DOJ به دنبال جدید اورژانس قدرت میان coronavirus همه گیر

Category: پلیتیکو Comments: No comments

وزارت دادگستری است بی سر و صدا کنگره خواسته برای توانایی به درخواست رئیس قضات به بازداشت افراد به طور نامحدود و بدون محاکمه در مواقع اضطراری — بخشی از فشار برای قدرت های جدید که می آید به عنوان coronavirus اسپرد را از طریق ایالات متحده است.

اسناد و مدارک بررسی شده توسط سیاسی جزئیات بخش درخواست قانونگذاران بر یک میزبان از موضوعات از جمله اساسنامه محدودیت های پناهندگی و راه جلسات دادگاه در حال انجام است. سیاسی نیز مورد بررسی و قبلا گزارش شده در اسناد به دنبال اقتدار به تمدید مهلت در ادغام بررسی و تعقیب.

یک سخنگوی وزارت دادگستری کاهش یافته است به نظر در اسناد و مدارک.

حرکت به شنود گذاشته به گسترده تر ترس در میان طرفداران آزادی های مدنی و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان — که رئیس جمهور خواهد شد استفاده از یک لحظه از بحران به فشار برای بحث تغییر سیاست. در حال حاضر او با اشاره به همه گیر به عنوان دلیلی برای تشدید مرز محدودیت و محدود کردن ادعای پناهندگی. او همچنین تحت فشار قرار دادند برای بیشتر کاهش مالیات به عنوان اقتصاد جدوگاه با این استدلال که این امر نرم کردن ضربه مالی به آمریکایی ها است. و حتی بدون تغییر در سیاست تهمت های گسترده ای اضطراری قدرت است که او می تواند از نظر قانونی استقرار در حال حاضر سعی کنید و سرعت شیوع کروناویروس.

به DOJ درخواست — که بعید است به آن را از طریق دموکراتیک به رهبری خانه — span چند مرحله از فرایند قانونی از اولیه دستگیری به چگونه مورد پردازش و بررسی قرار گرفت.

در یکی از اسناد وزارت پیشنهاد شده است که کنگره اعطای دادستان کل قدرت به درخواست قاضی از هر دادگاه منطقه برای توقف دادگاه “هرگاه دادگاه بخش به طور کامل و یا جزئی بسته به موجب هر فاجعه طبیعی نافرمانی مدنی و یا دیگر وضعیت اضطراری.”

این پیشنهاد نیز اعطای آن بالا قضات گسترده اقتدار به توقف دادگاه در مواقع اضطراری. آن را به “هر اساسنامه یا قوانین از روش غیر مؤثر قبل از دستگیری پس از بازداشت پیش از محاکمه, محاکمه و پس از محاکمه روش های جنایی و نوجوان دادرسی و تمام فرایند مدنی و دادرسی” با توجه به پیش نویس قانونی زبان گروه مشترک با کنگره است. در این مورد برای تغییر DOJ سند نوشت که قضات در حال حاضر می تواند توقف اقدامات در شرایط اضطراری اما که پیشنهاد خود را به مطمئن شوید که تمام قضات خاص هر منطقه می تواند مسئولیت رسیدگی به شرایط اضطراری “در شیوه ای سازگار.”

درخواست ابرو مطرح شده به دلیل پیامدهای بالقوه برای جسم — این حق در قانون اساسی به نظر می رسد قبل از یک قاضی پس از دستگیری و به دنبال آزادی است.

“نه تنها آن را یک تخلف از آن, اما آن را می گوید “مؤثر قبل از دستگیری'” گفت: Norman L. ریمر مدیر اجرایی انجمن ملی دفاع جنایی وکیل. “به طوری که به معنی شما می تواند بازداشت و هرگز در برابر یک قاضی تا زمانی که آنها تصمیم می گیرید که اورژانس و یا نافرمانی مدنی است. پیدا کنم آن را کاملا وحشتناک است. به خصوص در زمان های اضطراری ما باید بسیار مراقب باشید در مورد اعطای قدرت های جدید به دولت است.”

ریمر گفت: امکان رئیس قضات تعلیق تمام قوانین دادگاه در مواقع اضطراری بدون یک پایان روشن در چشم بود و عمیقا نگران کننده است.

“این چیزی است که باید اتفاق نمی افتد در یک دموکراسی” او گفت:.

این گروه همچنین از کنگره خواسته برای توقف اساسنامه محدودیت ها برای تحقیقات جنایی و مدنی اقدامات در شرایط اضطراری ملی “و یک سال پس از پایان اضطراری ملی” با توجه به پیش نویس قانون گذاری متن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی اعلام coronavirus بحران ملی اضطراری است.

یکی دیگر از بحث درخواست: این بخش به دنبال تغییر قوانین فدرال دادرسی کیفری در برخی موارد به گسترش استفاده از ویدئو کنفرانس و جلسات و اجازه دهید به برخی از این جلسات اتفاق می افتد بدون متهمان رضایت با توجه به پیش نویس قانون گذاری متن است.

“تصویری نهفته ممکن است مورد استفاده برای انجام یک ظاهر تحت این قانون” خواندن یک پیش نویس از پتانسیل زبان جدید برای فدرال قانون آیین دادرسی کیفری 5(f) عبور از عبارت “اگر متهم رضایت.”

“تصویری نهفته ممکن است مورد استفاده برای arraign یک متهم” جزئیات پیش نویس متن قانون 10(c) دوباره قابل توجه عبارت “اگر متهم رضایت.”

ریمر گفت: وادار کردن مردم به جلسات بیش از تصویری به جای در فرد را تهدید آزادی های مدنی.

“اگر آن را با رضایت شخص متهم آن را خوب خواهد بود,” او گفت:. “اما اگر آن را با رضایت شخص متهم آن یک جاده وحشتناک به پایین رفتن. ما یک حق عمومی محاکمه. مردم حق دارند به حضور در دادگاه است.”

این گروه همچنین می خواهد کنگره برای تغییر قانون به صراحت می گویند که مردم با Covid-19 — بیماری های ناشی از رمان coronavirus — گنجانده شده در میان کسانی که ممکن است برای درخواست پناهندگی. و این گروه خواست برای تغییر مشابه در مورد افرادی که “موضوع را به ریاست جمهوری اعلام تعلیق و محدود کردن ورود بیگانگان به ایالات متحده” با توجه به پیش نویس قانونی زبان.

Layli میلر-Munro, مدیر عامل شرکت از Tahirih Justice Center که طرفداران برای زنان و دختران فرار از خشونت گفت: زبان را جلوگیری از هر کسی که در انتخابات ریاست جمهوری, سفر, لیست ممنوعیت از درخواست پناهندگی در آمریکا

“من فکر می کنم آن را یک فاجعه انسانی است که نتواند به رسمیت شناختن است که افراد آسیب پذیر از این کشورها در میان بیشتر مورد آزار و اذیت و حفاظت از آنها را دقیقا همان چیزی است که کنوانسیون پناهندگان به انجام طراحی شده بود,” او گفت:.

درخواست پناهندگی می آید به عنوان برگ برنده دولت در روز جمعه گفت که آن را شروع انکار ورود به همه مهاجران غیر قانونی عبور از مرز جنوبی ایالات متحده از جمله کسانی که به دنبال پناهندگی است.

“من امیدوارم که ما آمده ایم از این با یک حس یگانگی ارتباط” میلر-مونرو گفت: از coronavirus بیماری همه گیر. “مرز نمی توانید از ما محافظت می کند. ویروس ها اهمیتی نمی دهند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>