Donald, Melania, Ivanka و جارد بازدید از تاج محل. خود را در شمار سخن میزنند.

Category: دیلی بیست Comments: No comments

Melania Trump ایستاده بود در مقابل تاج محل ساخته شده توسط امپراتور مغول شاه جهان به عنوان یک نماد از خود گذشتگی برای همسر خود ممتاز و تماشا open-mouthed, شوهر زیر برای عکاسان است.

او بالا کلفت عاج jumpsuit همسان بیرونی از سنگ مرمر مشهور, آرامگاه (سی ان ان کیت بنت شناسایی یک قطعه به عنوان ساخته شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن سبک اروه Pierre). آن را با خزه سبز ارسی ساخته شده از “فهرست نساجی هند” که کمی درگیری با شوهرش قناری زرد کراوات.

هنوز بانوی اول شناخته شده برای به دنبال کاملا پر از بدبختی زمانی که با شوهرش—به نظر می رسد خوشحال یا حداقل دیدم چند مرحله-و-تکرار لبخند از حد نرمال است. یکی تلخیص شرح این جفت ارز به عنوان “دوست داشت تا” است که به عنوان بزرگ کشش به این مفهوم است که برگر-دوست داشتن برگ برنده خود لذت می برد روز سلامتی در هند. هنوز Trumps قادر به نگه داشتن دست در حالی که آنها ایستاده و نزدیک در حالی که تماشای یک گله از پرندگان دور پرواز مانند دو شخصیت از یک گوتیک شعر.

Ivanka, هم, وارد, با جارد کوشنر در دو, هر چند او لگد شوهرش از او عکس خود را. در یک خشخاش-الگو فیروزه که در همسان بازتاب استخر او ایستاده بود در مقابل, Ivanka حمله کردند و با خالی چشم اما مشخص لبخند.

اگر شما هر گونه شک و تردید از آینده هر آرمان های سیاسی برای این “مشاور ریاست جمهوری” پس از آن (یک نفس عمیق بکشید و) در تاج محل, عکس, opp. با وجود همه کسانی که “ناخواسته Ivanka” مخالفان درست مثل ساختمان خود او ماندگار. در Ivanka کلمات چنین انعطاف پذیری است “هیبت الهام بخش است.” دیگران ممکن است او را به ظاهر پیوسته رایگان تعطیلات (نازک) مبدل به عنوان دیپلماسی یک سناریوی وحشت.

تاج محل به پایان رسید و پس از ده سال از ساخت و ساز در 1653, outlasting تهدید از سوی نیروی هوایی در جنگ جهانی دوم و پاکستان بمب افکن خلبانان در اواخر 1960s. اما این سایت تاریخی اغلب اشاره به عنوان یک شگفتی جهان تسلیم کرده است به یک چیز: ثروتمند و قدرتمند با استفاده از آن به عنوان پس زمینه را به کد اظهارات به جهان است.

سنت آغاز شد و به صورت جدی با این 1992 تصویر از شاهزاده خانم دیانا در یک نیمکت سنگ مرمر بدن او یک نژادپرستانه را در یک گیلاس قرمز جارچی نزدیک به مراتب بیشتر نسبت به ساختمان عظیم الجثه پشت سر او. او رفت و به سایت به تنهایی و بدون شوهرش پرنس چارلز بنحوی شقاق در خود نیست بنابراین کتاب داستان عاشقانه.

اما دیانا بود که برای اولین بار افراد مشهور, عکس opp در تاج محل. در سال 1962 جکی کندی در زمان سفر انفرادی به هند و پاکستان در زمانی که برای اولین بار خانمها را اغلب در اب شلپ شلپ کردن در سياست خارجی. برای زیارت به نقطه او عینک preppy آبی و سبز غلاف طرح Camelot-عصر آفتابی اعتماد به نفس.

چهار سال بعد جورج هریسون جامعی عکاسی از خود در مقابل این سایت به دنبال بسیار ضد کندی در counterculture duds از گشوده پنبه تی شرت و عینک دودی.

پس از مقدار زیادی از دیگر جوان و مشهور مردان را به آرامگاه در جستجوی خود را و یا حداقل یک نسخه نمایشی از آن را.

در سال 2015 Facebook موسس گفت: تاج محل شد یک مثال از “آنچه که مردم می ساخت و چه چیزی عشق می تواند انگیزه ما برای ساخت” با استفاده از زبان ظریف از یک copywriter خوب برای پلاگین خود شرکت پس از پرداخت احترام می گذارد. همان سال لئوناردو دی کاپریو بازدید بیش از حد در حالی که در این کشور مشغول به کار بر روی تغییرات آب و مستند. آن را یک “راز سفر;” دی کاپریو خواسته گردشگران را به تصاویر چرا که او مشغول به کار بود.

در سال 1995 هیلاری و چلسی کلینتون همچنین شنبه در یکی از تاج محل را نیمکت برای عکاسان نشسته و لبخند بصری کد برای قدرت. پنج سال بعد اولین دختر خواهد با بازگشت پدرش بیل.

در زاویه عکس از دونالد و Melania قدم زدن در مقابل تاج محل yuge ساختمان دامنه برگ این جفت ارز به دنبال کوچک تقریبا به عنوان بلند به عنوان درختچه که خط بنای تاریخی را پوشیده از چمن راهرو. مغلوب ساختن پیشی جستن که یک چیزی برای فریاد در مورد خود بزرگی ممکن نیست چه قدر کوچک او به نظر می رسد.

اما برای یک مرد که دیدگاه های ریاست جمهوری به عنوان فقط یک جایزه برای نشان دادن خاموش که او را برنده تاج محل بازدید یک موفقیت بود. مردی که میراث یک بار گرین بینز-نام کازینو در حال حاضر کردم عکس خود را در مقابل چیزی که واقعی, پیوستن به ستاره نکردم صفوف کسانی که قبل از او. و به عنوان دیده ایم از این اپتیک-وسواس دولت در بسیاری از مواقع قبل از نما است که همه امور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>