وزارت دادگستری است که حذف آن, تحقیق در مورد بحث معاملات سهام ساخته شده توسط سنسور. کلی Loeffler, دایان فاینستاین و جیم Inhofe در مراحل اولیه coronavirus همه گیر دفاتر خود را تایید کرد سه شنبه.

این تصمیم پس از FBI خدمت بهداشت ، ریچارد با مته سوراخ کردن (R-N. C.) یک حکم تفتیش منزل و ضبط تلفن همراه خود را در اوایل این ماه به عنوان بخشی از آن تحقیقات گسترده تر به معاملات مالی.

با مته سوراخ کردن همراه با Loeffler (R-Ga.), فاینستاین (D-کالیفرنیا.) و Inhofe (R-Okla.) آمده اند تحت بررسی برای ساخت معاملات سهام پس از دریافت جلسات خصوصی در coronavirus و قبل از همه گیر roiled بازار. چهار سناتور باید هرگونه تخلف است.

وال استریت ژورنال برای اولین بار در گزارش وزارت دادگستری تصمیم به رها کردن این تحقیقات به Loeffler, فاینستاین و Inhofe. یک سخنگوی بورر کاهش یافته است به نظر. وزارت دادگستری نیز کاهش یافته است به نظر.

در میان بحث با مته سوراخ کردن پا به پایین به طور موقت به عنوان رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا.

وزارت دادگستری تصمیم به رها کردن آن پروب به Loeffler است خبر خوش برای این سناتور که در برابر یک چالش جدی از Rep. داگ کالینز (R-Ga.) در نوامبر ویژه انتخابات.

“امروز روشن exoneration توسط وزارت دادگستری تأکید چه سن. Loeffler گفت: در تمام طول: او هیچ کار اشتباهی انجام داد” گفت: Stephen Lawson, سخنگوی Loeffler. “این بود که با انگیزه های سیاسی حمله بی شرمانه ترویج جعلی رسانه های خبری و سیاسی خود را حریف است.”

Loeffler قبلا گفت که او تا به حال تحویل اسناد به وزارت دادگستری و همچنین به عنوان کمیسیون بورس و اوراق بهادار و سنا کمیته اخلاق پس از او به فروش می رسد میلیون ها نفر در سهام در روزها و هفته های پس از خصوصی همه-سناتور جلسه توجیهی در coronavirus.

او اصرار داشت که معاملات انجام شد از طریق یک شخص ثالث, مشاور و قول به انحلال او فردی منابع سهام برای سرکوب حملات از سمت راست و چپ. او همچنین recused خودش از مجلس سنا کشاورزی فرعی.

جاش گرشتین کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im