب در مسخره Astros

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

Los Angeles Dodgers پارچ جو کلی متوقف شد برای هشت بازی لیگ اصلی بیس بال در روز چهارشنبه یک روز پس از پرتاب یک fastball نزدیک سر هوستون الکس Bregman و تمسخر متلک Astros ستاره کارلوس کوریا.

نیمکت پاک پس از کلی اقدامات در ششمین دور از لوس آنجلس 5-2 برنده شدن در دقیقه, خدمتکار, پارک. این بازی نخستین بار است که تیم ملاقات کرده بود پس از آن نازل شد هوستون سرقت علائم در مسیر به یک 2017 جهان سری عنوان که در داجرز’ هزینه.

داجرز مدیر دیو رابرتز به حالت تعلیق در آمد یک بازی و Astros مدیر گرد و خاکی بیکر جریمه شد مقدار نامعلومی.

بیکر گفت: او جریمه شد چرا که بازیکنان خود آمد بر روی زمینه شکستن COVID-19 سلامت و پروتکل های ایمنی.

“این هیچ معامله بزرگ” او گفت: خوب است. “من فقط پرداخت جریمه. هیچ مشکل.”

کلی انتخاب برای تجدید نظر شود و می تواند همچنان به بازی تا زمانی که این فرایند کامل است. رابرتز در خدمت او پنالتی شنبه شب هنگامی که داجرز ضرب و شتم هوستون 4-2 در 13 نوبت.

سازمان دیده بان | ویروس همچنان باعث نگرانی در میان MLB بازگشت:

کمتر از یک هفته پس از لیگ اصلی بیس بال بازگشت COVID-19 شیوع در میان Miami Marlins بالا بردن زنگ هشدار در مورد MLB استراتژی همراه با اتهامات که در لیگ کاهش یافته است توپ را با اجازه دادن به تیم به سفر در وهله اول. 2:02

کلی یک پرتاب کننده با یک تماس از درندهخویی است قبلا به حالت تعلیق در کار خود را برای پرتاب در یک خمیر. هشت بازی مجازات در این ویروس-کوتاه 60-بازی فصل است که معادل 22 بازی در 162-بازی فصل.

“من فکر می کنم که مجازات عادلانه” بیکر گفت.

طولانی دشمنی داجرز احساس نسبت به آستروس — که جریمه توسط MLB در خارج از فصل و پس از کلاهبرداری به نور آمد — تا به حال شده دم. آن حباب بیش از زمانی که Bregman یک ستاره Astros’ اجرا به قهرمانی خود را به خفاش در پایین ششم در روز سه شنبه شب.

داجرز led 5-2 زمانی که کلی بود که با بوستون در سال 2017 و همچنین مواجه هوستون که پست-فصل زیپ 3-0 fastball پشت Bregman ، Bregman grimaced پس از پریدن برای جلوگیری از ضربه و سپس مماشات به پایه اول.

وجود دارد دو outs در زمین باز یافته که کلی انداخت شکستن توپ بیش کوریا ، کوریا که homered به پایان رسید و با سه بازدید خود را در زمان خاموش کلاه پنبه حلاجی شده و خیره کلی پایین قبل از ادامه در خفاش.

کلی بیرون زده کوریا برای پایان دادن به زمین باز یافته و سپس گیر کردن زبان خود را و چهره خود را در جهت. کوریا شروع به راه رفتن به سوی او و بازیکنان رد و بدل کلمات باعث نیمکت برای روشن شدن در اولین حادثه از این بیماری همه گیر تاخیر نجومی.

وجود دارد مقدار زیادی از فریاد و ازدحام — قانونى به عنوان MLB تلاش می کند به بازی 60 بازی فصل در میان همه گیر — اما وجود دارد هیچ فشار یا مشت پرتاب می شود.

سازمان دیده بان | جیز به تماس بوفالو خانه برای سال 2020 MLB های نجومی:

پس از هفته ها انتظار و غلط شروع می شود, Toronto Blue Jays در نهایت در بر داشت یک صفحه زمینه برای بقیه MLB فصل در بالا خود را جزئی-لیگ سهامداران ورزشگاه در بوفالو, n. y. 2:11

کلی انکار کرد که او به عمد انداخت در Astros. از او پرسیده شد که اگر وجود دارد هر گونه اضافه شده انگیزه سهشنبه چون Red Sox تیم از دست داد به هوستون در AL بخش سری در سال 2017.

“نه. زمانی که من با Red Sox ما آنها را ضرب و شتم در ’18,” او گفت: سه شنبه شب. “این یکی از آن چیزهایی است که من زمین رقابتی. با طرفداران در اینجا آن را آسان به شنیدن برخی از مسائل [از مخالفت با ستاره شرق] … وجود دارد چیزی است که آنها را بیش از حد مهربان است.”

منظور ترمیم

پس از بازی رابرتز گفت که او مطمئن بود که اگر کلی زمین بودند تلافی هوستون ،

“من واقعا نمی دانم باید کاملا صادقانه,” او گفت:. “من می دانم که او پشت Bregman 3-0 و از دست یک fastball. من واقعا فکر نمی کنم وجود دارد هدف در پشت آن است. من فکر می کنم کسانی که بچه ها در زمان کمی از جرم. حتی یکی به کوریا که شکستن توپ که فقط حمایت کردن.”

“بدیهی است که انتظار رفتن به سری که همه چیز یک جورهایی تشدید شاید کمی من نمی دانم اگر در موعد مقرر کلمه, اما این نوع از آنچه اتفاق افتاده است,” او گفت:.

جو کلی زده از کارلوس کوریا پس گیر کردن زبان خود را و چهره خود را در جهت. کوریا شروع به راه رفتن به سوی او و بازیکنان رد و بدل کلمات باعث نیمکت برای روشن شدن در اولین حادثه از این بیماری همه گیر تاخیر نجومی. (باب Levey/گتی ایماژ)

گفت بیکر: “توپ های دور گاهی اوقات اما نه این که در بسیاری از لیگ های بزرگ.”

“هنگامی که شما پرتاب یک 3-0 fastball بیش از یک مرد را سر شما در حال معاشقه با پایان کار خود را,” او گفت:.

بیکر گفت: چیزهایی که واقعا از دست شدم چون چیزی گفت کلی گفت کوریا پس از strikeout.

“ما نمی گویند,” او گفت:. “ما همین حالا شروع هیچ چیز نیست. اما ما را ندارد, هیچ, هر دو.”

منظور ترمیم شد بعد از چند دقیقه وجود دارد و هیچ ejections اما بیکر بود هنوز ناراحت قبل از بازی از سر گرفته و در صورت از داوری.

هوستون بود توسط کمیسیون’ در ژانویه برای ثبت نام سرقت طرح که منجر به شلیک مدیر کل جف Luhnow و مدیر AJ Hinch.

بسیاری از بازیکنان در سراسر لیگ ناراضی بودند که هیچ بازیکن منظم شد برای نقش خود در تقلب. داجرز تا به حال کلمات خشن برای Astros در طول بهار, آموزش, اما رابرتز گفت: قبل از بازی که او فکر نمی کنم او در تیم خواهد مقابله به مثل است.

مجازات اعمال شدند سابق پارچ کریس جوان, MLB, معاون ارشد رئیس جمهور از عملیات بیس بال. این اولین رشته مورد پس از مصرف بیش از این کار از جو تره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>