DOJ شتاب فدرال سرکوب غارت و خرابکاری

Category: پلیتیکو Comments: No comments

روز یکشنبه دادستان کل لایحه بر وعده فدرال سرکوب هر گونه خشونت و فعالیت های جنایی رخ داده در طول تظاهرات مسالمت آمیز علیه خشونت پلیس. روز بعد که سرکوب در نیروی کامل است.

در طول هفته گذشته این گروه متهم کرده است بیش از دو دوجین مردم با فدرال جنایات که همزمان با تظاهرات از جمله یک مرد که به گفته خود یک تفنگ قبل از معترضان پنجه او و جناح راست سه نفر که گفته می رسم به تحریک خشونت در تظاهرات. و وزارت امنیت داخلی اتحاد هشدار داد اجرای قانون ایالتی و محلی مقامات داخلی افراطیون’ تلاش برای همکاری انتخاب کردن کسانی که تظاهرات که پس از فوران جورج فلوید 46-سال-نوجوان سیاه پوست کشته شد در حالی که در بازداشت توسط یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس است.

در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه, Barr گفت: افراط گرایان از انواع پس زمینه شد سرمایه گذاری در این تظاهرات اشاره کرد مقامات تا به حال ساخته شده 51 دستگیری فدرال جرائم مربوط به رفتار خشونت آمیز.

“وجود دارد برخی از گروه هایی که لازم نیست که یک ایدئولوژی خاص دیگر از هرج و مرج وجود دارد برخی از گروه هایی که می خواهید را در مورد یک جنگ داخلی است,” او گفت:. “بنابراین ما در برخورد با, به من می گویند یک جادوگر دم از تعداد زیادی از سازمان های افراطی.”

این یک ابتکار است که در خط با مغلوب ساختن پیشی جستن تعهد به “تسلط” خیابان پس از یک هفته از اعتراضات در سراسر کشور. و حامیان می گویند وجود اهمیت نمادین در نشان دادن تعهد دولت برای کمک به دولت و مقامات محلی جلوگیری از خرابکاری و غارت. اما این حرکت نیز به پرسش های مطرح شده در میان برخی از متخصصان حقوقی — از جمله سابق DOJ مقامات — در مورد اینکه آیا مقامات فدرال در حال overcharging رفتار است که نمی خواهد به طور معمول درمان به عنوان یک جرم فدرال.

تظاهرات شده اند که اکثریت مسالمت آمیز در طول روز کشیده اند ستایش و حمایت از حقوق مدنی رهبران و مقامات منتخب در سراسر طیف سیاسی از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین وزیر دفاع ژنرال جیمز Mattis.

اما غارت و خرابکاری شکسته در برخی از شهرستانها پس از تاریک از جمله نیویورک و واشنگتن دی سی جایی که رومینگ جمعیت را شکست نمای ویندوز و ساخته شده با همه چیز را از عینک آفتابی برای اپل.

بیش از آخر هفته دادستان کل لایحه بر سرزنش داخلی تروریست ها برای جنایات singling از antifa — یک گروه از antifascist فعالان که گاهی اوقات استفاده از خشونت و تاکتیک های مخرب. و او وعده داده شده یک سرکوب سرقت و تخریب اموال است که همزمان با تظاهرات. که سرکوب در حال حاضر به نظر می رسد جریان و عدالت اعلام نمرات تحقیقات در حال جریان است.

وزارت دادگستری آورده اتهامات اعم از در اختیار داشتن مخرب دستگاه و ثبت نشده سلاح گرم به تجارت بین ایالتی نقض و مخرب تخریب اموال. این افراد متهم شامل یک Chicagoan که ادعا روشن یک ماشین پلیس را به آتش; ایلینوی مردی که به اتهام تجاوز تجارت بین ایالتی آتش سوزی و مواد منفجره قوانین برای شرکت در غارت و خرابکاری در مینه سوتا; و دو مینه سوتا, مردانی که به اتهام پرتاب کوکتل مولوتف به یک county government ساختمان. پلیس محلی خاموش کردن آتش در این ساختمان که همزمان با “شورش و غارت” در طول تظاهرات با توجه به شکایت.

