DOJ می گوید هکرهای چینی هدفمند coronavirus واکسن تحقیقات

Category: پلیتیکو Comments: No comments

دادستان فدرال در روز سه شنبه به اتهام دو مرد چینی با نرم صدها نفر از ایالات متحده و شرکت های خارجی, سازمان های غیر دولتی و فعالان حقوق بشر و همچنین تلاش برای هک سه شرکت آمریکایی تحقیق coronavirus.

این اقدام نشانه تشدید واشنگتن جنگ با پکن بیش از سرقت مالکیت معنوی و جاسوسی است.

ابتدا در سپتامبر سال 2009 دو مرد Li شائویو و دونگ Jiazhi سرقت “صدها میلیون دلار ارزش تجاری و مالکیت معنوی و با ارزش دیگر اطلاعات کسب و کار” با توجه به کیفرخواست unsealed در منطقه شرق واشنگتن است. خود را از اتهام قربانیان شامل تکنولوژی بالا تولید شرکت های داروسازی و شرکت ها و سازندگان نرم افزار آموزشی و تجهیزات پزشکی. قربانی شرکت های واقع شده در ایالات متحده آمریکا, استرالیا, آلمان, ژاپن, کره جنوبی و کشورهای دیگر.

در برخی موارد مردان گفته عمل کرده و از منافع خود در یک نمونه تلاش برای گرفتن یک قربانی به پرداخت باج با تهدید به انتشار آنها مالکیت معنوی. در موارد دیگر دادستان گفت: “آنها سرقت اطلاعات از منافع آشکار” به دولت چین. هکرها “مشغول به کار شد و با کمک و عمل با رضایت از” یک افسر در چین و وزارت امنیت با توجه به کیفرخواست.

هکرها اتهام نقض پیمانکاران دفاعی به سرقت برده و حساس نظامی و اطلاعات دادستان گفت: از جمله در مورد نظامی برنامه های ماهواره ای و سیستم های ارتباطی.

عملیات دیگر نیز نشان داد نشانه هایی از سیاست خارجی انگیزه. لی و دونگ گفته خود را ارائه دولت چین در تماس با کلمه عبور از فعالان حقوق بشر از جمله سازمان جامعه در هنگ کنگ و سابق میدان تیان آن من می گوید.

در اواخر ژانویه و اوایل فوریه به عنوان coronavirus زده چین Li تلاش برای پیدا کردن آسیب پذیری های امنیتی در شبکه های بیوتکنولوژی شرکت در مریلند و ماساچوست و کالیفرنیا که مطالعه coronavirus واکسن و درمان با توجه به کیفرخواست.

مورد تجسم آنچه ارشد تهمت مقامات دولت را به نام “حاوی تهدید” — ظهور روند از دولت های خارجی با استفاده از خصوصی هکرها به عنوان پروکسی. ایالات متحده قبلا به اتهام روسیه ایران و کره شمالی هکرها برای انجام عملیات است.

“چین در حال حاضر جای خود را در کنار روسیه و ایران و کره شمالی در آن شرم آور باشگاه از سازمان ملل است که ارائه یک پناهگاه امن برای مجرمان فضای سایبری در مقابل کسانی که جنایتکاران که “در تماس” برای کار به نفع دولت در اینجا به اشتراک حزب کمونیست چین را گرسنگی سیری ناپذیر برای آمریکا و دیگر غیر-شرکت های چینی’ سخت به دست آورده مالکیت معنوی از جمله COVID-19 تحقیقات” جان Demers که ریاست وزارت دادگستری امنیت ملی را بدست آورد در بیانیه ای گفت:.

گنجاندن یک coronavirus مربوط به قربانی در آخرین مورد می آید که آمریکا و سازمان های امنیتی هشدار می دهند که چین به دنبال به دست آوردن دست بالا در مسابقه جهانی برای واکسن.

دولت چین هکرها “مشاهده شده اند و تلاش برای شناسایی و بە دست آوردن ارزش مالکیت معنوی (IP) و بهداشت عمومی اطلاعات مربوط به واکسن درمان و تست از شبکه و پرسنل وابسته COVID-19-مربوط به تحقیقات” اف بی آی و وزارت امنیت داخلی امنیت سایبر و زیرساخت های آژانس امنیت گفت: در مارس هشدار. “پتانسیل سرقت این اطلاعات را خدشه دار تحویل امن و موثر و کارآمد گزینه های درمان.”

Cyber رسوخ به آزمایشگاه های تحقیقاتی می تواند کاهش سرعت خود کار مهم است و مقامات می گویند توسط دانشمندان مجبور به توقف حیاتی پژوهش و بالا بردن زنگ در میان همکاران و بررسی داده های خود را برای تعیین اگر هکرها با دستکاری آن است.

ارشد مقامات دولت و کنگره جمهوریخواه برجسته حملات سایبری برای تقویت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را گسترده تر مورد در برابر چین که باقی می ماند قفل شده است و در طولانی مدت جنگ تجاری با آمریکا

در مه, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo به نام رسوخ “فرمت [چین] معکوس اقدامات در سراسر COVID-19 بیماری همه گیر.”

روز بعد بهداشت ، مارشا بلکبرن (لیگ دنیاست.) توییتی “حزب کمونیست چین بدنام است برای سرقت فناوری آمریکایی به چین ناتوانی خود نوآوری است. درمان برای COVID-19 بعدی در لیست خود را از چیزهایی که به سرقت.”

قانونگذاران درخواست جلسات در مورد رسوخ و معرفی قوانین برای پاسخ.

پکن همواره رد هک کردن شرکت ها تحقیق در مورد ویروس.

چین برای انجام یک تلاش گسترده برای سرقت مالکیت معنوی به نفع آن صنایع داخلی در سال های اخیر است. چینی عوامل به شدت هدفمند شخص ثالث آن پیمانکاران شناخته شده به عنوان “مدیریت ارائه دهندگان خدمات” leap-frogging از این پیمانکاران به شبکه های خود را با ارزش بالا به مشتریان. در دسامبر سال 2018 در ایالات متحده به اتهام دو چینی مجرمان اینترنتی با 12 سال مبارزات انتخاباتی که آمار MSPs ده ها تن از شرکت فنی و متعدد سازمان های دولتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>