همین لیمو کوره استیسی آبرامز در جو بایدن تجاوز جنسی به اتهام

Category: دیلی بیست Comments: No comments

استیسی آبرامز ساخته شده است که جاه طلبی او به جو بایدن همسر در حال اجرا کاملا روشن بیش از چند هفته گذشته. و به این منظور او ارائه presumptive دموکراتیک نامزد او حمایت بی دریغ هنگامی که در مواجهه با سی ان ان به لیمو در مورد اتهام تجاوز جنسی علیه بایدن در سه شنبه شب.

“به عنوان کسی که می خواهد به خود را معاون رئیس جمهور من فکر می کنم این مهم است که ما صحبت در مورد چیزی که در اخبار, در حال حاضر,” لیمو و گفت: در پایان صحبت خود را با سابق گرجستان فرمانداری نامزد قبل از تخمگذاری جزئیات تارا Reade را ادعا می کنند. “سی ان ان است در حال حاضر صحبت در ضبط با سابق خود را که می گوید Reade گفت: او در مورد اتهام در عرض چند سال از اتهام حادثه” لیمو گفت. “بایدن انتخاباتی می گوید نادرست هرگز اتفاق افتاده است. این است معتبر اتهام?”

“من باور دارم که زنان سزاوار شنیده می شود و من معتقدم که آنها نیاز به گوش دادن به” آبرامز گفت: با دقت. “اما من نیز بر این باورند که این اتهامات باید بررسی توسط منابع معتبر است.” او اشاره کرد در عمق نیویورک تایمز بررسی است که اتهام شد “معتبر نیست” هر چند اطلاعات جدید پدید آمده در دو هفته پس از آن منتشر شد.

“من معتقدم که جو بایدن” آبرامز گفت. “من باور دارم که او یک شخص است که نشان داده است که عشق خود را از خانواده و عشق خود را از جامعه ما شده است کاملا روشن از طریق کار خود را به عنوان یک رهبر کنگره و به عنوان یک رهبر آمریکا. من می دانم که جو بایدن و من فکر می کنم او را به گفتن حقیقت است که این اتفاق رخ نداد.”

با نتیجه آبرامز به نظر می رسد به تکرار طوطی وار رسمی بایدن کمپین صحبت کردن امتیاز به عنوان خوانده شده در بخش “بایدن معتقد است که تمام زنان باید این حق را شنیده و به ادعای خود را به طور کامل بررسی شده است. در این مورد یک بررسی کامل توسط نیویورک تایمز منجر به حقیقت: این حادثه اتفاق نمی افتد.”

لیمو می تواند همه چیز وجود دارد اما به جای او مواجه آبرامز با یک صدای جیر جیر او پست شده در سال 2018 که محکوم سنا جمهوری خواهان برای “عجله” برت Kavanaugh دیوان عالی کشور تایید رو به جلو با وجود “شجاع و فوتی و فوری از شهادت دکتر کریستین Blasey فورد است.”

“آیا شما با استفاده از استاندارد های مختلف در حال حاضر؟” لیمو پرسید.

“نه در همه” آبرامز پاسخ داد. “من بر این باور و اعتقاد من در حال حاضر که زنان سزاوار شنیده شود چرا که اغلب آنها نیست. و تارا Reade سزاوار به داستان او گوش و مورد بررسی قرار گرفت. آنچه اتفاق می افتد با کریستین Blasey فورد بود وجود دارد هیچ بررسی است. وجود دارد که با عجله آن را به حرکت رو به جلو به طوری هیچ بررسی انجام شد.”

“بنابراین شما گفت که شما شنیده ام شما شنیده ام به اندازه کافی, شما لازم نیست به اعتقاد شما بر این باورند جو بایدن” گفت: لیمو.

پس از یک بار دیگر بازگشت به زمان بررسی آبرامز گفت: “من معتقدم بایدن من می دانم. و من فکر می کنم او را به زنان افتخار است که او را به امریکا افتخار می کنم.” پرسید: اگر بایدن نیاز به “آدرس این مطلب به طور مستقیم و بیشتر عموم” آبرامز گفت: “من معتقدم که مبارزات انتخاباتی خود شده است بسیار روشن است. و من باور دارم که این رویکرد است که آنها را به قصد من حمایت از این رویکرد است.

“ما نمی خواهیم به همیشه ترس به جلو آمده” او به این نتیجه رسیدند. “اما ما همچنین به رسمیت شناختن است که اتهامات باید بررسی شود که تحقیقات باید برن بیرون.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>