برخی از مقامات سابق فدرال گفت: وزارت دادگستری باید ترک این موارد به دولت و مقامات محلی برای محاکمه. دیگران گفت: این کمک ممکن است خوش آمدید در زمانی که منابع اجرای قانون کشیده و ستایش نماد تهاجمی فدرال اجرای.

اتهامات آمده پس از دادستان کل ویلیام بر تحویل خشن محکومیت آزادانه وابسته به جناح چپ فعال گروه به نام antifa. بیش از آخر هفته او به نام گروه داخلی تروریست ها و متعهد به هدف قرار دادن آنها. او همچنین اعلام کرد که FBI مشترک با تروریسم وظیفه نیروهای کمک خواهد کرد هماهنگ فدرال و ایالتی و محلی پاسخ به جنایات مرتکب شده در جریان تظاهرات.

وزارت دادگستری و مقامات را تشریح هدف خود را به عنوان افتراق بین تظاهرات مسالمت آمیز و اپورتونيست به دنبال علت ضرب وشتم و یا غارت فروشگاه ها. با آوردن اتهامات فدرال گفت: دادستان سابق فدرال الی Honig DOJ است “قطعا با ارسال یک پیام و تلاش برای ایجاد یک اثر بازدارنده.”

“گرفتن شارژ توسط DOJ بسیار جدی تر گزاره از گرفتن شارژ توسط دولت” Honig گفت.

اتهامات فدرال اغلب می تواند با طولانی زندان از اتهامات عنوان شده توسط مقامات دیگر.

در یک کنفرانس تلفنی با فرمانداران در دوشنبه Barr توصیف دولت رویکرد است.

“ما نیاز به مردم را کنترل خیابان به طوری که ما می توانید بیرون بروید و کار با اجرای قانون می گویند سلام به اجرای قانون” او گفت:. “و شناسایی این افراد در جمعیت, جدا, جلو آنها را تحت پیگرد قانونی قرار.”

در همان تماس مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه برخی رنگارنگ تر راهنمایی گفتن فرمانداران “شما رو به دستگیری این افراد و شما رو به قاضی آنها را و شما نمی توانید انجام معامله که در آن آنها یک هفته در زندان است. اینها تروریست, این تروریست ها آنها به دنبال انجام کارهای بد به کشور ما است. آنها antifa و آنها چپ رادیکال است.”

تهمت نیز توییتی که او را تعیین antifa به عنوان یک سازمان تروریستی است. این حرکت او نمی تواند قانونی را از تحت قوانین موجود در ایالات متحده تنها برای نامیدن اشخاص خارجی به گروه های تروریستی است.

در همین حال وزارت امنیت داخلی اتحاد پرچم نگرانی به اجرای قانون ایالتی و محلی در مورد افراط گرایان تلاش برای نفوذ و co-opt تظاهرات. در یک طبقه بندی نشده , هوش توجه داشته باشید مورخ 29 مه reviewed by سیاسی در انتخابات گفت: شبه نظامیان افراط گرایان و سفید supremacists — که عمدتا راست — و آنارشیست افراط گرایان — که عمدتا چپ — تا به حال شده است متصل به تهدیدات خشونت آمیز در تظاهرات.

در جدا DHS هوش یادداشت های به دست آمده توسط سیاسی به تاریخ ژوئن 1 و 2 ژوئن وزارت اطلاعات و تجزیه و تحلیل واحد هشدار داده است که “سازمان یافته خشونت آمیز اپورتونيست” تبدیل شدن به بیشتر جسارت در هدف قرار دادن اجرای قانون و زیرساخت های حیاتی در سراسر کشور.

“DHS باقی می ماند متعهد به حفاظت از مردم آمریکا از خشونت و تظاهرات است که یک تهدید برای کشور ما و ما همچنان به کار بر روی نگه داشتن کشور ما امن و انعطاف پذیر” الکسی Woltornist یک DHS سخنگو در بیانیه ای گفت:. “ما بازوی اطلاعاتی هوشیار باقی می ماند در به دنبال هر نوع تهدید در حال ظهور به میهن و ما همچنان به همکاری نزدیک با شرکای خود از جمله اجرای قانون و دولت و مقامات محلی برای برگزاری کسانی که مسئول ناآرامی پاسخگو باشد.”

