DOJ قطره پروب برابر سابق FBI معاون مدیر اندرو McCabe

Category: پلیتیکو Comments: No comments

وزارت دادگستری تصمیم گرفته است به رها کردن تلاش های خود را به دنبال اتهامات جنایی علیه سابق FBI معاون مدیر اندرو McCabe با توجه به نامه ارسال شده به خود را وکیل.

McCabe وکلا گفته شد در سپتامبر گذشته که McCabe باید انتظار بود تحت تعقیب به اتهام ناشی از نادرست و اظهارات او به FBI محققان در مورد اقدامات خود را در اطراف این زمان از سال 2016 انتخابات. اما هیچ کیفرخواست شد و تا کنون بازگشت منجر به حدس و گمان که هیئت منصفه در زمان نادر مرحله رد اتهامات عنوان شده علیه.

دادستان بوده است cagey از آن زمان در مورد وضعیت رسیدگی به McCabe است که مکرر موضوع حملات عمومی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. اما روز جمعه باراک اوباما در واشنگتن اطلاع McCabe وکلای که دادستان دادن هستند تا تلاش خود را برای شارژ FBI کهنه.

“ما در نوشتن به اطلاع شما است که پس از بررسی دقیق دولت تصمیم گرفته است به دنبال اتهامات جنایی علیه شما مشتری Andrew G. McCabe,” دادستان J. P. کونای و مولی گاستون نوشت: به نمایندگی از سوی دادستان برای ناحیه کلمبیا, تیم شیا. “بر اساس کلیت شرایط و تمام اطلاعات شناخته شده به دولت در این زمان از نظر ما این موضوع بسته شده است.”

McCabe وکلا با استقبال از توسعه که در آنها گفت: آنها برای اولین بار در مورد صبح روز جمعه در یک تماس تلفنی از دادستان است.

“در گذشته طولانی, عدالت انجام شده در این زمینه” وکلای مایکل برومویچ و دیوید Schertler در بیانیه ای گفت. “ما در ابتدا گفت: از تحقیقات جنایی تقریبا دو سال پیش است که اگر حقایق و قانون تعیین نتیجه بدون هزینه خواهد بود به ارمغان آورد. ما خوشحالیم که اندرو McCabe و خانواده اش می تواند زندگی خود را بدون این ابر حلق آویز بیش از آنها را.”

تایید رسمی پایان دادن به تحقیقات جنایی را به McCabe انجام آمد در میان یک یدک کش-از-جنگ بین تهمت و وزارت دادگستری بیش از دست زدن به موارد و تحقیقات از او گرفته علاقه زیادی به. توسعه نیز می آید فقط یک روز پس از مصاحبه فوق العاده است که در آن دادستان کل لایحه بار آشکارا سرزنش رئیس جمهور برای حملات مکرر در کار دادستان فدرال.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد برخی از به نمایش گذاشتن این McCabe پروب به عنوان یکی دیگر از تحریک از عدالت و اثبات بیشتر از یک “دولت عمیق” دوز و کلک کار وجود دارد برای تضعیف رئیس جمهور رسمی و کمک به دشمنان خود را.

هنگامی که یک هیئت منصفه محکوم دیرین تهمت محرم راجر سنگ ماه نوامبر گذشته از دروغ گفتن به کنگره و مانع تحقیقات در روابط بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و روسیه مغلوب ساختن پیشی جستن به استناد عدالت را عدم شارژ McCabe به عنوان شواهدی از یک استاندارد دوگانه است.

“به طوری که آنها در حال حاضر محکوم راجر سنگ از دروغ گفتن و می خواهید به زندان او را برای سالهای زیادی را به آمده” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت. “چه در مورد کج هیلاری Comey Strzok صفحه McCabe, Brennan, کف زننده, با تدبیر شیف, Ohr & نلی استیل و تمام از دیگران از جمله حتی مولر خودش ؟ نمی آنها دروغ است؟”

پس از بیش از 20 سال در FBI McCabe اخراج شد در سال 2018 زیر یافته توسط بازرس کل وزارت دادگستری و اف بی آی را از مسئولیت حرفه ای است که او در نمایش “عدم خلوص و صداقت” خود را در ارتباط با محققان داخلی و عدالت بالا بخش رسمی.

دادستان کل جف جلسات اخراج McCabe فقط یک روز قبل از او می شده اند واجد شرایط برای بازنشستگی بازنشستگی زود هنگام در دسترس به مأموران اجرای قانون.

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها ناودان McCabe حتی نشان می دهد او در cahoots با برخی از کسانی که در انجام خود را شلیک.

“وای بسیاری نهفته است در حال حاضر خوار اقدام FBI مدیر اندرو McCabe. او از کار اخراج شد برای دروغ گفتن و در حال حاضر داستان زندگی او را می شود حتی بیشتر آشفته. او و راد Rosenstein که استخدام شد توسط جف جلسات (یکی دیگر از زیبایی) نگاه مانند آنها برنامه ریزی یک عمل غیر قانونی و گرفتار” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در ماه فوریه گذشته.

تصمیم به رها کردن مجرم پروب به McCabe اعمال خواهد شد و نه علامت پایان کشمکش حقوقی بر اقدامات خود را. او تحت پیگرد وزارت دادگستری با این استدلال که او از کار اخراج شد به دلایل سیاسی و مقامات کوتاه مداری طولانی تاسیس FBI و DOJ روش به عجله او را به منظور دلجویی از رئیس جمهور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>