وزارت دادگستری نشان داد در یک نیمه شب پر کردن دادگاه که دو دوجین ایمیل محافظت از کنگره جزئیات جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به خودداری از کمک نظامی از اوکراین — اذعان دموکرات گفت: بیشتر vindicates خود ناموفق فشار به حکم آن اسناد در واکنش به استیضاح محاکمه.

وزارت دادگستری تشکیل پرونده شامل شرح مفصل به تاریخ اسناد و مدارک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت همچنان به خودداری از کنگره محققان.

به طور خاص ایمیل آشکار مغلوب ساختن پیشی جستن توجیهی در زمان سفارش نگه دارید و بر روی نزدیک به 400 میلیون دلار در کمک های امنیتی به محاصره آمریکا متحد. اگر ساخته شده آنها را ارائه دهد یک نگاه اجمالی نادر به رئیس جمهور فکر مرکزی شعار از خانه را استیضاح مورد.

هدر V. والش یک وکیل در کاخ سفید دفتر مدیریت و بودجه نوشت: در این پرونده که ایمیل های که دهانه از ماه ژوئن تا سپتامبر 2019, “منعکس ارتباطات یا رئیس جمهور, معاون رئیس جمهور و یا رئیس جمهور فوری مشاوران در مورد انتخابات ریاست جمهوری تصمیم گیری در مورد دامنه و مدت و هدف از برگزاری در کمک نظامی به اوکراین است.”

اذعان همچنین ساعت پس از حمله داعش مسدود دموکراتیک به رهبری تلاش ها برای حکم اضافی شهود و اسناد و مدارک به عنوان بخشی از مجلس سنا را استیضاح آزمایشی که نتیجه گیری در روز چهارشنبه.

“هر سناتور جمهوری خواه رای به تایید کاخ سفید پوشش این برنامه به طور بالقوه مهم حقیقت آشکار ایمیل” رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.) در بیانیه ای گفت. “اشتباه نکنید حقیقت کامل خواهد شد در نهایت بیرون می آیند و جمهوری خواهان باید پاسخ دهد که چرا آنها آنقدر مصمم به فعال کردن رئیس جمهور به پنهان کردن آن.”

سناتور بازگشت در روز دوشنبه برای بسته شدن استدلال توسط مجلس استیضاح مدیران و کاخ سفید دفاع تیم پس از دو روز مشورت و رای نهایی در استیضاح مقالات در چهار شنبه 4 p. m.

سنا به تصویب یک قطعنامه در اواخر شب جمعه که به طور موثر می بندد مدارک ضبط در پرونده و جلوگیری از دموکرات ها از وادار کردن رای بیشتر به احضاریه جدید شهود و اسناد و مدارک.

در این میان دموکرات ها هشدار داده اند که اطلاعات جدید ادامه خواهد داد به ظهور — از جمله جزئیات بیشتر از سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون آینده کتاب. دموکرات ها تلاش به حکم بولتون در دادگاه شکست خورده عمدتا در حزب خط.

در دادگاه تشکیل پرونده والش گفت: این اسناد در خاص بودن محافظ تحت ریاست جمهوری ارتباطات امتیاز که هدف آن حفاظت از روند مشورتی در شاخه های اجرایی. ایمیل منتشر شد به مرکز عمومی یکپارچگی تحت قانون آزادی اطلاعات, اما آنها به شدت redacted.

“[T]او نکردن اطلاعات متشکل از هر دو وضعیت در حال انجام فرآیند تصمیم گیری شامل رئیس اطلاعات بود که بینی و دریافت شده توسط رئیس جمهور به عنوان بخشی از وظایف رسمی خود و یا اطلاعات است که بینی و دریافت شده توسط رئیس جمهور فوری مشاوران” والش نوشت: در پرونده به عنوان بخشی از وزارت دادگستری تلاش برای نگه داشتن محتویات ایمیل های مهر و موم شده.

در یک دادگاه فدرال شنوایی در یک نامربوط ماده پنج قاضی رندولف خزه به نظر می رسید تعجب در عدالت موقعیت است که سازمان های خصوصی می توانید با استفاده از قانون آزادی اطلاعات به دست آوردن اطلاعات حتی زمانی که دولت این است که برگزاری کنگره در خلیج.

“آن را به من اعتصاب به عنوان نوع قابل توجه به پیشنهاد نهاد کنگره که موسسه فاقد قدرت اجرای یک حکم در حالی که یک فرد می توانست قدرت به اجرا درآوردن قانون آزادی اطلاعات درخواست” خزه گفت.

وزارت دادگستری وکیل جیمز برنهام گفت که اختلاف سازگار بود با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که دادگاه در نظر گرفته شده برای رسیدگی به حقوق خصوصی اشخاص به داور اختلافات بین کنگره و کاخ سفید است.

“من فکر نمی کنم آن را قابل توجه” برنهام پاسخ داد.

خانه را استیضاح دادستان ها گفته اند که تهمت نکردن کمک های نظامی از اوکراین برای فشار آوردن به این کشور رئیس ولدیمیر Zelensky به اعلام تحقیقات با هدف قرار دادن سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن بالقوه 2020 رقیب.

مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع وکلا باید گفت که این کمک در انتظار قرار داده شد به این دلیل که رئیس جمهور در مورد فساد در درون دولت و از آنجا که او می خواست دیگر کشورها برای به اشتراک گذاشتن بار از ارائه کمک های نظامی کشنده برای یک ملت در تلاش برای دفع تهاجم روسیه به شرق آن.

خانه استیضاح محققان با اشاره به شهادت شهود و اسناد و مدارک نشان می دهد که عمیق سردرگمی و هرج و مرج در میان سطوح بالای پنتاگون وزارت امور خارجه و شورای امنیت ملی پس از مقامات آموخته نگه دارید.

کسانی که مقامات برخی از آنها شهادت, قبل از خانه در سال گذشته گفت: آنها هرگز موفق به دریافت یک توضیح کامل برای نگه دارید و بر روی کمک های امنیتی که در حال حاضر اختصاص داده شده است توسط کنگره و تایید شده برای انتشار پس از پنتاگون مبارزه با فساد را نقد کنید.

اوایل این ماه دولت دفتر پاسخگویی مشخص است که برگزاری غیر قانونی بود چرا که آن را نقض Impoundment کنترل عمل می کنند که نیاز به رسمی اطلاع رسانی به کنگره هر گونه تاخیر.

“وفادار اجرای این قانون اجازه نمی دهد رئیس جمهور به جای خود اولویت های سیاست برای کسانی که در کنگره تصویب شده است به قانون” گائو نوشت و در آن هشت صفحه گزارش در این موضوع.

جاش گرشتین کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im