ژوئن 2 یادداشت هشدار داد که “برخی از مشاهده رفتارهای مشکوک شامل قانون اساسی حفاظت شده فعالیت ها و نباید گزارش” مگر در مواردی که مقامات می تواند بیان حقایق نشان می دهد که این فعالیت ها ممکن است تبدیل به خشونت.

این تمایز است که عامل کلیدی است که ممکن است پیچیده و مقامات فدرال و کار نظارت و شارژ معترضان گفت: چاک روزنبرگ سابق دادستان فدرال و DOJ کهنه.

“اجرای قانون فدرال شماره های نسبتا کوچک در برخی از شهرهای بزرگ در مقایسه با تعدادی از دولت های محلی و مقامات اجرای قانون است.” “آنها در واقع مکمل سازمان های محلی که تحت ذوات و یا آن را به سادگی نشان می دهد فدرال زور علیه شهروندان ورزش اول خود را اصلاح حقوق؟”

سوال نهایی که نیاز به پاسخ داده شود روزنبرگ گفت این است که آیا مقامات فدرال خواهد بود شارژ این موارد در شرایطی که تظاهرات.

“اگر یک فرد بود خرابکاری در یک فروشگاه در شهر خود به غیر از اعتراض آنها به اتهام یک جرم فدرال و یا دولت جرم است؟,” او پرسید. “اگر پاسخ این است که آنها خواهد بود به اتهام یک جرم دولت, چرا هزینه آنها را با یک جرم فدرال در اینجا? آنها شارژ افراد فدرال زیرا آنها نیز از شرکت در یک اعتراض ؟ من امید نیست.”

در همین حال دیوید Rivkin — یک مقام رسمی در DOJ ستاد در دولت ریگان — گفت: نماد نقطه است.

“نود و پنج درصد از آنچه شما را به عنوان یک دادستان است که به درستی شکل درستی متحرک توسط نمادین ملاحظات” او گفت:. “چرا شما سرکوب جرایم خاص? چرا که آنها به عنوان به خصوص مضر به خصوص آسیب رساندن به بدنه سیاسی. چرا شما بعد از رفتن برخی از مردم بر اساس یک جرم است که شما نمی خواهد که رفته پس از دیگر مردم ، از آنجا که شما می خواهید را به یک نقطه. ساخت یک نقطه اشتباه است. ساخت یک نقطه ارائه این درست نقطه صالح نقطه در قلب اجرای قانون است.”

رسانه های اجتماعی کمک کرده است تا این بخش شناسایی مظنون است.

در تاریخ 1 ژوئن DOJ ثبت یک شکایت کیفری علیه متی لی روپرت ایلینوی مردی که به اتهام سفر به مینه سوتا و شرکت در غارت و خشونت است. شکایت نیز شارژ روپرت با در اختیار داشتن ثبت نشده مخرب دستگاه های. این ادعا که او به ارمغان آورد و توزیع مواد منفجره که او را تشویق دیگران به پرتاب در پلیس. همچنین گفت که او غارت کسب و کار و ظاهرا روشن یک ساختمان در آتش و با توجه به شارژ سند او اسیر این همه در Facebook Live.

“در زمان تمبر 1:41:40 روپرت خواسته فندک مایع” شکایت می خواند. “روپرت و سپس وارد یک با حداکثر سرعت دویدن فروشگاه و در زمان تمبر 1:45:17 روپرت اظهار داشت:” من روشن آن در آتش است.’ روپرت می رود و سپس به نزدیک ترین دفتر انبار و در زمان تمبر 1:55:54 اظهار داشت: “من قصد دارم برای به دست آوردن گه.’ در زمان تمبر 1:54:59 روپرت ویدئوها خودش در نظر گرفتن موارد از فروشگاه.”

جداگانه شکایت علیه Wesley سامر — که دادستان فدرال در ایالت تنسی شارژ با سوء تخریب اموال به اتهام تلاش برای نور نشویل شهرستان در سالن آتش اشاره کرد که “تعداد زیادی از تصاویر و فیلم ها از این حادثه ارسال شده بر روی وب سایت رسانه های اجتماعی در وب سایت برای رسانه های خبری و در دیگر سایت های اینترنت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>